Bu oyunun suyunu çıkarttınız!!!

YaKa1aRsaMm

Acemi
Adam bana mis attı her misin önüne de ordu koydu raporlar mevcut en sağlam gelen üye buydu. Tebrikler ama köy almak kolay değil...

Memur87

Kılıç Ustası
Bu oyuncuyu tebrik ederim gerçekten aralarında misi en sağlam atan oyuncu memur87 idi. Yazik oldu oyuncuya ....
Eyvallah dostum, sende sağlam oyuncusun, kesim sayıların ve her yapılan op da gösterdiğiniz savunma stratejisi bunu gösteriyor. Başka wordlerde beraber oynamak dileğiyle. Bu oyun zeka işidir, yasaldaki genç ve ihtirasli kardeşlerimiz isteselerdi daha bilmedikleri çok şeyi öğretirdik:) onlarda bana oyun başı multi hesaplarla nasıl girilip beleş köyler toplanır, insanların köyü üç kağıtla nasıl alınır... vs diger katakulli isleri öğretirlerdi ,ama iste nasip herşey.

Memur87

Kılıç Ustası
Abladan izin almadığım için yazdığı kısımları kestim.Oyununa bak bizle işin olamaz.Çok isteyen ekibine alıp oynatabilir :) Ayrıca her "mağdur" ettiğimizi toplayan, destekleyen olduğuna göre birleşip mor çatı isimli bir klan kurulabilir.Tavsiye ederim :)

0a73ac084851d867e072d158788ccd55.png
Sen varya hakkatten komik adamsin. Bu msjlaşmalari sana yollladiklarina göre ortaya şu sonuç çıkıyor, klan içindeki casus sensin. Mezzaninnne ile ne işin olur öyleyse? Eğer ki sevdiğin saydığın bir eski dostunsa , neden adamları hücum ve family ile birlikte boğdunuz? Yoksa gene adammi sattınız:)) neyse, benim bu msjlasmam 'dan ihanet anlamı kimse çıkartamaz, sadece ne kadar öngörülü olduğum çıkartılabilir..

p1pijo

Yasaklı
Sen varya hakkatten komik adamsin. Bu msjlaşmalari sana yollladiklarina göre ortaya şu sonuç çıkıyor, klan içindeki casus sensin. Mezzaninnne ile ne işin olur öyleyse? Eğer ki sevdiğin saydığın bir eski dostunsa , neden adamları hücum ve family ile birlikte boğdunuz? Yoksa gene adammi sattınız:)) neyse, benim bu msjlasmam 'dan ihanet anlamı kimse çıkartamaz, sadece ne kadar öngörülü olduğum çıkartılabilir..

Beni neden sevmiyon onu söylermisin

S U P E R B

Milis
"dostumu satarım"
"insanları arkalarından vurmaya bayılırım"
"En sevdiğim savaş dostlarımı sırtından vurduğum savaş"

vs. vs. saçmalayacaksın, ondan sonra gelip "insanlar beni neden sevmiyor" diye soracaksın

ben de tanımadığım halde kişiliksiz olduğun sonucuna vardım. Ama asıl üzücü olan, hala çevrende insanlar olması

he tabi şöyle de bişy var;

Bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim

-Ares-

Baltacı

:) Nurhan abla bizle 2 dünya oynadı.Kendisi pek çok ekipte oynamıştır zaten.Hücumunda yarısı tanıyor.Saygı sınırını aşmadıkça herkesle savaşılır, dost olunur, sohbet edilir.Oyun bu.Aradaki ayrımı öğrenmeden millete mesaj atıp zırvalama

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
"dostumu satarım"
"insanları arkalarından vurmaya bayılırım"
"En sevdiğim savaş dostlarımı sırtından vurduğum savaş"

vs. vs. saçmalayacaksın, ondan sonra gelip "insanlar beni neden sevmiyor" diye soracaksın

ben de tanımadığım halde kişiliksiz olduğun sonucuna vardım. Ama asıl üzücü olan, hala çevrende insanlar olması

he tabi şöyle de bişy var;

Bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim

Bi gün pijo mesaj attı ganki dedi mis atçam dedi ziyaret ettircem köyü boşalt tamam dedim köyü boşalttım sonra yoldayken klandan çıktı sadakate takıldı sonra hep beraber pijonun arkasından konuşanları topladık.

İki türlü insan vardır yaptıklarını açık açık söyleyebilen.. diğeri ise milletin arkasından konuşup yüzüne gülen. Ne mutlu pijoya açık açık herşeyi söyleyebiliyor..

EyvahYandım

Kılıç Ustası
Bakın enes tamam çok çok çok iyi bir insan olmayabilir (tabi ki oyun içinde) ama şu oyunun en iyi diplomatlarından biri :) Şunu önce bi kabul edelim. Ha etmiyorsanız da enes ettirir birgün.

Bide ne demek enesin seveni yok.. Yok bunları bunları yaptın bide gelip soruyorsun falan cksmxosld enes dalgaya aldıkça adama laf atıyosunuz ya.. Yani kısaca biliyoruz ki sizde içten içe seviyorsunuz enesi itiraf edin rahatlayın haha

500x500

Acemi
Mezhep olmuş lastik kauçuk hala açık açık söyledi diye dürüstlük ayağına yatıyosunuz. Yav bunlar harbiden çok garip

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
(Mod ların talebi üzerine ifadelerimi yumuşatarak yazıyorum.) Arkadaşlar, tam demiştimki 61. dünyada delikanlı bir klan çıktı karşıma sonunda dedimmm kiii, lafı ağzıma tıktı adamlar. Yasal klanında bahsediyorum. Dünyanın başından beri bu klanda oynadım, hemen hemen tüm oplarına iştirak ettik. Ancak, klan yönetimindeki bazı arkadaşlar baktılarki Maybe ve vira klanlarından köy alamıyorlar, ozaman kendi içimizde çekirdek kadromuzdan olmayanların köylerini toplayalım diye düşündüler sanırım. Klan yönetimindeki who infirat27 nin attığı msj ı olduğu gibi yapıştırıyorum.

*Who* infirat27 dün saat 19:33

Hocam oyunda artiz klanlarıyla ilgili yaptığınız yorumlar klan içindeki insanlarla iletişiminiz ve oyun anlayışınız bize uymadığı için sizinle yollarımızı ayırmaya karar verdik tüm yönetim ekibi ortak kararıdır. Aynı klan üyesi olmamıza rağmen operasyon bilgileri gizlidir. Uzun yıllar bu oyunu oynamış arkadaşlarımız bile operasyon köyleri yle ilgili bilgileri paylaşmamaktadır. Operasyonla ilgili insanlara bilgiler sormanız bu sebeplerden biri dahadır. Bugüne kadar ki emekleriniz için teşekkür ederiz. Köylerinizi klan üyelerine devretmek için Nebla isimli arkadaşa bakıcı atabilirsiniz. Başka bir açıklama yapılmayacaktır. Başka yollar aramaya çalışmayın karar kesindir. 1 saat içinde bakıcı atmamanız durumunda saldırılar başlayacaktır. İyi günler.

Son derece nazik bir arkadaş değilmi :) birde teşekkür etmiş üstüne üstün uğraşmasen, bakıcılık at bize beleşe toplayalım köylerini demiş :) Yahu arkadaşlar oyuncu olun oyuncu. Kurnazlık ile üçkağıtçılık ile köy sayınızı artıra bilirsiniz, sorun yok. Ama arkanızda çok iyi anmaz insanlar sizi. Ben ki bu adamların çoğu oplarına katıldım. Artiz klanındaki p1pijo denen oyuncu zaten kendisi söylüyor fırsatını bulduğunda mütlerini arkasından vurduğunu. Bunu bahane etmeniz yakışmadı. Deseydiniz ki bana, yahu arkadaş, biz beceriksiziz, maybe viraya yaptığımız son op larda 150 köye gidip en fazla 2-3 tane köy düşürebiliyoruz. O yüzden bize beleş köy lazım, vallahide billahide tamam alın köyleriderdim. Bu yazıyı buraya atıyorum, sonraki dünyalarda bu yasal denen klana herkesin dikkat etmesi için. Bu oyunda sırttan vurma ve tilkilik moda oldu...
Kes mislerini çat çat akıllı olsunlar

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
Ha bu arada senin gibi yüzlercesini harcayacaklar mecburen, adamların ( ne kadar adam oldukları tartışılır) pakt girdiği klanlar belli