Biraz Magazin. SonD4ns Hamleye neden geçti?

Emareks

Mızrakçı
tuana ile önce niyaziyi casuslayıp sonra köyünü bayramamı aldırdınız, nasıl böle acemilikler yapabiliyosunuz, bu raporuda ticketime ekliyorum.

pushinle 5-6 köy olup sağda solda boydan filan yazmak çok kolay dimi bayramispro :)
Bayram ban yerse forumda havlicam dedin. Adam seni havlamaktan kurtardı nasıl hala laf edebiliyorsun bayrama. Her gün ticket açıp banlatamadınız hala niye uğarşıyorsunuz ki :) Oyunu bırakmak isteyen arkadaşın köyünü başka arkadaşa aldırdık. Bunun nesi yanlış. Galiba niyaziye mesaj atıp tuna oyunu bırakıyor köy boş misleyin dememi bekliyordunuz

Stratejist-

Hafif Atlı
siz bu kafayla devam edin, bu uslupla bu çirkeflikle. İçinizde kof yapabilecğeinizde hiçbişi yok. Anca maşa olursunuz başkada bi işe yaramazsınız.

Emareks

Mızrakçı
siz bu kafayla devam edin, bu uslupla bu çirkeflikle. İçinizde kof yapabilecğeinizde hiçbişi yok. Anca maşa olursunuz başkada bi işe yaramazsınız.
Üslubum da ne yanlış gördün :) Senin dediğin şeyi tekrarladım hakaret etmedim bişi yapmadım. Ne çirkefliğimi gördün :) Klanınızda her gün 3 4 kişi banlanıyor çirkef neden biz oluyoruz :) Seni bu dünyada tanıdım. 5 6 kişiye sordum. Hepsinin dediği tek şey şu : "multici enesi mi soruyorsun" :) Laf olsun torba dolsun kafasıyla yazıp duruyorsun enescim :)