Büyük Lokma Ye Büyük Söz Söyleme (vak vakcılara ithafen)

• Konuyu başlatan DeletedUser68138
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68297

Ziyaretçi
İşte beni ve etrafımdakileri bu kadar tanıyorsun.
Sercan abiciler falan diye. Senin bizim aramızdaki dostluk kavramını anlayabilmen için önce sineklikten kurtulup laf olsun diye konuşmamayı öğrenmen lazım. Sanıyorsun ki oyundan ibaret arkadaşlıklar hoş senin oyunda da yokta. Burda uzun uzadıya arkadaşlık kavramını açıp ,Türkiyenin dört bir yanından düğünüme katılmış abilerim arkadaşlarımla düğünümde çekilmiş bir fotoğrafla süslemeyi çok isterdim bu kavramı anlayabilmen için. Ama malesef o potansiyel sende yok anlayamacaksın bunu :)
klasiği free kapadı diyor şimdide. Allah akıl fikir versin demekten başka ne deyim

Yahu sercan real arkadaşlığınıza laf eden mi oldu ? buradan bahsediyorum forumdan. Buradan abiciler gelip, duyarının altını dolduruyor işte :) bundan daha açık net anlaşılması zor bir şey var mı ? Sende zeka var ama ya kullanmıyorsun ya işine gelmiyor..

Gereksiz yere yalan yanlış roman yazarak haklı olduğu söylediklerininde doğru olduğuna kendini inandırması.
Bak samimi söylüyorum bu çocuk normal bir birey değil. Destek alıp topluma kazandırılması lazım yoksa mavi balina oynayanlar gibi gider bi kaç seneye

Bunun kararını vermek sana mı düştü kedi, durup dururken gelip bana sataşan sensin. Üstüne hala konuşup yazıyorsun yahu. Arkadaş hem bana bir ton laf söyleyip bir de üste çıkıp bu sorunlu demen yok mu hakikaten hayret ediyorum... Sizdeki bu arsızlık sizdeki bu yüzsüzlük hiç bitmiyor nedense

DeletedUser68297

Ziyaretçi
@UcanZi Valla sercan gelip sataşıp sataşıp sen böyle sorunlusun böylesin demenden o kadar sıkıldım ki. Sana ayıracak vaktim yok.. En azından rengim duruşum tavrım belli ben hep böyleydim hem doğru bildiğimi söyledim. Hep yanlışa yanlış dedim. Senin gibi işim düşünce serhatcım arkamıza yay atar mısın diyip, sonra da kalkıp kötülemedim... Kısacası kedicik, bizde sana göre et yok. Hadi başka kapıya. Ben yazacağımı yazdım... Yarın girdiğin dünyada direk karşında olacak klanı kurup, sana o dünyayı dar edeceğim. NOKTA

UcanZi

Kılıç Ustası
Bak kaç zamandır yazışıyoruz gelip abiciler falan giriyor mu araya hayır. Evet sataşıyorum senin yalan yanlış yazdıklarına karşı cevap verme hakkımı kullanıyorum. Şu 50. Dünyanın yarısından fazla yorumunda sancak cedcala giydirip udwyi savunup daha sonra 180 derece dönüp klasikte ayıpladığın Artiz klanı gibi olmanı neye bağlıyorsun. Noldu o postlar noldu yani ? Yok ama ne olursa olsun sen haklısın sen yazdığın sürece haklısındır altı dolu olsun olmasın yazdıklarının. Sen klasiği free kapadın deyince biz free kapatmış oluyoruz,düello diyosun gelip kafanı ezeceğimi biliyorsun o dünyada hiçbir şey olmasa neden operasyon saatini geceye ayarladın dersin :D

UcanZi

Kılıç Ustası
@UcanZi Valla sercan gelip sataşıp sataşıp sen böyle sorunlusun böylesin demenden o kadar sıkıldım ki. Sana ayıracak vaktim yok.. En azından rengim duruşum tavrım belli ben hep böyleydim hem doğru bildiğimi söyledim. Hep yanlışa yanlış dedim. Senin gibi işim düşünce serhatcım arkamıza yay atar mısın diyip, sonra da kalkıp kötülemedim... Kısacası kedicik, bizde sana göre et yok. Hadi başka kapıya. Ben yazacağımı yazdım... Yarın girdiğin dünyada direk karşında olacak klanı kurup, sana o dünyayı dar edeceğim. NOKTA

Dünyayı belirle ondan sonra dar et bana dünyayı Nazif.
Duruşunu sevsinler senin işemediğin dağ kaldı mı

DeletedUser65547

Ziyaretçi

Rengim duruşum tavrım belli demişsin. Senin rengin duruşun tavrın dostuz paktız biriz dediğin klanı arkadan vurup forumda günlerce hakaretler yağdırdığın yeri geldiğinde benzetilmeyecek şeylere benzettiğin düşmanla anlaşmak mı merak ediyorum açıklar mısın ? Yok eğer buysa helal olsun diyip bu nicki sana vermeyi düşünüyorum da o yüzden soruyorum.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Rengim duruşum tavrım belli demişsin. Senin rengin duruşun tavrın dostuz paktız biriz dediğin klanı arkadan vurup forumda günlerce hakaretler yağdırdığın yeri geldiğinde benzetilmeyecek şeylere benzettiğin düşmanla anlaşmak mı merak ediyorum açıklar mısın ? Yok eğer buysa helal olsun diyip bu nicki sana vermeyi düşünüyorum da o yüzden soruyorum.

Nickine bakınca cevap veresim kaçtı kusura bakma Allah affetsin.

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
İşte beni ve etrafımdakileri bu kadar tanıyorsun.
Sercan abiciler falan diye. Senin bizim aramızdaki dostluk kavramını anlayabilmen için önce sineklikten kurtulup laf olsun diye konuşmamayı öğrenmen lazım. Sanıyorsun ki oyundan ibaret arkadaşlıklar hoş senin oyunda da yokta. Burda uzun uzadıya arkadaşlık kavramını açıp ,Türkiyenin dört bir yanından düğünüme katılmış abilerim arkadaşlarımla düğünümde çekilmiş bir fotoğrafla süslemeyi çok isterdim bu kavramı anlayabilmen için. Ama malesef o potansiyel sende yok anlayamacaksın bunu :)
klasiği free kapadı diyor şimdide. Allah akıl fikir versin demekten başka ne deyim

lan pazar gecesi otobüse bindim pazartesi sabahı işe gittim. düğün on numaraydı. kendi düğünümden çok oynadım afsad. hele o ailenin gözlerindeki "ulan bu nasıl oyun memleketin her köşesinden arkadaş gelmiş" görüntüsü görmeye değerdi. nazife laf anlatma bro. ne anlayacak kapasitesi ne de ciddi manada oyunda sana karşı koyabilecek yeteneği var. bik bik konuşur burada anca demagoji yapar. ona buna yamanarak bir yerlerde var olmaya çalışır. megaloman tavırları da inanılmaz irrite ediyor ama bunu bir lütuf gibi görmesi ayrı olay. kriminal vaka. ailene ve sevenlerine (varsa) sabır diliyorum nazifcim.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Serci adamın imzasında ben varım... Ve bu adam PUSULA cı değil mi :D abici işte.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Sercanım bizim kasapta et bitti diyorum hala niye anlamıyorsun :) dükkanın önünü kapama hadi bakim.

DeletedUser68439

Ziyaretçi
@UcanZi yha moruq ben seni choq ii tnyorm hritada glişn br oyncya bnzyrsn bzm klna glsne sna ytki vrm