Buralar karışacak vaziyet alın :)

DeletedUser58672

Ziyaretçi
Ben yansıtayım ozaman foruma :) Klan yöneticileri yazar diye ses etmedim ama gizli tutuyolar galiba:)

SANCAK, NWO,AİLE ve NİRWANA bi pakt oluşturdu. Dünya sonuna kadar aynı diplomasi ile gideceklerini ilan ettiler.
Şuanda gizli tutuyolar ama 15 gün içinde açıklayacaklar diplomasilerini:)

Daha öncede yazdığımda yok fitne vermeye çalışıyosun olmaz öyle şey falan demişlerdi:)
klan yöneticilerine sorabilirsiniz.

He yorumuma gelelim:SİNSaR ın içinde olduğu hiç bi anlaşma kalıcı değildir, Bugün işine öyle gelir yarın cedcal sancağı yemeğe başlayınca cedcal ile pakt kurar.Bu iş böyle devam edip hiç savaşmadan dünya sonuna gelirler en sonunda dünya kapatacak olan klana buyrun köylerimiz derler ;)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Ben yansıtayım ozaman foruma :) Klan yöneticileri yazar diye ses etmedim ama gizli tutuyolar galiba:)

SANCAK, NWO,AİLE ve NİRWANA bi pakt oluşturdu. Dünya sonuna kadar aynı diplomasi ile gideceklerini ilan ettiler.
Şuanda gizli tutuyolar ama 15 gün içinde açıklayacaklar diplomasilerini:)

Daha öncede yazdığımda yok fitne vermeye çalışıyosun olmaz öyle şey falan demişlerdi:)
klan yöneticilerine sorabilirsiniz.

He yorumuma gelelim:SİNSaR ın içinde olduğu hiç bi anlaşma kalıcı değildir, Bugün işine öyle gelir yarın cedcal sancağı yemeğe başlayınca cedcal ile pakt kurar.Bu iş böyle devam edip hiç savaşmadan dünya sonuna gelirler en sonunda dünya kapatacak olan klana buyrun köylerimiz derler ;)

Kardeşim hayırdır ? bizim meselemiz seni mi geriyor ?

DeletedUser58672

Ziyaretçi
Serhat bey merhaba;
Kimseyle birebir direk münakaşaya ve sözlü konuşmaya giremiyorum.Yeteri kadar karşıtınız var birde beni karşınıza almayın:)
O yüzden sadece sorularınızı cevaplıyayım.

1.si sizden 12 yaş büyüğüm o yüzden kardeşiniz değilde abiniz gibi duruyorum.
2.si bahsettiğiniz dünyada hatda hiç bir dünyada oynamıyorum o yüzden gerilmem.Sadece arkadaşların merakını giderdim
3.sü ben size bir soru sorayım ve bu konuyu kapatalım.Neden söylediklerimden rahatsız oldunuz?

DeletedUser65896

Ziyaretçi
Bende bi soru sormak istiyorum NWO neden adam akıllı sınırının olduğu hiç bi klanla savaşa girmiyo bu stratejiye ne isim veriyosunuz sataşmak için yazmıyorum sadece merakımdan soruyorum :D

**nOrm**

Mızrakçı
Serhat'a bu kadar laf atılması ama yine pakt kurulurken Serhat'a muhtaç olunması.

Neresinden tutarsanız tutun tezatlık.

Bu adam iyi biriyse laf etmeyin ettirmeyin, kötü biriyse savaşın silin. Ne yani sürekli üstüne gitmeler, laf atmalar.
Adama helal olsun ki hepinize kafa tutuyor, karşılık veriyor. Kurulan yada kurulacak paktlarda Serhat a bu kadar yüklenilirken sesini çıkarmayıp, aksine laf atılıp bi de paktta beraber savaşılırsa işte o zaman burada herkes görücektir kimin samimi ve oyun ahlakını benimsediğini.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Serhat bey merhaba;
Kimseyle birebir direk münakaşaya ve sözlü konuşmaya giremiyorum.Yeteri kadar karşıtınız var birde beni karşınıza almayın:)
O yüzden sadece sorularınızı cevaplıyayım.

1.si sizden 12 yaş büyüğüm o yüzden kardeşiniz değilde abiniz gibi duruyorum.
2.si bahsettiğiniz dünyada hatda hiç bir dünyada oynamıyorum o yüzden gerilmem.Sadece arkadaşların merakını giderdim
3.sü ben size bir soru sorayım ve bu konuyu kapatalım.Neden söylediklerimden rahatsız oldunuz?

Yaşınızın hakkını vererek hareket ederseniz bizde gereken saygıyı gösteririz hocam.
Bir değer, bir olgu, bir yapı, bir organizasyon var ise burada merak giderecek makam sizler değilsiniz. Klan sorumluları ve yetkilileridir.
Rahatsız olmamın sebebi ise klanlarımız adına sizin konuşmanızdır..

Bende bi soru sormak istiyorum NWO neden adam akıllı sınırının olduğu hiç bi klanla savaşa girmiyo bu stratejiye ne isim veriyosunuz sataşmak için yazmıyorum sadece merakımdan soruyorum :D

Nwo olarak bu güne kadar tüm savaşı sınırımız dahilinde verdik... Sanırım takip etmediniz.

Serhat'a bu kadar laf atılması ama yine pakt kurulurken Serhat'a muhtaç olunması.

Neresinden tutarsanız tutun tezatlık.

Bu adam iyi biriyse laf etmeyin ettirmeyin, kötü biriyse savaşın silin. Ne yani sürekli üstüne gitmeler, laf atmalar.
Adama helal olsun ki hepinize kafa tutuyor, karşılık veriyor. Kurulan yada kurulacak paktlarda Serhat a bu kadar yüklenilirken sesini çıkarmayıp, aksine laf atılıp bi de paktta beraber savaşılırsa işte o zaman burada herkes görücektir kimin samimi ve oyun ahlakını benimsediğini.

Mali yeni moda algı üzerinden prim kasmak.. Ve buna sebebiyet vermekte benim hatam.. Yazmayacaksın işte herkesi insan yerine koyup.

DeletedUser65896

Ziyaretçi
Nwo olarak bu güne kadar tüm savaşı sınırımız dahilinde verdik... Sanırım takip etmediniz.

Sancak ile savaşınızı biliyorum sadece onda da çok fazla sınırınız yoktu sanırım o dönemlerde yanlış hatırlıyo olabilirim kuzeybatı savaşlarını pek takip edemedim :oops::D

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Yanlis mantik everestin tepesini heryerden gorebilirsin :)

DeletedUser67899

Ziyaretçi
babamın oğlu gelse ser verip sır vermem casus muyuz biz :D sadece ortalık cidden karışıcak :D 5 klanın tamamı da bu olayı biliyo herkes birbirini yemliyor hayırdır ya :D
100 pre veririm ben bilgi :) yeterki hesaba atsınlar pre :) bütün kalanlarla ilgili gizli saklı herşeyi anlatırım :) :) 10 k pre versinler klanıma bile vururum :)