Bu oyunun suyunu çıkarttınız!!!

Ck6363

Milis
ilk defa bu dünyada Rm Klanlarında oynadım iyiki de RM de oynamışım. Diğer klanlarda oynasaymışım diğer arkadaşlar gibi ya bakıcı alıp ara atıcaz diyip köylerimi alırlardı ya da bir mesajla köyleri boşalt alıcaz derlerdi :))

haksef

Baltacı
Eee sonuç ne oldu kim çıktı hain :) çözdünüz mü meseleyi

çözülecek bir mesele yok sadece neden yapıldığını tartışıyoruz :D konuyu bazen saptırmak için gelenler oluyor bi tanede agla botu var cümle kurmayı ögretememişler ama sadece gelip agla diyor umarım geliştirebilirler :D

ilk defa bu dünyada Rm Klanlarında oynadım iyiki de RM de oynamışım. Diğer klanlarda oynasaymışım diğer arkadaşlar gibi ya bakıcı alıp ara atıcaz diyip köylerimi alırlardı ya da bir mesajla köyleri boşalt alıcaz derlerdi :))
Biz BABA olarak öyle şeyler yapmıyoruz bizede bekleriz :D Olaya gelince her büyük klanın yaptığı şeyler gibi görünüyor bu yüzden çekirdek kadro ile oynamak her zaman iyidir.Kapımız açık :)

Narkoz31

Yasaklı
Biz BABA olarak öyle şeyler yapmıyoruz bizede bekleriz :D Olaya gelince her büyük klanın yaptığı şeyler gibi görünüyor bu yüzden çekirdek kadro ile oynamak her zaman iyidir.Kapımız açık :)
en iyisini yapıyorsunuz valla pasif derdi yok offline derdi yok herkes tanıdık olması gereken buda işte dünya kapatma hırsına yenik düşülüyor:)

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
(Mod ların talebi üzerine ifadelerimi yumuşatarak yazıyorum.) Arkadaşlar, tam demiştimki 61. dünyada delikanlı bir klan çıktı karşıma sonunda dedimmm kiii, lafı ağzıma tıktı adamlar. Yasal klanında bahsediyorum. Dünyanın başından beri bu klanda oynadım, hemen hemen tüm oplarına iştirak ettik. Ancak, klan yönetimindeki bazı arkadaşlar baktılarki Maybe ve vira klanlarından köy alamıyorlar, ozaman kendi içimizde çekirdek kadromuzdan olmayanların köylerini toplayalım diye düşündüler sanırım. Klan yönetimindeki who infirat27 nin attığı msj ı olduğu gibi yapıştırıyorum.

*Who* infirat27 dün saat 19:33

Hocam oyunda artiz klanlarıyla ilgili yaptığınız yorumlar klan içindeki insanlarla iletişiminiz ve oyun anlayışınız bize uymadığı için sizinle yollarımızı ayırmaya karar verdik tüm yönetim ekibi ortak kararıdır. Aynı klan üyesi olmamıza rağmen operasyon bilgileri gizlidir. Uzun yıllar bu oyunu oynamış arkadaşlarımız bile operasyon köyleri yle ilgili bilgileri paylaşmamaktadır. Operasyonla ilgili insanlara bilgiler sormanız bu sebeplerden biri dahadır. Bugüne kadar ki emekleriniz için teşekkür ederiz. Köylerinizi klan üyelerine devretmek için Nebla isimli arkadaşa bakıcı atabilirsiniz. Başka bir açıklama yapılmayacaktır. Başka yollar aramaya çalışmayın karar kesindir. 1 saat içinde bakıcı atmamanız durumunda saldırılar başlayacaktır. İyi günler.

Son derece nazik bir arkadaş değilmi :) birde teşekkür etmiş üstüne üstün uğraşmasen, bakıcılık at bize beleşe toplayalım köylerini demiş :) Yahu arkadaşlar oyuncu olun oyuncu. Kurnazlık ile üçkağıtçılık ile köy sayınızı artıra bilirsiniz, sorun yok. Ama arkanızda çok iyi anmaz insanlar sizi. Ben ki bu adamların çoğu oplarına katıldım. Artiz klanındaki p1pijo denen oyuncu zaten kendisi söylüyor fırsatını bulduğunda mütlerini arkasından vurduğunu. Bunu bahane etmeniz yakışmadı. Deseydiniz ki bana, yahu arkadaş, biz beceriksiziz, maybe viraya yaptığımız son op larda 150 köye gidip en fazla 2-3 tane köy düşürebiliyoruz. O yüzden bize beleş köy lazım, vallahide billahide tamam alın köyleriderdim. Bu yazıyı buraya atıyorum, sonraki dünyalarda bu yasal denen klana herkesin dikkat etmesi için. Bu oyunda sırttan vurma ve tilkilik moda oldu...

Adam ne güzel kibarca teşekkür etmiş daha ne istiyorsunuz :)

Kalan*

Mızrakçı
sen anlama sıkıntısı mı çekiyorsun :D ve sen kimsin bana söz dinleteceksin ile git klandaşlarından köy dilenin ne alaksı var :D bana açıklayabilirmisin ? :D hucum tayfasının hepsi böyleyse yazık o yöneticilere nelerle ugraşıyorlardır :D
Benim klandaşım falan değilsin köylerini bana bırakır mısın lütfen rica ediyorum adam gibi herkesin içinde istiyorum

Circassian

Kılıç Ustası
Merak ettim de arkadan vurduğumuz klanların içinde bu memur varmıydı ???

adımız çıktı 9a inmez 8eşölede bişey var gene olsa gene arkadan vururuz:cool::cool:

-Ares-

Baltacı
Abladan izin almadığım için yazdığı kısımları kestim.Oyununa bak bizle işin olamaz.Çok isteyen ekibine alıp oynatabilir :) Ayrıca her "mağdur" ettiğimizi toplayan, destekleyen olduğuna göre birleşip mor çatı isimli bir klan kurulabilir.Tavsiye ederim :)

0a73ac084851d867e072d158788ccd55.png

tunahan5566

Casus
ne yasalmış be yediden yetmişe ,dostta düşmana neler yapmış be helal la size gençler

ne çok yarası olan varmış , ne acılar vermişiz millete dert olmuşuz,

Dünya başından beri ufak tefek 1-2 klanla savaşmış uzaktan kami ve destek atmaktan başka birşey yapmayan Yasal klanının bir yöneticisinin böyle bir yazı yazıp böyle bir düşünce içerisine girmesi insanları güldürüyor :D

Dünya başından beri ufak tefek 1-2 klanla savaşmış uzaktan kami ve destek atmaktan başka birşey yapmayan Yasal klanının bir yöneticisinin böyle bir yazı yazıp böyle bir düşünce içerisine girmesi insanları güldürüyor :D

kaç klanla savaşcaz :) daha oyun yeni başladı daha naapalım :) sahne yasal ve dostlarının rahat olun