Biraz Magazin. SonD4ns Hamleye neden geçti?

LaFleur01-

Baltacı
Sevgili şitratejizt beyden harita ve klanların oyuncu sayılarını bekliyoruz... World başı ve şuan hangi klanda kaç oyuncu kalmış bize analizini yapsın bakalım kim ak kim kara görelim diyorum.

Meto.

Yasaklı
heh cezam bitti geldim :D Buradan @Popeye moduma da teşekkür ediyorum. Çok tadında bir bandı. Ben dersimi aldım.
48251 adlı eklentiyi görüntüle

Onun dışında kaç haftadır oto lastik oto lastik dedin adam banlanmış haksız olarak. Adamın günahına girdik sanırım haklı ban yer diye bekliyordum ben.
Tüm ordusunu da dün kestirdi bakalım bu köy kime peşkeş çekilecek.
Bayramın geleceği de bu

Hadi geçmiş olsun.

1711347544222.png

Emareks

Mızrakçı
Meto Bey bütün dünya bayramı şikayet ettiniz adam hala oyunda. Bayrama laf etmesek mi artık :D

heh cezam bitti geldim :D Buradan @Popeye moduma da teşekkür ediyorum. Çok tadında bir bandı. Ben dersimi aldım.
48251 adlı eklentiyi görüntüle

Onun dışında kaç haftadır oto lastik oto lastik dedin adam banlanmış haksız olarak. Adamın günahına girdik sanırım haklı ban yer diye bekliyordum ben.
Tüm ordusunu da dün kestirdi bakalım bu köy kime peşkeş çekilecek.
Bayramın geleceği de bu

Meto.

Yasaklı
Meto Bey bütün dünya bayramı şikayet ettiniz adam hala oyunda. Bayrama laf etmesek mi artık :D

Emareks beycim, Oto Lastik için isko 1 ay "hehehehe oto lastik noldu banlanmamış kehkeh" dedi son durum ortada. Şüphesiz ki ibret almamız gereken bir durum gibi duruyor.
Onun dışında Bayram beyle bir sıkıntım yok yaptığı belki belirli çerçevelere yedirilirse legaldir de. Ama dolandırmadan konuşacaksak bir illegallik var ve önemli değil bayram beyin ki göze çarpanı 4bin oyuncu var gözüküyor serverda tek hesap onunki mi bunu yapan değil. Sadece forumda ahlak satıp bunu yapması sinirlendirdi banımı yedim oturdum onda da

Meto.

Yasaklı
Ayrıca hazır isko da banlanmışken bazı gerçekleri yazalım...
Bu adam oyundan gram anlamıyor dostlar güvenmeyin yargıdan 1 köy aldı diye kanaat önderi yapmayın toplanır yakında o köyü de anlaşmalı almıştır zaten :D

Meto.

Yasaklı
Ayrıca hazır isko da banlanmışken bazı gerçekleri yazalım...
Bu adam oyundan gram anlamıyor dostlar güvenmeyin yargıdan 1 köy aldı diye kanaat önderi yapmayın toplanır yakında o köyü de anlaşmalı almıştır zaten :D

1711356044595.png

Korktu kaçtı...

Anarşist*

Yasaklı
Arkadaşlar dansözlük yapana para takılır para takarken de ufaktan ten teması yapılır. Hakkı budur. Oyun yavaş aceleci olmayın muhakkak temas gerçekleşecek . :)

Stratejist-

Hafif Atlı
bu yazı üzerine hesabı sile alıp brodan bir hesaba geçmezsen herkez nasıl kıvrak biri olduğunu görmüş olacak. SS için teşekkürler.
Bu yazıyı yazmıs kişiyide 7/24 şikayet et , ben mesajda mizah olduğunu düşünüyorum ama yaparsa eğer biri hile hurda o tip kimselerin klanımızda yeri yok.

Sanchex

Kılıç Ustası
@-isko- @Stratejist- aranızda bi ateşkes yapın da artık insanlar rahat etsin biraz. Banınız açılır açılmaz soluğu burda aldınız. Kaç yaşında insanlarız gerek yok bunlara sakince düşük tansiyon oynayalım şu oyunu.

Meto.

Yasaklı
bu yazı üzerine hesabı sile alıp brodan bir hesaba geçmezsen herkez nasıl kıvrak biri olduğunu görmüş olacak. SS için teşekkürler.
Bu yazıyı yazmıs kişiyide 7/24 şikayet et , ben mesajda mizah olduğunu düşünüyorum ama yaparsa eğer biri hile hurda o tip kimselerin klanımızda yeri yok.

İnsanın böyle her durumda arkasında olacak yöneticisi olacak işte :D