Birinci Çinko: Zirve vs Generals/Ayyıldız savaşı

Krmz1905

Yasaklı
Bu savaşı geçmiş dünyalarda yaptıklarınızdan ötürü açmak istesek, geçmiş dünyalarda yaptığınız düzenbazlıklar buraya sığmayacağı için size bu dünyada yapacaklarınızdan dolayı savaş açıyoruz.

Normal bir generals oyuncusunun yukarıdaki cümleyi 2 kere okuduktan sonra anlayacağını biliyoruz. O yüzden 2 kere okuduysanız devam edelim;

Bu dünyada da kapalı kapılar arkasında haince diplomasiler yapacağınız için,
Bu dünyada da müttefiklerinizi sırtından vuracağınız için,
Bu dünyada da multilerle hesap kasıp kendinizi bir şey sanacağınız için,
Bu dünyada da whatsapp gruplarında küfür etmeyi kendinize yakıştıracağınız için,
Bu dünyada da koca koca adamlar yalan kelimelere ve yeminlere sırt dayayacağınız için,
Bu dünyada da beş para etmeyeceğiniz için…
Size savaş açıyoruz.

Generals klanı girdiği hiçbir dünyada şaşmadan yukarıdaki listeyi harfiyen uygulamıştır. Bakalım kaç güne çinko yapacağız?

Ne kadar iğrenç bir yapıda olduğunuz daha ilk günden aşağıdaki eklentide görülmektedir.

Eklentiler

• IMG-20210205-WA0034.jpg
    IMG-20210205-WA0034.jpg
    116,5 KB · Görüntüleme: 307

EddarkX

Milis
Şafak vakti diplomasi bozup Pars oyuncularının boş köylerini toplayan yetenekli oyunculara şans diliyorum. Bizimle savaşmak bu sefer çok yavaş bir hesap silme biçimi olmayabilir.

Elan

Acemi
Yine dünya ya giriş yapıldı yine gevelemeler başladı
Klasik pars ekibi her zaman ki boşunu yaptı ve forumda olabildiğince boş bir şekilde yerini aldı...

Başarılar:)

Krmz1905

Yasaklı
Yine dünya ya giriş yapıldı yine gevelemeler başladı
Klasik pars ekibi her zaman ki boşunu yaptı ve forumda olabildiğince boş bir şekilde yerini aldı...

Başarılar:)
Allah kabul etsin canım hadi malum entrikalar sizi bekler zaman kaybı yaşamayın

PARS Kankoksun

Kılıç Ustası
Araya birisi bir şeyler karalamış, manası; "diyecek kelimem yok, kendimi ifade edemiyorum ama bir şeyler yazmam gerekiyor."
Bu dünyada PARS diye bir klan yok. Siz kalitenizle sadece PARS'ı değil birçok aileyi kendinize düşman ettiniz.

Meyvesini bu dünyada da bol bol toplarsınız. Kolay gelsin

M A T R A X 1 0

Mızrakçı
Geldim canım 6 aylık istersen bakarsın ama o kadar bile dayanamayıp silinmişsiniz ulan KESK’e ben olsaydım da ben sileydim sizi neyse bu dünya silerim alışıksınız silinmeye zaten ;)

SMMberk

Mızrakçı
Sizlerde sütten çıkmış akkasık değilsiniz . Yaptıklarınız sonucu dünyayı kaybettiniz yine kaybedeceksiniz devamkee
Ya kardeşim rez rez diye ağladığın günleri unutmadım :) yok asker yok kuzenim yazmış hesabı. Sıkıntı yok 63 e sizin için geldim buraya da keza aynı şekil hodri meydan diyoruz aaa çiftlik bonusu da yok e siz şimdi barbar toplayıp arkadan kami de atamazsınız yaranamazsınız bu dünya da tüh.

Deleted User - 5559415

Ziyaretçi
Şimdi insanlara iki yorum hakkı sunuyorum
1)efendi pars ile dünya sonu müt iken generals ile anlaşma yaparken karakterli de generals efendi ile anlaşma yapınca mı karaktersiz oldu
Bu oyunu oyun diye çocuk oyunu sanmayın
Kırmızı mavi sarı pembe arkadaşımız sende Alfa generals pars bütün klanları gezdin be kardeşim sende ekmeğindesin biliyoruz be devamkeee

Elan

Acemi
Kuyruk acısı is loading diyelim o zaman:)
Geçen zamanlar da da söyledim bu kadar ağlamayın artık sizleri de tanıyan tanıyor arkadan iş çevirdiğiniz dünyaları da biliyoruz ki c13 te başaramadığınız işi bize atarak lekelemeye çalışmaya da devam edin bakalım
Biz serverı kapattık keyif çatarız sizde bizi konuşursunuz herkes hak ettiğiniz yaşar dimi :)

Sizler de olmasanız klanlar oyununun zevki de kalmayacak iyi ki varsınız.:)

M A T R A X 1 0

Mızrakçı
Tapates sen kimsin ? Seni tanımıyorum bile milletin duyduğunu gelip buraya yazıyor kendini mi tanıtmak istiyorsun yoksa anlamadım ki