Büyük Lokma Ye Büyük Söz Söyleme (vak vakcılara ithafen)

• Konuyu başlatan DeletedUser68138
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68492

Ziyaretçi
serhat yine boşluk olduğunu kanıtlamışsın ben adamın söylemlerinden yola çıktım sen yine olayı çok başka anlamışsın seninle muhattap olmaya bile değmez.

aDiGe-

Mızrakçı
Yunuscum operasyonda kami isterken, destek isterken siz kimin kucağına oturuyordunuz ????

veremediğin desteklerden mi bahsediyorsun serhat udw klanına bir faydan olmadı kardeşim durman gereken yerde de duramadın hala konuşmaya yüzün olması beni şaşırtıyor oyun diyorum hadi sakin olmaya çalışayım şu w50 de gassalın şu başarısı var diyebilen bir klan yok tek etkin haraketin udw yi arkasından vurmak satmak olan bir adamsın ve hala yüzsüzce benim ekibime laf yapabiliyorsun

dehşet ekibi anti ekibi dünya başlangıcı içimizde başlama cesareti göstermiş ve sonuç olarak baştan başla yapmaya gidebilecek noktada darbe almış bizimle o saattten sonra aktif 1 savaşı olmaz iken ilerleyen dönemlerde biz hesap sildikten sonra cıkıp konuşma başarısı gösterebilmiş siz at gözlükleriniz ile dünyaya bakmaya devam edin ama udw klanına laf yapacaksanızda onlar kadar emek verip öyle yapın. 1 hafta sonrasını beklemede kalın sadece size ip ucu bırkıyorum buraya.

İT4Ly4N

Acemi
veremediğin desteklerden mi bahsediyorsun serhat udw klanına bir faydan olmadı kardeşim durman gereken yerde de duramadın hala konuşmaya yüzün olması beni şaşırtıyor oyun diyorum hadi sakin olmaya çalışayım şu w50 de gassalın şu başarısı var diyebilen bir klan yok tek etkin haraketin udw yi arkasından vurmak satmak olan bir adamsın ve hala yüzsüzce benim ekibime laf yapabiliyorsun

dehşet ekibi anti ekibi dünya başlangıcı içimizde başlama cesareti göstermiş ve sonuç olarak baştan başla yapmaya gidebilecek noktada darbe almış bizimle o saattten sonra aktif 1 savaşı olmaz iken ilerleyen dönemlerde biz hesap sildikten sonra cıkıp konuşma başarısı gösterebilmiş siz at gözlükleriniz ile dünyaya bakmaya devam edin ama udw klanına laf yapacaksanızda onlar kadar emek verip öyle yapın. 1 hafta sonrasını beklemede kalın sadece size ip ucu bırkıyorum buraya.

senin savaşmaya cesaret edemeyip pk ekibini dünyaya getirip bizim gelişmemizden korkmana mı_? yoksa bugune kadar sırtını yasladığın duvardan yediğin ekmeğe mi_?

mendil kullanmayı bırak delikanlı ol kimin ne olduğunu bilen biliyor...yukarıda da yazdım klavye delikanlılığını yapmayın....

forumlarınızda bize sallarken arkamızdan küfür ederken sesin çıkmıyordu...

(udw klanına bir faydan olmadı kardeşim durman gereken yerde de duramadın) ilk gün dehşet-udw savaşında GASSAL diplomasi atmayıp size destek vermeseydi sen şimdi konuşuyor olmazdın.....şimdi oyuncak kamyonunu al doğru evin önündeki parka git orada oynamaya devam et....

DeletedUser68492

Ziyaretçi
senin ilk gün yaptığını yapmadık canım rahat ol biz sıfırdan geldik sen gibi kuyruğumu eteğimin altına alıpta yol almadım....ben buradayım sen neredesin biz yeniden başladığımızda senin 10 köyün vardı bu kadar klavye delikanlılığı yapıyorsunuz ya savaşsaydınız niye kaçtınız....

he doğru diyorsun biz kıyafeti giydirdik artık sen altından kime ellettirirsin orasını bilmem....

klavye delikanlıları bölüm 1 sanırım sona erdi....
önce üstündeki fistanı çıkar sonra gel karşıma konuş...

kardeş senin hiçbir şeyden haberin yok buraya saçma sapan yazılar yazıyorsun siz yeniden başladığınızda biz sizi niye vurmadık bilmiyor musun Boşluk gelip bunları kucağıma alacağım demeseydi sizi orada bırakır mıydık sanıyorsun? Klavye delikanlılığı ve ilk savaşta kaçtık diyorsun biz sadece sancak ile kaç gün savaştık dehşet anti cedcal ile kaç gün az bak. Hani sen delikanlısın ya sadece sancak ile savaşırken bile bunları buraya yazamıyordun onu geçtim iki cephemiz varken bile yok biz size saldırmayacaz diyordu sizin boşluğunuz. Biz gittikten sonra arkadan sallamaya başladınız. Delikanlı olsaydın da oyundayken yazsaydın bunları

aDiGe-

Mızrakçı
senin savaşmaya cesaret edemeyip pk ekibini dünyaya getirip bizim gelişmemizden korkmana mı_? yoksa bugune kadar sırtını yasladığın duvardan yediğin ekmeğe mi_?

mendil kullanmayı bırak delikanlı ol kimin ne olduğunu bilen biliyor...yukarıda da yazdım klavye delikanlılığını yapmayın....

forumlarınızda bize sallarken arkamızdan küfür ederken sesin çıkmıyordu...

(udw klanına bir faydan olmadı kardeşim durman gereken yerde de duramadın) ilk gün dehşet-udw savaşında GASSAL diplomasi atmayıp size destek vermeseydi sen şimdi konuşuyor olmazdın.....şimdi oyuncak kamyonunu al doğru evin önündeki parka git orada oynamaya devam et....

5 yaşında bebe lafları ile konuuyorsun şuanda o yüzden seni ciddiye alamıyorum kusura bakma

Despi*

Casus
Burda ne anlatılıyor böyle :d
dehşet ve anti savaşta kaybedip kıtanın köşesinde tekrar başlayınca bi başarı mı göstermiş oluyor
bu yapılanın aynısını udw de yapabilir dünyada varolmak için varolmak isterse
baya saçma konular :d

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Ahmet w19-30-39 dehşet yazıyorken imzanda sen bu konuya girme bence :D yada imzanı değiş.

Despi*

Casus
Niye değişeyim :d
ben doğru bildiğimi söylerim
dehşet ve antiyle bir kere savaşıldı sonuç ortada
daha sonra köşede devam etmenin bi başarılık durumu yok yani
yazan arkadaşı da tanıyorum o da beni tanıyor :d

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Beyler artık benim sizin bildiğiniz oyun yok yanlış anlamayın..

O savaşı yarım bırak bununla diplomasi yap, bu savaşı bırak bununla diplomasi yap. Yani olay buraya geldi. Şimdi biz PK ile savaşıyorduk SANCAK bize savaş ilan edince UDW de bu topa girince PK ile mecburi barış yapıldı rica minnet. Ee kardeşim SANCAK üst bölgeme giriyor diye savaş açıyorsun ancak SANCAK ı diplomasi ile teşvik ile benim önüme attıgın PK ekibi ile oraya getiren sensin... CEDCAL diyorsun TİTANA geçiyor çıkıyor eskisinden de güçlü sonra diyorsun ki CEDCAL i dövdük bi daha döveriz. ŞZFRN i vurmak için dünyaya geliyorsun ilk yediğin operasyonda anlaşma derdine düşüyorsun. Yani UDW adam akıllı bir savaş vermeden, her şeyi yarım yamalak bırakıp ben dışında her klan ile ufak dönemler vuruşa vuruşa bu dünyaya veda etmiştir...

UDW klanının net olarak haritadan sildiği hiç bir klan yoktur... Kuzey batı da başlayan tüm ekipler yerlerini korumaktadır... Dün bana hakkın ödenmez başkan diyen UDW'liler bu gün bizim için ne yaptın diyor. Bir hamle yapılmasa SANCAK savaşı bittiğinde yine aynı cümleyi kurup hedef olan ben olacaktım :) Nankör bir topluluğu, ancak anladığı dilden yola getirebileceğimizi görmüş olduk..

Sonuç olarak bizler devam ediyoruz, onlar ise bıraktı. Çok kıskanıyorum sizi deli vaktiniz var artık :D

DeletedUser55377

Ziyaretçi
Hahhahhahha oyunda taaa ebesinin nikahında yeniden başla yaptıkları için, başarılı olmuşlar da oynuyomuşlarda...

Lan bi ..ke sap olduğunuz yok, ilk dehşeti üst köşeye yolladığımız zaman GassaL bize niye vurmasın ki, barbarlar bitince farmville oymayacak halleri yok, sa bitince tekrar Vuralım komple dedik.

Bakın dikkat edin buraya, Serhat delikanlı adam bizi Arkadan vurmaz dediler :Dddd

Buyrunuz efendim çok delikanlı adammış, arkadan vurmak gibi bir hamle yapmış olduğu halde kalkmış abilerinin bi yerlerine paspas çekiyor :Ddd

Onu da geçtim, Dehşet hesap sil yaptığı zaman kesim de 2. Puan da 21. Sıradaydım, ondan sonra 2 tane barbar köyü aldım (inanmayanlar twstatsdan bakabilir) yani anlayın arkadaşım ben dehşeti sildikten sonra sizi .... saymadım :D hadi bakalım size kolay gelsin..

... birbirinizi :Dddd

erwl

Okçu
Dehşet intikamı soğuk yemiş :D şimdi size turan taktiğiyle alakalı bir yazıyı alıntıladım bakın.

‘’merkez dağılırmış gibi yaparak geri çekilir, düşman da takibe baslar bu esnada. Kanatlar açılarak düşmanı çember içine alır ve yok etme islemi başlar.‘’

Udw ye resmen turan taktiği yapılmış gibi duruyor :D

DeletedUser63583

Ziyaretçi
Baştan özet: Sinser nickli arkadaşa giydirme mesajı.

Öncelikle,

SinSer, kendin ve ekibinin boş olduğunu dünya başından beri defalarca kez ispatladın. Forumda seninle alakası bile olmayan konulara dahi atlıyorsun. Şu bir gerçek; forumun en boş, oyunun en çöp oyuncususun. Keza ekibinin çöp olduğu da bilinen bir gerçek.

Gel gelelim w50'ye. Kami desteği, savunma desteği vereceğim dedikten sonra ayak sürten sen değil misin? Birazdan gelip inkar edeceksin. Ama alıştık sen busun. Kami desteği konusunu biraz daha açalım. Sancak savaşı sadece UDW klanlarının savaşı değildi. Sizinde savaşınızdı. Eee kami atmayacak, savunma desteği yapmayacak mısın?

Oyun başından beri, SinSer yolunu bulup bizi vuracak diyip durdum. Yok söz verdi, yok biz konuştuk, yok bilmem ne diye diye seni savunup durdular. Ama sonunda gel gör ki ben haklı çıktım. Önce klan adı değiştirdin. Sonra seni bu dünya da var eden UDW'ye yürüdün. Şimdi hala buralarda atıp tutuyorsun.

Boşsun, çöpsün, icraatte sıfırsın ama lafta kralsın. İşine gelenler, sana şakşak tutuyor. Ama çokta şey yapma, gün gelecek senin o nwo'nu da vuracaklar. Çokta uzak değil o günler.

Senin o satış hamlen olmasa, şu bu dünya üzerinde çok başka planlar olacaktı. Ama sen ihaneti seçtiğine göre, bir kez daha herkese kendini gösterdin.

DeletedUser62855

Ziyaretçi
olum bırakın la şunu adamın psikolojisi normal değil :) siz böyle yapınca bu kendini önemli falan sanıyor ne bilişim oyuncuyum sanıyor oynamayın çocuğun duygularıyla :) bunlar barbara fake atan adamlar bunlardan zarar gelmez :) he o sövme etme olaylarına gelince dünya başından beri Mustafa hariç herkes sövüyordu size hala da sövüyoruz :) bir de bişey soracağım şimdi ben 45e falan gitsem kenarda köşede yeniden başlasam Zafer kazanmış olur muyum :) sizin ben mantığınızı öpeyim la :)