Bölgesel Haritalar

• Konuyu başlatan DeletedUser68439
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 4887772

Ziyaretçi
Lan kaç gündür sabahlaya sabahlaya uykusuzluktan ölecektim dün gece 2 gibi bir uyuyayım dedim 15 sohbetten mesaj 30 tane de cevapsız arama var :D
Destek alınca içime oturuyor ne yapalım düşmanla iç içe bile olsam destek alasım gelmiyor huyum bu :D Bir de envanter kullanmama huyum var hesap 3 milyon oluyor ama envanter ham paketlerine kadar duruyor çözemedik onu hala :(

Goygoy burada da döner yavru ama maalesef yakın arkadaş olduğumuz için anca telefondan arayıp taş taş geçiyorlar :D

Yav ne gülüyon beni dövmüşler burada gel el at lskdjfslşdf

Ağlıyorum

Oğlum yanlış anlama ama ben seni sevmiyorum ya :D Sen yazacaklarını merte falan ilet onlar taş taş geçsin :D

Ben seni cok seviyorum artik:) koyler ne guzel cikti oyle. Depolar 30 madenler guzel. Kislalar dusuk bi. Onu da biz hallederiz zaten. Tas taslik bi durum yok.

DeletedUser61148

Ziyaretçi
Djfjfjdjfjd hasan sağolsun o ilk
tepkiyi canlı duyabildim :D :)

DeletedUser68301

Ziyaretçi
res105.png
Keşke yeni köy kurmaya basmasaydım da gece mesaj atılıp cevap vermediğim için köylerimin alındığını görmeseydim :) Mert telefon görüşmesini dinlediysen daha bilgisayarı açmadığımı 2 dakika önce uyandığımı ve köyü o morale rağmen mert vurup aldıysa helal olsun lan çocuğa dediğimi duymuşsundur. Bu samimiyetimi kaybettiniz :)

DeletedUser61148

Ziyaretçi
Valla mesajdan haberim bile yok muzonun da o amaçla yazması imkansız bir durum zaten , misleri gokberke cıkıcaktım muzo sana cıkıcaktı gece misleri köyde kesilince sana çıktım misi

DeletedUser61148

Ziyaretçi
Oyle düşünmek istersen içine öyle doguyorsa ben bunu engelleyemem tabi

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Ben seni cok seviyorum artik:) koyler ne guzel cikti oyle. Depolar 30 madenler guzel. Kislalar dusuk bi. Onu da biz hallederiz zaten. Tas taslik bi durum yok.
raidne.png
Ya oğlum benim canımı sıkma, sevmiyorum seni diyorum muhatap olma işine bak. Sen şu attığım mesajdaki gibi bir insansın. Bu ekran görüntüsünü belki 1 ay önce almışımdır ve bunun devamında senin ailevi değerlerine küfür falan var ama onlara gerek yok herkes tahmin edebilir bu konuşmanın devamını. Şu hareketi yapan insanlara selam bile verilmez. Ben de klan yönetiyorum ben de klandan adam toplatıyorum ama kimseye bakıcılık almayı geç ordusunu bile dışarı attırmıyorum köydeyken vurulup alınır işin raconu bu. Sağda solda başka klanlara Shelby şöyle Shelby böyle dediklerini de duymuyorum sanıyorsun sanırım ama o işler böyle olmuyor bak istersen kaypaklık nasıl yapılır bir ara gösteririm sana. Biz kimseye yanlış yapmamaya ve düzgün bir şekilde oyun oynamaya çalışıyoruz (oğuz abi bile bunun şahidi). Beni bazı şeyleri yapmaya zorlama çünkü klanında çok sevdiğim insanlar var

DeletedUser61148

Ziyaretçi
O kadar koy aldım sizden bu kafada bişey yapıcak olsam başından beri yapardım ucuz olay bana yakışmaz

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Oyle düşünmek istersen içine öyle doguyorsa ben bunu engelleyemem tabi
Öyle düşünmek istemediğimi sen de biliyorsun işte :p :D Köylerim gitti duygusalım .s Ama yine de beni tanıyorsun saldıracağım adama sohbet için mesaj attıysam ve okumadıysa o saldırıyı atmazdım ben. Çünkü yanlış anlaşılmalara yol açıyor bu benim yaşadığım gibi

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Keşke saldırmayıp ertesi gece vursaydı yani, ben yine destek çekmezdim sonuçta :D

DeletedUser68301

Ziyaretçi
O kadar koy aldım sizden bu kafada bişey yapıcak olsam başından beri yapardım ucuz olay bana yakışmaz
Şu raidneye de söyle yazmasın şuraya. Galaxy klanından birinin aleyhine aldığım ekran görüntüsünü buraya atmayı hiç istemezdim 1 aydır da atmıyordum ama böyle yılışık konuşunca dellendiriyor

DeletedUser61148

Ziyaretçi
Kanka opta zaten muzo gidicekti sana misi kesilmese o alıcaktı mecbur ben aldım volgen gereği kami attıgımız yerler gereği vurucsgımız bariz değil mi , bu düşündüğü yapmadım ama op u hatta dun gece yapıcaktık ss ini atarım hasana sana iletir spesifik koy ismi yok ama gece 4te konuşuyorduk yine aynı köylere giricektik gece siz girdiniz sonra muzonun koyu kurtardık ucu ucuna yetişenlerle ardından op a başladık elde kalanlarla

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Kanka opta zaten muzo gidicekti sana misi kesilmese o alıcaktı mecbur ben aldım volgen gereği kami attıgımız yerler gereği vurucsgımız bariz değil mi , bu düşündüğü yapmadım ama op u hatta dun gece yapıcaktık ss ini atarım hasana sana iletir spesifik koy ismi yok ama gece 4te konuşuyorduk yine aynı köylere giricektik gece siz girdiniz sonra muzonun koyu kurtardık ucu ucuna yetişenlerle ardından op a başladık elde kalanlarla
Muzodan helallik istedim ben affeder o beni :D

DeletedUser61148

Ziyaretçi
Valla kanka karşılıklı sebepsiz bi atışmaya başladınız sonu hayır olsun dkckfk

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
Semihe dedim destek atmamız gerekirse bana söyle diye adam desteklenmeye karşı bak bana bütün klanı kuzey batıda gezintiye çıkarıyorum rahat rahat uyumak için @*Sakaryale54

DeletedUser61148

Ziyaretçi
semih kanka konusmaya komple baktım da sen parlamışsın klasik alınan köyün goygoyunu yapmış ama verdiğin cevap ona nazaran fazla sert benim falan da ss bişey varsa koy buraya şimdiden de sonra ayrı konu açılmasın aradan çıkaralım :D

Deleted User - 4887772

Ziyaretçi
@Tripotcu kanka hassas gününde herhalde. Kendi çevirdikleri işleri unutup, anidan parlıyo o :D

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Semihe dedim destek atmamız gerekirse bana söyle diye adam desteklenmeye karşı bak bana bütün klanı kuzey batıda gezintiye çıkarıyorum rahat rahat uyumak için @*Sakaryale54
Ssdlkfjsklfjs desteklenince kendimi ezik hissediyorum kanka giden köy olsun ne olur yani :D

semih kanka konusmaya komple baktım da sen parlamışsın klasik alınan köyün goygoyunu yapmış ama verdiğin cevap ona nazaran fazla sert benim falan da ss bişey varsa koy buraya şimdiden de sonra ayrı konu açılmasın aradan çıkaralım :D
La o çocuğu sevmiyorum ben diyorum neyini anlamıyon :D Sağda solda milleti bana kışkırtmaya çalışıyor senin haberin yoksa bilmiyorum ama benim var :D Hem de attığım sste millete karşı bakıcılık alıp köyünü almak nedir ? Kimseye yakışmaz o hareket. Ayrıca en başta sadece dedim ona sen benim postlarıma cevap verme diye ama dinlemiyor arkadaş :)

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Benim hesabı oyna knk ben sınava çalışıyorum :D

Lan kaç gündür sabahlaya sabahlaya uykusuzluktan ölecektim dün gece 2 gibi bir uyuyayım dedim 15 sohbetten mesaj 30 tane de cevapsız arama var :D
Destek alınca içime oturuyor ne yapalım düşmanla iç içe bile olsam destek alasım gelmiyor huyum bu :D Bir de envanter kullanmama huyum var hesap 3 milyon oluyor ama envanter ham paketlerine kadar duruyor çözemedik onu hala :(

Uyanınca sen
Ekran Alıntısı.PNG