Barzo Savaş Raporları

Loose CannoN

Mızrakçı
Forumda konuşmak yerine sahada konuşmayı tercih ettiğimiz için bugüne kadar bu konuyu açmamıştık ama dünyanın geldiği durum ve sürekli üretilen bahanelerden dolayı bu konuyu açmaya karar verdik. Kıymetli abilerimin de onayı ve önerisiyle bundan sonra olabildiğince(Yetişebildiğim kadar) raporları bu konudan paylaşacağım :)

Malumunuz önce JOG sonra da DİABLO klanlarını sildik. Tüm yönümüzü CİN klanlarına çevirdik. Raporlardan önce savaş istatistikleriyle başlamak istiyorum :)

Bugüne kadar BARZO klanları olarak toplamda 1636 düşman köyünü fethettik ve buna karşılık 354 köyü kaybettik. Biraz sonra paylaşacağım savaş istatistiklerinde aldığım yaklaşık 200 köy gözükmüyor farklı klan kurulması vb durumlardan dolayı :)

BARZO vs JOG savaşı 812-216 üstünlüğümüzle sona erdi.

BARZO vs JOG.png

Özellikle bu istatistiklerde en az 100 köy eksiği var :) Burda da savaş resmi istatistiklere göre 440-116 üstünlüğümüzle sona erdi.

BARZO vs DIABLO.png

Ve bütün herkesin beklediği BARZO vs CİN savaşı :). 09.10.2020 tarihinde açtığımız savaş istatistiklere yansıdığı haliyle 187-46 üstünlüğümüzle devam ediyor :)

BARZO vs CİN.png

BARZO Klanları olarak sahada konuşmaya ve saygı çerçevesinde savaşmaya devam edeceğiz :) Vakit buldukça raporları da atmaya başlayacağım :)

Saygı göstermeden savaşmaya şahsi olarak devam edeceğim

Saygı pazardan 5-10 kilo alınan birşey değil saygı hak edene gösterilen birşey 1-2 oyuncuyu tenzih ediyorum onlar dısında saygının yakıştıgını gördugum kimse yok

Hani elimde değil kullanılmıs bir peceteye nekadar saygı gösterebilirsen okadarcık işte

BARZO KLANLARININ ve MÜTTEFİKLERNİN ELLERİNE SAĞLIK hak ettikleri dünyayı söke söke aldılar

Kaç ay sonra ban yemiş adama saldırı raporlarını koymuşlar :) çok komik inanılmaz bir iletişim diplomasisi hatası.

saydan09

Mızrakçı
Tebrikler güzel kesimler,Forumda değil de oyunda konuşan nadir klanlardan barzo klanı,kısa bir süre bulunmama rağmen anladım :)

Loose CannoN

Mızrakçı
Kaç ay sonra ban yemiş adama saldırı raporlarını koymuşlar :) çok komik inanılmaz bir iletişim diplomasisi hatası.

Cin klanının yaptığı kural ihlalinden yediği banın hesabını da ben mi vereceğim kardeşim. Göz var izan var zaten. Kuzeydoğuda dünyaya başlayıp güneybatıya kadar yıka yıka vura vura gelmişiz. Önümüze çıkanı silmişiz. Dünya başından beri 1 tane bile op yemememişiz. 1600e 300 savaş istatistiği yapmışız.

Rapor koysak ne koymasak ne. Sadece dışardan merak edenler için koyuyoruz raporları. Yoksa zaten dünyayı ucundan kıyısından takip eden herkes BARZO klanlarının eze eze dünyayı kapatmaya gittiğini görür.

Haydi selametle.