Bölgesel Haritalar

• Konuyu başlatan DeletedUser68439
  • Başlangıç tarihi

JrFly

Dük
İftira falan yok ama neyse bakış açına göre sende haklısın :) Dediğim gibi kimse altından kalkamayacağı laflar etmesin. Hadi kolay gelsin.

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
forumda konuşulan şeyler hep havada kalıyor inanın oyunu ciddiye almıyorum chrome kapattığım anda oyun benim için eğlenceli bi aktiviteden farksız kalıyor ama whatsapp discord vs tarzı diğer yerlerde konuşulan yazılan edilen şeyler eğer ortaya dökülse iftira dediğimiz şeyler bi anda gerçek olur gerçek dediğimiz şeylerde iftira yani multi YAPMAMIŞ olabilirsiniz tabiki belki iftiradır ama buna bir şey diyemiyorum oyunun bir açığı bak bu kadar net çözemiyorlarda 1000 hesapla oynayanlar var fakat gelipte bazı oyunculuk dışı şeyler ile yapılan hareketleri tutup burda ne yendik ne vurduk demeyi tamamen saçma buluyorum siz gelip tebrikler güzel savundunuz güzel saldırdık vs deseniz bizde gülüp tebrik ederiz fakat burda yarışa girmenin bi manası yok bunu anlatamadım özelden oğuza da söylemiştim siz forumda böyle konuşmalara girmeyin düşman değiliz oyun bu silersiniz olur biter ama abartmayın lafları sözleri diye fakat oda farklı bir bakış açısı ile biz böyleyiz afedersin ite sokup çıkarırız gibi bir cümle kullandı bende peki öyleyse dedim bundan sonra böyle 1 klanız başka klandan destek almamız doğal değil mi ? Stup4 a op yapılırken siyah klanından destek alması garip miydi ? şimdi gelip dirilişte yazsın biz ne yaparsak ona göre tavır alırsınız diye normal değil mi düşman sizsiniz diplomasi yapmak görevim hangi klanlarla konuştuğunuzu kimi nasıl bitireceğinizin planlarını nasıl yaptığınızı biliyorum dirilişi savaşarak değil diplomasi ile bitirirz diyen yine sizlersiniz ama sanırım diğer klanlar beklediğiniz kadar ali cengiz oyunlarına girmek istemedi :) iyi oyunlar tek ricam lütfen bizim klanımız üzerinden absürd laflar edilmesin klanımda multisi olan tek bir oyuncu vardı benim haberimin dışında oda kuzenim dediğinde gerçek kuzenini kastetmişti şimdide ban yedi zaten ki zaten bunu siz daha biliyorsunuz sonuçta whatsappta bile varsınız ^^

Not:Haberim dahilinde de multimiz vs yok report edip kontrol edebilirsiniz ^^

AvB.

Hafif Atlı
Bak güzel kardeşim ya da abicim, anlatmak istediğimi tekrar yazıyorum :) Oyun kurallarına aykırı oynadığını düşündüğünüz birileri varsa şikayet edin olsun bitsin. Şimdi ben Diriliş bot kullanıyor, We de bot var, Galaxy botcu multici desem de havada kalır. Kimin ne şekilde oynadığını herkes biliyor zaten.

hueber.

Baltacı
Tek klan kalanlarla diplomasi görüşmemiz mevcut da değil zaten :D

Ben o yazdığım yazıda diplomasi yapalım gibi birşey demedim ki. Lafı çevirip neden diplomasiye getirdin ki? Ayrıca en başta Oğuz bunu belirtmişti zaten bize. Yani şu yazdığın cevabın tutulur bir yanı yok hocam.

Ayrıca şu "biz herşeyi biliyoruz siz kendinizle çelişiyorsunuz" laflarını geçelim.Herkesin aklı var fikri var. Herkesin kendi bildiği doğrular var.Siz yazıp çiziyorsunuz bunlar bize yanlış geliyor. Biz birşeyler yazıyoruz bu da size yanlış gelebilir. Ama kimse kimseye kalkıpta ders vermeye kalkmasın yani. Çok şükür bizde 10 senedir oynuyoruz abilerimizden, büyüklerimizden birseyler öğrendik.

Fazla uzatmaya da gerek yok.Lütfen We klanlarından bir yazı yazılmasın buraya.

Herkese iyi günler,iyi oyunlar

hueber.

Baltacı
Bak güzel kardeşim ya da abicim, anlatmak istediğimi tekrar yazıyorum :) Oyun kurallarına aykırı oynadığını düşündüğünüz birileri varsa şikayet edin olsun bitsin. Şimdi ben Diriliş bot kullanıyor, We de bot var, Galaxy botcu multici desem de havada kalır. Kimin ne şekilde oynadığını herkes biliyor zaten.

Tamam hocam şikayet edilir. Ama sen gelipte diplomasinizi biz belirleriz, dostunuzu düşmanınızı biz belirleriz diyorsun ya en başta oguz dedi ki herkese vuracagiz. Ee şimdi bu cevaba karşilik biz gidip shelby ya da başka bir klan ile neden savaşalım? Tabi ki mantıken yakınlaşacagiz.

Dediğim gibi uzatmaya gerek yok.

DiOny SoS

Hafif Atlı
Hizireis kesin haklı okumadım ama bu kadar uzun uzun yazdıktan sonra kesinlikle haklı olması lazım çünkü

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
Yok oğuz bot yapmıyorsun onu biliyorum akshjdakhdasjkdhaskjdashfjksahsla

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Gerçi Global ilk 25 deki 3 tane arma klanından olan arkadaşların hepsi öyle :D Arma topluyorlar :D