Biraz Magazin. SonD4ns Hamleye neden geçti?

Emareks

Mızrakçı
bayramispro bayramdır. Berkay diye biri yok uydurmayın. Edevletten bile gösterse inanmam bayramispro bayramdır.

Meto.

Yasaklı
@Meto. terazi lastik oto lastik buraya alalım seni karşiim -> Ağlama Duvarı
bu bayram olduğu sürece bro silinmez :D

heh cezam bitti geldim :D Buradan @Popeye moduma da teşekkür ediyorum. Çok tadında bir bandı. Ben dersimi aldım.
1711279746764.png

Onun dışında kaç haftadır oto lastik oto lastik dedin adam banlanmış haksız olarak. Adamın günahına girdik sanırım haklı ban yer diye bekliyordum ben.
Tüm ordusunu da dün kestirdi bakalım bu köy kime peşkeş çekilecek.
Bayramın geleceği de bu

ZeRo54

Yasaklı
heh cezam bitti geldim :D Buradan @Popeye moduma da teşekkür ediyorum. Çok tadında bir bandı. Ben dersimi aldım.
48251 adlı eklentiyi görüntüle

Onun dışında kaç haftadır oto lastik oto lastik dedin adam banlanmış haksız olarak. Adamın günahına girdik sanırım haklı ban yer diye bekliyordum ben.
Tüm ordusunu da dün kestirdi bakalım bu köy kime peşkeş çekilecek.
Bayramın geleceği de bu
Hep bahane

Stratejist-

Hafif Atlı
Şahinin sesi sırf bu işlerden doalyı çıkmıyor, foruma yazdıkça rezil olup daha çok illegalleri ortaya dökülüyor diye yazdırmıyorlar kimseye. Bakın kardeşim MASA klanına varmı forumda izleri yok, multi desen tonla, pushing yağması desen sürüsüne bereket ama bak gelip yazmıyorlar burda kımseye

Meto.

Yasaklı
Şahinin sesi sırf bu işlerden doalyı çıkmıyor, foruma yazdıkça rezil olup daha çok illegalleri ortaya dökülüyor diye yazdırmıyorlar kimseye. Bakın kardeşim MASA klanına varmı forumda izleri yok, multi desen tonla, pushing yağması desen sürüsüne bereket ama bak gelip yazmıyorlar burda kımseye

azizim usul bilmiyorlar usul...

Ozentii

Mızrakçı
Yöneticilerinin %60 ı ban yiyen klana bak hele ahlak dersi mi veriyor utanmadan. Sen rezil olmuyosan biz hiç olmayız rahat ol

Ozentii

Mızrakçı
bizde aglamıyoruz oto lastik tanımam etmem yaptıysa bişeyler ban yemiş bana göre haksız ban yoktur

Takoman

Milis
Hocam öncelikle iyi oyunlar dilerim. Forumda gerçekten seviye çok düştüğü için yazma gereği duymuyorum. Oyun için bu kadar laf atmaya bel altı vurmaya gerek yok. Çoğu kişi yıllardır bu oyunu dostluklar için oynuyor. Her dünyada da çok şükür yeni dostluklar kazanılıyor. Saygılı ve sevgi dili olursa muhakkak gelir ben de yazarım muhabbetinize dahil olurum :) savaşılsa bile saygı önemli. Hepinize iyi günler.