Buralar karışacak vaziyet alın :)

Worafz

Okçu
Bir gomtan dur diyordu en son @POLİGON

RrNJA7.jpg
Yıkılmak üzere olan herkes aynı savunmayı yapıyor enteresan gerçekten bu kadar adil ve karakterliyseniz gelip bu karaktersiz dediklerinize karşı savaşın o zaman onurunuz ve şerefinizle :) Yola çıktığınız adamları bir anda sadece 4 5 kişinin kararıyla yarı yolda bırakıp kaçmak bu kadar basit mi gerçekten :)

DeletedUser67228

Ziyaretçi
Yıkılmak üzere olan herkes aynı savunmayı yapıyor enteresan gerçekten bu kadar adil ve karakterliyseniz gelip bu karaktersiz dediklerinize karşı savaşın o zaman onurunuz ve şerefinizle :) Yola çıktığınız adamları bir anda sadece 4 5 kişinin kararıyla yarı yolda bırakıp kaçmak bu kadar basit mi gerçekten :)

Hayırlısı :)

DeletedUser64878

Ziyaretçi

Hakem VAR'a gitmeden golü veriyor.

Allah'ım gooooooooooool

DeletedUser64878

Ziyaretçi
daha bitmedi beyler durun yeni başlıyor 2 gün önce " Buralar karışıcak vaziyet alın-2 " açıcaktım sonra gaipten bir ses 1 tane var yeter dedi :D

1 tane daha var. Onu da ben söylemek istiyorum ama kendimi zor tutuyorum :D

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Sıkıntı yok bazı arkadaşlar el tokatını yemedikçe kendininkini balyoz sanmaya başlamıştı :) Bakalım her şey süpriz. Ancak gelen haberler gayet neşeli günlerin olacağı yönünde :D
Koca yürekli sinser nerden de anlamış neşeli günlerin geleceğini ama bişey unuttun bizim tokat osmanlı tokadı yalnız vurunca ya amel defteriniz kapanıyor yada sakat kalıyosunuz :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Tarih: 02.03.2019

Evet arkadaşlar günlerdir beklediğiniz tarih geldi.. Alıntılama,ss koyma ve bütün nifaklarınıza tek tek cevap verme hakkımı saklayarak siz delikanlıları laflarınızı yememeye, R yapmadan günlerdir uğraştığınız ne varsa ortaya dökmenizi sabırsızlıkla bekliyorum :)

Haydiii bekliyorum :)