Birinci Çinko: Zirve vs Generals/Ayyıldız savaşı

YALNIZBARON

Yasaklı
Boşuna vaktimi harcadım niye ikaz etmiyorsunuz bu işsiz zırlakla beni muhattap ediyorsunuz ben gidiyorum :D Geldiğimde zaten yine ağlıyor olacak biraz daha bakıp gülerim uyumadan görüşürüz ağlak kardeşim

Sen de millete laf atıyorsun her yerde casusunuz var diye :) sav ile benim ilgilendigimi kuşlar mi söyledi sana :)
Hayır forumda generalsci pek bulunmuyor o yüzden. Şuan kendi kendini ifşa ettin diyebilirim. pinhani20'ye beğeni atmışsın oradan görüp yazmıştım oysa. :)
Ben kimsenin klanıyla ne casus sokmakla ne bilgi sızdırmakla uğraşırım, yanlış kişiye yanlış ithamlarda bulunuyorsun:)

missperfect

Kılıç Ustası
var bir casusumuz ama senden baskasından bilmiyorum saolsun hemen yetiştiriyor allahın kişiliksizi :D

cimcime

Mızrakçı
Hayır forumda generalsci pek bulunmuyor o yüzden. Şuan kendi kendini ifşa ettin diyebilirim. pinhani20'ye beğeni atmışsın oradan görüp yazmıştım oysa. :)
Ben kimsenin klanıyla ne casus sokmakla ne bilgi sızdırmakla uğraşırım, yanlış kişiye yanlış ithamlarda bulunuyorsun:)
Daha önce de buna benzer birşey söyledin sen :) sav attır tarzında :) Neyse ne onemi yok bosver :D

Daha önce de buna benzer birşey söyledin sen :) sav attır tarzında :) Neyse ne onemi yok bosver :D
Hahaha, attığım gol oluyor desene. Sorun yok sen beni öyle bilmen bir şey değişmez şükür bir oyun için ben senin abilerin gibi değişmem kendimden eminim sen öyle bilsen de sıkıntı yok :)

cimcime

Mızrakçı
Hahaha, attığım gol oluyor desene. Sorun yok sen beni öyle bilmen bir şey değişmez şükür bir oyun için ben senin abilerin gibi değişmem kendimden eminim sen öyle bilsen de sıkıntı yok :)
Bir sure sonra muhtemelen hiç hatırlamayacağım bi nick için öyle mi bilirsin böyle mi bilirsinin bi önemi yok bence :)

missperfect

Kılıç Ustası
saldırı alan birine destek atılınca savunanlarda 1. olunca neden lafı ediliyor haritamda kime saldırsam destek almıştı onlara mubah ta bize gunahmı destek almak.

cimcime

Mızrakçı
Klasikten başka dünyaya girmeyeceğinizi söylediniz (Kim inanırsa?:)) yeni klasik açılana kadar unutursan hatırlatırım.:)
Insanlar bireysel olarakta bu dünyada veya başka dünyada oynayabilirler estergom :) Generals adı altında girilmeyecek denildi, sonra beni normal dünyada görüp buraya yazma generalden bir oyuncu verdiği sözü çiğnemiş diye hahahahaha

saldırı alan birine destek atılınca savunanlarda 1. olunca neden lafı ediliyor haritamda kime saldırsam destek almıştı onlara mubah ta bize gunahmı destek almak.
Klanınızda destekçi puanı kasan arkadaşları biraz gezip kimlerin puanı kimlerin destekçi puanı vs. hesaplamalarınızı yapıp öyle gelirseniz güzel bir tartışma oluşturabiliriz.