Birinci Çinko: Zirve vs Generals/Ayyıldız savaşı

PARS Estergon

Ağır Atlı
hehe.jpg

Hehehe, matrax klanda olan herkese mesaj atıp klana çağırma eylemleri ve klandan destek toplayıp oyuncu olduğu yalanlarıyla kendini kandırıyor. Ek olarak ayrılmalar varmış hayırlı olsun mu diyelim? :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
@cimcime dayanamadın sen de generalsi mislemeye başladın .:D
Benim anlamadığım generals geriye kalan klanların profillerinde yazılan isimlerin destekçi puanı bu en son klandan mislediğin adamdan daha az. Tanımadık destek atılarak kullanılan adamları toplamaya erken başladınız bir tur daha destek göndertmeye ikna edebilirdiniz. Matraxa verin o işi düşman klana bile sayfalarca klana gelmesi için yazı yazan biri kendi klanında ki adamı da ikna etmeye çalışır :D

cimcime

Mızrakçı
@cimcime dayanamadın sen de generalsi mislemeye başladın .:D
Benim anlamadığım generals geriye kalan klanların profillerinde yazılan isimlerin destekçi puanı bu en son klandan mislediğin adamdan daha az. Tanımadık destek atılarak kullanılan adamları toplamaya erken başladınız bir tur daha destek göndertmeye ikna edebilirdiniz. Matraxa verin o işi düşman klana bile sayfalarca klana gelmesi için yazı yazan biri kendi klanında ki adamı da ikna etmeye çalışır :D

Adam sarı yakmış ne yapayım :) Estergom harbi işsiz misin nesin :D

cimcime

Mızrakçı
Adamin destekçi puanı 1100 en rahat bölgede:) ben bile dün köy aldım bugün 2k destekçi puanım, eleştir de az bi tarafsız eleştir:)

PARS Estergon

Ağır Atlı
Adamin destekçi puanı 1100 en rahat bölgede:) ben bile dün köy aldım bugün 2k destekçi puanım, eleştir de az bi tarafsız eleştir:)
Aman neyse gelen desteklerle 130k savunma puanı kasıp istatistiğe yansımasın diye köyü barbara düşüren diplomatın klanında olur böyle şeyler :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
Çukur klanı kurucuları sizden sizi aşırı sevecek kadar kadar nefret ediyorum bunu bilesiniz :)
Çukur final yapıp generals bünyesine katılmış 6 klana düşmüştü 7'e yükseldi.
Biz ayrı oluşumuz diğerlerinden farklıyız, çukur bizim alt klanımız ne istersek onu yaptırırız...
Bir oyun için yine laflarıızı yutmaya devam mı? ..güldür güldür şov :)

pinhani20

Mızrakçı
Tüm dünya çukur kurucularının aynı zamanda Gnrls kurucu ekibi olduğunu biliyor da sen mi bilemedin , estergomcummm.

arada kırgınlıklar ve kızgınlıklar olsa da hiçbir zaman biz birbirimizi reddetmedik, alıntı yaptığın postunda da dediğim gibi, çukur kurucuları aşırı sevgi duyulan dostlarımız, sen neyin derdindesin =)

tamam korkma korkma, senin bi süre daha oynamana müsade edicez