Büyük Lokma Ye Büyük Söz Söyleme (vak vakcılara ithafen)

• Konuyu başlatan DeletedUser68138
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68138

Ziyaretçi
:) nwo cephesinde savaşmı var istatistik kasabileceği bir durum yok barbara op yapılıyor

Udw dağılmasaydı savaş açıldığı gün daha farklı olurdu

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Arkadaşlar satmak gerçekten ağır itham. Öyle saçma sapan şeylerle suçluyorsunuz ki.. Bakın biz SANCAK ile SA olduğumuzdan beri bu muhabbet var ancak 1 ay önce sancak bize savaş ilan ettiğinde UDW SANCAK ile müttefikti. Ve biz buna saygı duymuştuk kimseye hiç bir şey söylemedik. Yani UDW diplomasi yapıyorsa, bizde yapabiliriz. Udw ile diplomasiyi neden sonlandırdık. Zaten bir çok sebep birikmişti. Ancak biz diplomasiyi kurtarmak amaçlı barbar alımını durdurun savaşınıza odaklanın gerisine bakalım dedik. Daha sabahına 10-15 tane barbar alımı yapıldı. 2 cephe de savaşı olan klanın müttefiğinin arkasından barbarlara op yapmasını mantıklı bulmadık ve diplomasimizi nötre çektik ama tüm bunları DAYI yani mustafayı uyararak yaptık. Hatta diplomasiyi nötre çekme sebebim de mustafanın bana attığı whatsapp mesajıdır (Biz hesap siliyoruz) diye yazdığı için oluşacak kaos ortamına klanım hazır olsun diye nötre çekip SALDIRI ALMADIKÇA-SALDIRMAYIN dedim... Keza ilk ateşi de UDW etti, bazı oyuncuları bize saldırı açınca onlardan başlayarak dalga dalga önümüze çıkan UDW oyuncularını vurduk geri kalanı da Şizofrene sığındı. Yani ortada satmak yok. Zaten hesap silme kararı alan bi klanı nasıl satabilirsiniz ?

Bu da bu konu ile ilgili son açıklamam. Bilip bilmeden konuşup algı yaratmayın. UDW bu dünyada tamamen hayal ürünü bir klandır.

POLİGON

Okçu
özet geçiyorum: UDW sancağı sattı bizim UDWden ne eksiğimiz var bizde UDWyi satalım demek istemiş :))

DeletedUser68297

Ziyaretçi
özet geçiyorum: UDW sancağı sattı bizim UDWden ne eksiğimiz var bizde UDWyi satalım demek istemiş :))

Değil hocam. UDW sizinle diplomasisini bir gece de nötre çekti buna satmak dediniz eyvallah saygı duyuyorum. Bu durum PK klanı için yapıldı bizim için de değil ki biz savaştaydık biliyorsun o dönemde :) Burada bizim yaptığımız şu biz defalarca uyardık defalarca telkin ettik hatta diplomasi kurduğumuz gece UDW den bir çok oyuncudan şunu duydum "Ya serhat cidden sabretmişsin, ben senin yerinde olsam 1 ay önce böyle yapardım, şöyle yapardım." mevzu biz kendimizi çektik geriye ne haliniz varsa görün dedik bunun adı satmak mı oluyor şimdi :)

UDW nin size yaptığını biz UDW ye yapmadık "Hesap siliyoruz" mesajı gelmeden hatta tarafımıza saldırı çıkılmadan biz saldırmadık bile.

EDİT: Sonuç olarak dünya gündemini fazlası ile meşgul eden ve gerçekten saçma sapan yaratılan algı nedeni ile bu hale gelen bir konu bu. Emin olun yaratılan algının sebebi sinser e laf atma bahanesi çıktı beleşciliğidir. Günlerdir açıklıyorum günlerdir anlatmaya çalışıyorum... Her neyse UDW ekibinden bu konuyu öğrenmek isteyen herkese durumu anlattım zaten. Ve hiç biride haksızsın demedi. Saygısızlık yapmayan, klanıma ve bana kötü söz söylemeyen tüm UDW oyuncularına ilerleyen dünyalarda başarılar dilerim.

POLİGON

Okçu
Sinser defalarca uyardıysanız cedcal gibi tarih verirdiniz şimdi yemeyelim birbirimizi saldırı çıktılarda saldırdık felan bunları hiçbir oyuncu yemez. Bir gecede 40 50 köy aldınız UDW den adama sormazlarmı kardeşim sizin mislerin sancak sınırında değilde udw sınırında ne işi var?

Aklamaya çalışma kendini bal gibi hazırlandın anzısın arkadan topladın. Bu dünyada sadece sen oyun oynamıyorsun bizde oyun oynuyoruz senin bildiklerini bizde biliyoruz. Udw ye gelicek olursak bir gece nötr felan çekmedi direk pk nın savaşına dahil oldu.

Desenki yönetim değişti böyle bir strateji uyguladır eyvallah onuda demiyorsun yan yattı çamura battı bunu yemez burdaki oyuncular :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Sinser defalarca uyardıysanız cedcal gibi tarih verirdiniz şimdi yemeyelim birbirimizi saldırı çıktılarda saldırdık felan bunları hiçbir oyuncu yemez. Bir gecede 40 50 köy aldınız UDW den adama sormazlarmı kardeşim sizin mislerin sancak sınırında değilde udw sınırında ne işi var?

Aklamaya çalışma kendini bal gibi hazırlandın anzısın arkadan topladın. Bu dünyada sadece sen oyun oynamıyorsun bizde oyun oynuyoruz senin bildiklerini bizde biliyoruz. Udw ye gelicek olursak bir gece nötr felan çekmedi direk pk nın savaşına dahil oldu.

Desenki yönetim değişti böyle bir strateji uyguladır eyvallah onuda demiyorsun yan yattı çamura battı bunu yemez burdaki oyuncular :)

Başkan benim SANCAK ile olan sınır bölgem ile UDW ile olan sınır bölgem aynı yerde biliyor musun :) fitne fesatı bırak işine gücüne bak...

Burada ikna olmayan çamur atan karalayan tayfa senin gibi benimle sorunu olan kişiler :) Bir algı yaratıyorsunuz, kendi yalanınıza kendiniz bile inanıyorsunuz...

Başka diyecek bir şey yok. Anlayana sivri sinek saz demiş atalarımız. Anlamıyorsanız benim yapabilecek bir şeyim yok.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
sen şuan kukla başkansın ismin var sadece yetkinde etkinde yok bunuda biliyoruz :)

Bu da yine belli bir kesimin algısı :) Ben klanın başkanı olarak görevime devam ediyorum. Dedim ya anlayana sivri sinek saz gelir... Anlamıyorsan beni uğraştırma.

POLİGON

Okçu
ne algısı ya sana göre gerçekler hep algı :) asıl senin hikayelerin algı :) bana diplomatını söyle sana hangi klan olduğunu söyliyim :) ya delikanlı ol gerçekleri konuş yada sus milleti yanıltma

erwl

Okçu
yok saz sende kalsın kardeş sapınıda yakında kendini başkanı sandığın klan vericek eline :)

Hocam sen şu an anlaşmalı klanda değil misin neden sürekli ortam gerici iğneleyici mesajlar atıyorsun ki? Nwo ve Sancak klanı diplomatları arasında zaten gerekli görüşmeler yapılıyodur her konuda. Biz klan üyeleri de bu görüşmelere saygı duyarak klan yönetimlerinin yönlendirdiği şekilde oyunumuzu oynasak daha iyi olacak bence. Kişisel husumetler her zaman olur benim de vardır başkalarının da vardır ama beni worlde çağıran oyuncular ve beraber girdiğim diplomatlar yöneticilerin yaptığı diplomasilere her daim ayak uydurmaya çalışıyorum. Sizlere de bunu önermiş olayım :)

POLİGON

Okçu
kardeşim diplomasiye saygım var. diplomasi var diye aramızda yalan mı konuşalım kişiliğimize de diplomasilere göremi şekillendirelim. Ne yani aramızda diplomasi var diye gerçekleri konuşmayalım mı ?

erwl

Okçu
kardeşim diplomasiye saygım var. diplomasi var diye aramızda yalan mı konuşalım kişiliğimize de diplomasilere göremi şekillendirelim. Ne yani aramızda diplomasi var diye gerçekleri konuşmayalım mı ?

Kendi forumunuzdan konuşun ya da ne bileyim ara sinseri öyle konuşun watsaptan yaz özelden yaz konuşun ahaha birçok seçenek var iki anlaşmalı klan oyuncusu ortak forumda birbirine giydirip durmasın yani bence hoş durmuyor ama yine de siz bilirsiniz tabi ne diyeyim çok tartışmak istiyorsanız burdan da tartışın böyle daha iyi deşarj oluyoruz diyosanız :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Utku madem bu kadar delikanlısın tek lafım sığındığın limandan ayrıl öyle gel konuşalım...
Ha bunu yapamıyorsan delikanlılıktan şundan bundan bahsetme. Yalanlarını da al uza.şu yazıyı okumaya bile ayıracak vaktim yok..

L A Z U Z U

Kılıç Ustası
Boşluğun delikanlılıktan haberi olmadığı o kadar belli ki sevgili Boşluk, Utku ve udw den kalan oyuncular sanırsam 1 klanı ancak doldurabilirler senin klan sayın en son 10 küsür felandı. Hadi 10 diyelim 10 vs 1 mi delikanlılık oluyor ?