Buralar karışacak vaziyet alın :)

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Tricks-alarm-cedcal-nwo-adam diyorum bakam tutucakmı

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Ben erhan TİTAN kurar 5 klanı TİTAN yapar diyorum. :D

bolubjk*

Ağır Atlı
Sancak-Şizofren-Nwo-Nirvana 5. Olarak da Adam değildir diyorum ama Adam da olabilir, Aile klanı da olabilir 5. Olarak :)

bolubjk*

Ağır Atlı
Valla Nirvana cephesine göre 10 gün sonra Şizofren-Adam-Sancak-Aile-Nirvana-Nwo vs Tricks-Alarm-Ceddal savaşı olacakmış bende merak ediyom açıklama neymiş gelip açıklasınlar öğrenelim :)

Aynı anda yazmışız :)
Tahmin ettiğim gibi, sadece Adam klanına şaşırırım o paktta olmasına onun dışında kuzeybatı bişekilde birilerine dönecek mecbur

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Aynı anda yazmışız :)
Tahmin ettiğim gibi, sadece Adam klanına şaşırırım o paktta olmasına onun dışında kuzeybatı bişekilde birilerine dönecek mecbur

Bu paktın oluşacağını pek sanmıyorum tabi oluşadabilir her an herşeye açık bir world. Bakalım altı doldurulmamış dedikodulardan birimi yoksa denildiği gibi açıklanacak mı :) Sonuçta erhan dünyadayken de bu tarz dedikodular dönüyordu erhan gidince biter dedik de meğer klanlar.org da baya bi erhan varmış :)

Bana göre nwo, cedcal, sancak/aile paktı, tricksters ve alarm, dünyanın geri kalanına savaş ilan ederler, alın size sınırı belirli olmayan cepheler...

Bu klanların, birbirleriyle diplomasileri olduğunu düşünüyorum, şimdilik.