Bu oyunun suyunu çıkarttınız!!!

haksef

Baltacı
konuyu sen açmışsın gibi gelip burda dağılın filan demen komik degilmi degil ama yinede gülecem :D yaptıklarınız eğer klanlara yakışır bir hareket degil ise ve biri bu konuyu burda açarsa burda tartışırız haklıysanız gelir kendinizi savunursunuz yoksada bişey yazmazsınız konu uzamaz.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

haksef

Baltacı
Arkadaşlar haksef bizim pakttan değil bu arada rmden köy alıyor diye yanlış anlayanlar olabilir. Belirteyim.

20250 adlı eklentiyi görüntüle

insanlar zaten anlamıştır bunu sizinkilere mi dedin haksef bizden degil diye çünkü yasala karşı birşeyler söylüyorsam mantık çerçevesi içinde yasaldan degilimdir :D
ahahaha :D bu resmi paylaşarak ne anlatmak istedin peki sende kendi oyuncularını topluyorsun mu demek istedin yoksa barbarcı mı demek istedin :) şöyle diyeyim eğer ben onlara haince şeyler planlayarak alsaydım köylerini sizin gibi veya wespont gibi yapardım ama onlar benim dostlarım ve köyleri bana hediye ediyorlar :)

HARİTA.png

DAĞISTANLI

Yasaklı
Dostum kendi klanımdan alacağıma barbar alırım temizlik yaparım diğer klansızların hepsi de klandan atılmış düşman oyuncusu resimler konuşuyor zaten haksefciğim :))) Hemen yasalı gördüm konu başlığında gireyim ortalığı kızıştırayım derken acaba ben ne yaptım diye düsünseydin keske neyse:)

haksef

Baltacı
Dostum kendi klanımdan alacağıma barbar alırım temizlik yaparım diğer klansızların hepsi de klandan atılmış düşman oyuncusu resimler konuşuyor zaten haksefciğim :))) Hemen yasalı gördüm konu başlığında gireyim ortalığı kızıştırayım derken acaba ben ne yaptım diye düsünseydin keske neyse:)

ben adamları klandan atıp mı almışım ? op yiyorum destek lazım diyip köylerini boşaltıp mı almışım ? yoksa bi bahane bularak ya köyleri kendi rızanla boşalt yada biz her türlü alırız mı demişim :) aynen seninde düşündügün gibi hiç birini yapmamışım ben barbar alıyorsun temizlik yapıyorsun diye laf söylemem bu yapılması gereken bir şeydir,köy isimlerinde ne yazıyor bunun hatırası yazıyor dikkat ettiysen klandan kötü ayrılan birinin veya pasif birinin köylerini topladıgında köy ismine onun nickinimi yazarsın :) forumdaki konular herkese açıktır herkes istedigini yazabilir sende istedigini yazabilirsin burda her yazılan ortalık karıştırmak için ortalık kızıştırmak için yazılmaz bu gün düşmandan köy almamam yarın köy almayacağım anlamınada gelmez :) ne yaptığım degil ne yapacagım önemli ne yapacağımıda zaman göstericek :)

LASTW0RLD

Acemi
Reis sen 8 gün önce forumda başka bir konuda yasal - ceset hakkında şu yorumu yapmamış mıydın ?

Çok klanda oynadım. (Paşa-eskiya-artiz-gölge..vs) Yasal klan yönetimindeki arkadaşlar adamdır. Diğer klan yönetimlerindeki çakalliklar bu klanda yok dostlar.

Mönch*

Yasaklı
evet pohpohlanmayı severim kalın yazdım ilgi çekeyim diye ilgi çektiysem ne mutlu bana saçma sapan konuşmalar sergiliyorsun bi kere şu forumda düzgün bir cümle kurduğunu görmedim :D 2 cümlenizden birinde niye ağlıyorsunuz ağlama duvarımı gibi vb şeyler bi kerede kendinizi çıkın haklı olarak savunun dicem işte savunamıyorsunuz haksızsınız çünkü :)

Yanlış yere yazmışsın buraya yazacaksın

haksef

Baltacı
sen kimsin ki sözünü dinleteceksin git klandaşlarından köy dilen naşşşşşş

sen anlama sıkıntısı mı çekiyorsun :D ve sen kimsin bana söz dinleteceksin ile git klandaşlarından köy dilenin ne alaksı var :D bana açıklayabilirmisin ? :D hucum tayfasının hepsi böyleyse yazık o yöneticilere nelerle ugraşıyorlardır :D

Mönch*

Yasaklı
sen anlama sıkıntısı mı çekiyorsun :D ve sen kimsin bana söz dinleteceksin ile git klandaşlarından köy dilenin ne alaksı var :D bana açıklayabilirmisin ? :D hucum tayfasının hepsi böyleyse yazık o yöneticilere nelerle ugraşıyorlardır :D

hüğğğğ