Barzo Savaş Raporları

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Kuliste böyle milletin arkasında konuşuyorlar böyle kulis oyunları falan oluyor korkuyorum :D

tegrı barzo bırlesıp kudretemı vuracaktı :D

neremızle gulmemız gerekıyordu oramla güleyim @ERGÜVEN duydunmu buyuk baskan sıze vuracakmısız cınden korkmusuz :D @35-nEFEs-35 abi planlarımızı baskalarına demeyın demedık mı ayıp oluyor ben bu konusmalarımızın planlarımızın gizli oldugunu sanıyordum 3 kuruşluk bireylern bılmesıne gerek yoktu bence ayıp ettın :D :D

Geçelim bu ayakları, tek amaç tek hedef belliydi cin klanını nasıl durdururuz. Tengri-barzo birleşip sözde kudrete vuracaktı hedef buydu lakin Cin korkusu neler yaptırdı neler. Yinede tebriği hak ediyorsunuz, bir şekilde dünyayı kapatacaksınız. Tebrikler.

Desolate boy

Baltacı

neremızle gulmemız gerekıyordu oramla güleyim @ERGÜVEN duydunmu buyuk baskan sıze vuracakmısız cınden korkmusuz :D @35-nEFEs-35 abi planlarımızı baskalarına demeyın demedık mı ayıp oluyor ben bu konusmalarımızın planlarımızın gizli oldugunu sanıyordum 3 kuruşluk bireylern bılmesıne gerek yoktu bence ayıp ettın :D :D

Eibo Ng birleşip Daha Barzo ya vuracak seninde hiçbir şeyden haberin yok he :)

ERGÜVEN

Baltacı

Kanka biz eibo ve cin ile birleşip sizi vuracaktık NG yi de eski haline getirip cartelle sabı birbirine vurdurup sonra da hesap silecektik :)

35-nEFEs-35

Milis
Geçelim bu ayakları, tek amaç tek hedef belliydi cin klanını nasıl durdururuz. Tengri-barzo birleşip sözde kudrete vuracaktı hedef buydu lakin Cin korkusu neler yaptırdı neler. Yinede tebriği hak ediyorsunuz, bir şekilde dünyayı kapatacaksınız. Tebrikler.

peki bundan Tengri ve Barzo nun haberi var mı ? :)

Ucuz hareketlere gerek yok bu dünya silinen silinmeyen herkesin emeği var ve küçük hesaplar ile birçok insanın başarısına gölge düşürmeye çalışıp insanların gözünde komik duruma düşmeyin.

Henüz Cin savaşımız bitmedi ve ortada herkesin emeği var, son köye kadar herkes emek vermeye de devam edecek . Bu vesile ile tüm cephelerde gece gündüz demeden emek veren tüm oyuncuları ve klanları tebrik eder hak edenin kazanacağı bir savaş olacağını temenni ederim

byomrsrc

Acemi
Şu tengri ile yaptığımız halı saha maçını(2-3 hafta) bir de içtiğimiz resimleri atsın birisi :)
c0e54e66-f3d3-4992-8f54-483b0507a1f8.jpg

Valla bende böyle bir şey var kanka :)
Güzel bir maç sonrası operasyonu nereye çizmeliyiz adı altında bir tartışma yaptığımız gün :D
Ama şşş bazı arkadaşlar tüm planları deşifre etti kudret barzo savaşı olacak galiba hahahahahahah