Catapat vs Mafia

Accept

Milis
Bu Forumda Knight Online Oynayan Arkadaşlar Felanda Mevcut Onlar Az Çok Knight Oyuncularının Manyaklıklarını Hastalıklarını Bilir , Knight Online ' de 1 İteme 100.000 TL Para Veren İnsanlar Seni Kesmenin Zevkiyle Daha Fazlasınıda Verir Dert Etme :) :) :) Biz En Başındanda Dedik KLANIMIZIN ADININDA BELLİ ETTİĞİ GİBİ BİZ BURAYA ÇATAPAT'A Geldik . . Premium'a Verdiğimiz Para Bize Dert Olmuyorken Seni Neden Düşündürüyor Merak Ediyorum :)))))

önce bizi kesme zevkini yaşayamacakları bariz durduk yere algı yapma ikincisi buyursun bassın 100k - 200k sıkıntı değil çoluğunun çocuğunu rızkını klanlara yedirsin xdd

@Accept Ha Bu arada arkadaşın beni kesersen 600 PRE PUAN falan dedi kestim o da gelmedi. Madem aynı klandasınız karşılar mısın onunda kanıtları var da

çürük elmalar olacak senelerdir oynuyorum çokça şey gördüm artık durum yetkililere kaldı bu arada eyvallah ama bunu sizden öğrenmek rahatsız edici

IamAnyOTP

Mızrakçı
önce bizi kesme zevkini yaşayamacakları bariz durduk yere algı yapma ikincisi buyursun bassın 100k - 200k sıkıntı değil çoluğunun çocuğunu rızkını klanlara yedirsin xdd

Burada Algı Yaratılacak Bir Durum Yok İstatistikler Şuanlık Gösteriyor Herşeyi , Bu Bir Oyun Bugün Biz Keseriz Yarın Siz Kesersiniz , Bütün Kıtayı Arkana Alarak Konuşmak Kolay Olmalı :) Gözle Görülür Bir Üstünlüğünüz Var Üye Sayısı Olarak Belkide Bu Seni Böyle Rahat Konuşturuyor :) Bizim Sınırdaki Elemanlar Hep Toplama Adam Belli Yem Diye Koymuşsunuz Bana Dokunmayan Yılan Bin Yaşasın Misali Uzaktan Konuşuyorsun Ancak :)

AequitaS*

Okçu
Bu Forumda Knight Online Oynayan Arkadaşlar Felanda Mevcut Onlar Az Çok Knight Oyuncularının Manyaklıklarını Hastalıklarını Bilir , Knight Online ' de 1 İteme 100.000 TL Para Veren İnsanlar Seni Kesmenin Zevkiyle Daha Fazlasınıda Verir Dert Etme :) :) :) Biz En Başındanda Dedik KLANIMIZIN ADININDA BELLİ ETTİĞİ GİBİ BİZ BURAYA ÇATAPAT'A Geldik . . Premium'a Verdiğimiz Para Bize Dert Olmuyorken Seni Neden Düşündürüyor Merak Ediyorum :)))))

Sadece para değil ko oynayan oyuncu bu klanlarda herşeyi yapar yeri gelir 7 24 uyumaz savaşır her türlü. Uzun süre ko oynadıysa pree dert değil aşiret klani yapmak isterse ko dan getireceği oyuncuları server kabul etmez patlar bazi klnlar 300 500 oyuncu ile aşiret oluyo ya ko oyunculari getirirse bi klanın 300 500 oyuncusu değil alt klanı olur o kadar

IamAnyOTP

Mızrakçı
Sadece para değil ko oynayan oyuncu bu klanlarda herşeyi yapar yeri gelir 7 24 uyumaz savaşır her türlü. Uzun süre ko oynadıysa pree dert değil aşiret klani yapmak isterse ko dan getireceği oyuncuları server kabul etmez patlar bazi klnlar 300 500 oyuncu ile aşiret oluyo ya ko oyunculari getirirse bi klanın 300 500 oyuncusu değil alt klanı olur o kadar

Valla 7/24 Genelde Online Oluyoruz Zaten Knight Online'da Vardiyalı Farm Gibi Buradada Gece Bakan Dostlarımız Mevcut Çok Şükür :)

Accept

Milis

hahahaha hocam knight onlinenın ceo'su musun gelip gidip ko övüyosun :D :D :D

IamAnyOTP

Mızrakçı
hocam allahtan sınırdaki pasifleri topladınız daha sesiniz kesilmez anlaşıldı
Sınırdaki Pasifleri Toplanız Diye Mi Avutacaksın Kendini Yada Böyle Mi Algı Yaratacaksın ?

MAFİA KLANI ÇATISI ALTINDAYSA O ADAMDANDA SORUMLUSUNUZ :) Yada Böyle KONUŞACAKSANN Önüne Gelen Herkese Klan Daveti Atmayacaksın Belli Bir Ekip İle Oynayacaksın..
Önüme Gelen Herkesi Klana Alayım Yarın Öbür Gün Klandan Atar Atar Toplarım Diye Düşünüyorsun Yada O Adamları Önlerde Yem Edip Kendini Arkada Güvenceye Almaya Çalışıyorsun :)

AequitaS*

Okçu
Eskidendim Eryudes eski kankam. Erkut desen ayrı deacon şakası bir yana mafia klani sevdiğim bir klan diplomati arkadaşım ama ko'cu görünce özlemişim 4 5 senedir oynamıyordum ksrşılaşınca sevindim

Skinny Pete

Okçu

:) yapma aykut abi yanarız