Barzo Savaş Raporları

Savner-42

Acemi
Geçelim bu ayakları, tek amaç tek hedef belliydi cin klanını nasıl durdururuz. Tengri-barzo birleşip sözde kudrete vuracaktı hedef buydu lakin Cin korkusu neler yaptırdı neler. Yinede tebriği hak ediyorsunuz, bir şekilde dünyayı kapatacaksınız. Tebrikler.

citricasid

Mızrakçı
Geçelim bu ayakları, tek amaç tek hedef belliydi cin klanını nasıl durdururuz. Tengri-barzo birleşip sözde kudrete vuracaktı hedef buydu lakin Cin korkusu neler yaptırdı neler. Yinede tebriği hak ediyorsunuz, bir şekilde dünyayı kapatacaksınız. Tebrikler.
Tengri- Barzo birleşip bize mi vuracaktı, bu dediğine inanacak kimse yok bence başka bir yöntem bul Barzo - Kudret arası açmak için bu tutmaz. Oyuncular arasında ki ilişki sadece bu dünyaya dayanmıyor ki bu forumda bunlara yazıp bir şeyler elde edebilesin.

Fsociety

Baltacı
Cin klanının yaptığı kural ihlalinden yediği banın hesabını da ben mi vereceğim kardeşim. Göz var izan var zaten. Kuzeydoğuda dünyaya başlayıp güneybatıya kadar yıka yıka vura vura gelmişiz. Önümüze çıkanı silmişiz. Dünya başından beri 1 tane bile op yemememişiz. 1600e 300 savaş istatistiği yapmışız.

Rapor koysak ne koymasak ne. Sadece dışardan merak edenler için koyuyoruz raporları. Yoksa zaten dünyayı ucundan kıyısından takip eden herkes BARZO klanlarının eze eze dünyayı kapatmaya gittiğini görür.

Haydi selametle.
Barzo dünyayı kapatacak ise diğer klanlar ne diye devam ediyor :D Her şeyi barzo yapmış ise.

Savner-42

Acemi
Tengri- Barzo birleşip bize mi vuracaktı, bu dediğine inanacak kimse yok bence başka bir yöntem bul Barzo - Kudret arası açmak için bu tutmaz. Oyuncular arasında ki ilişki sadece bu dünyaya dayanmıyor ki bu forumda bunlara yazıp bir şeyler elde edebilesin.
Benim kimsenin arasına açma gibi bir niyetim yok, ben bana söyleneni söylüyorum. Kimseninde inanmasını istemiyorum zaten.Bu oyunda herkes işine geldiğini yapıp, işine geldiğine inandığı icin. Dostlukları yakında görecegiz

Loose CannoN

Mızrakçı

Hahahahhaha :D Kudrete mi vuracakmışız :D Ah Efe abi ah hiç bahsetmedin kaç aydır :D

Barzo-Tengri birleşmesini yaptığımızda 1 aya kalmaz kavga eder dağılırsınız diyenler şimdi o ekibin koskoca bir aile olup(sadece oyunda değil) dünyayı kapatmasını hazmedemiyor ya bayılıyorum

Fsociety

Baltacı
Barzo derken müttefiklerimizi de dahil ediyorum zaten :) Bu basit numaraları bırakın artık :)
cin'i bencillikle suçlarken şuan barzo'da bu durumda sanki ben yazdıklarından onu anlıyorum numara falan yok bir oyun için numara vs. yapacak biri değilim.:)
Barzo derken müttefiklerini kast ettiğini şimdi söylüyorsun.

Loose CannoN

Mızrakçı
cin'i bencillikle suçlarken şuan barzo'da bu durumda sanki ben yazdıklarından onu anlıyorum numara falan yok bir oyun için numara vs. yapacak biri değilim.:)
Barzo derken müttefiklerini kast ettiğini şimdi söylüyorsun.

Dünyayı müttefiklerimizle beraber kapatacağız. Bunu anlamak bu kadar zor olmasa gerek :)

ERGÜVEN

Baltacı
Benim kimsenin arasına açma gibi bir niyetim yok, ben bana söyleneni söylüyorum. Kimseninde inanmasını istemiyorum zaten.Bu oyunda herkes işine geldiğini yapıp, işine geldiğine inandığı icin. Dostlukları yakında görecegiz
Şu tengri ile yaptığımız halı saha maçını(2-3 hafta) bir de içtiğimiz resimleri atsın birisi :)

ErencanErdoğan

Yasaklı
Tengri-Barzo birleşip bizimi vuracaktı? Herhalde paralel evrende dediğin olay bu :D Buna Cin bile güler be :D Ha vururlarsa 60a Devam adsadkasda

DeletedUser72279

Ziyaretçi
ABOOO

Ben hep kudret ile savaşma hayali uyuyorum hep