Buralar karışacak vaziyet alın :)

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
buradan engel atma varmı şu sinseri engelleyim yazılarını görmek istemiyorum :D sen bana bişiy yapmadın klana gelsem aalcaktın :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
buradan engel atma varmı şu sinseri engelleyim yazılarını görmek istemiyorum :D sen bana bişiy yapmadın klana gelsem aalcaktın :D

@ennivuccuvokke En son klana alayım mı seni diye bu arkadaşa söyledim, al dedi, aldım. Sonra attım ramazan :D hiç bir şey göründüğü gibi değildir. SS var inanmıyorsan atayım :D

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
sinser klana darbe yapan adamlara dövdük demesem adamlar beni klana alır seni klandan atarlardı en azından sınırda savaşır bu diye sen neyin kafasını yaşıyon :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
sinser klana darbe yapan adamlara dövdük demesem adamlar beni klana alır seni klandan atarlardı en azından sınırda savaşır bu diye sen neyin kafasını yaşıyon :D

Sizin oluşan misyonu algılamanız çok zor ramazancım. Neticede buraya gelip hala CEDCAL i vuralım dedim, dinlemediler diye konuşuyorsun. Sizin orada her kafadan bir ton ses çıkmış sende buna alışmışsın. Bizde ise her şey net açık belli. Yani birimiz x klanı vuralım birimiz x klanı bizim dostumuz diye konuşmuyoruz sağda solda neyse o. :)

Ha unutmadan, seni hiç bir klan almadı değil mi ? :)

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
beni sadece sancak almadı diğer klanların hepsi alıyordu ben gitmedim sinsercim bunu özelden konuşmuştuk neden burada tekrar sormak istedin :D