Bölgesel Haritalar

• Konuyu başlatan DeletedUser68439
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Burada yazılanlardan Los Galacticos klanı sorumlu değildir, bağımsız araştırma şirketlerimizin ve özgür yazar kadromuz (1 kişi) ile hazırlanmaktadır.

22bb.PNG

Sol üstteki siyahlar Hatret klanları.

kuzeydoğu.PNG

Galaksi klanı, bir çok savaş içerisinde, yönetim Osmanbey06'ya güvenerek bu savaşları açsömadsföç.

Buranın haritasını biraz büyük aldım. Güneydoğuda aktif olmasa da Kapak klanlarıyla, doğuda, kuzeydoğuda ve kuzeybatıda arkasına yay atmış olan Vegas klanlarıyla, kıtanın kuzeydoğusunda Anatol klanlarıyla ve kıtasına merkezden hücum eden Diriliş klanlarıyla savaş halinde. K34 e yerleştirdiği ekiplerle ve merkez bölgesinden kuzeybatıyı kıskaca almaya çalışıyor, o bölgede We ve Shelby klanlarıyla savaş devam ediyor. Bana göre en zor zamanı atlattık, bundan sonra açılın yollar şaha gidelim :D

Anatol klanları için bence yolun sonu görünmeye başlıyor.. Vegas klanlarıysa bence çok uzun bir yay atmış, yoğunlaşma konusunda sıkıntı yaşayacaklar.

güneydoğu.PNG

Güneydoğuya baktığımızda Narkoz genişlerken Kapak klanı merkeze doğru birikmeye başlamış. Turkuaz Renk Narkoz, Siyahlar kapak, morlar Online klanları. Sol alttaki beyazlar Arma. Online ile Narkozun Mart başına kadar S.A ları var. Arma ile de S.A mevcut.

Narkoz burada kesinlikle favorim ancak merkeze doğru ilerlemeleri zaman alabilir. Kapak klanı dağılırsa Narkoz klanı, Kapak oyuncularının başka klana geçişine izin vermeyecektir diye düşünüyorum. Diriliş ile arayı bulurlarsa bu oyuncuları kendisi toplar.

Online ile S.a yı uzatmak iki tarafında işine gelir, Online arka kıtayı toplarken Narkoz merkeze doğru kıtasını kapatacaktır.

Erhan bey w50 de merkez olmanın dezavantajını atmak adına en en kenarda başlamış bence mantıklı da olmuş :D

güneybatı.PNG

Güneybatıda Hallederiz, Diriliş, Klan ve Ç.Crom klanları var. Hallederiz ve Klan savaş halinde, eğer hallederiz savaşı kazanırsa Armaya dikkat etmeli, Klandan Armaya fazlaca üye geçişi olabilir, Erhan beyin huyudur :p

Ç.Crom Barbar savaşını kazandı ve sıradaki savaşının kiminle olacağı önemli çünkü EİBO ile anlaşırsa batısını ve kuzeyini emniyete almış olur. Bu bölgede diplomasiler önemli ve kırılgan.

kuzeybatı.PNG

Kuzeybatıda EİBO, Diriliş (EGDÖ), Shelby ve Kısmen Ç.Crom klanları mevcut. En arkadaki yeşiller Vegas klanları,kuzeydoğu ve kuzeybatıya baya dağınık bir yay atmışlar.

Shelby klanlarının Diriliş, We, Hatred ve Anatol ile Saldırmazlık Anlaşmaları mevcut. Bu kısmi pakt için tek hedef şu anlık Galaksinin k34 deki klanları. Bu sebeple EİBO klanlarının hamlesi artık çok daha önemli. Eğer Eibo ile Ç.Crom savaşmazsa durum kuzeybatıdaki Vegas-Egdö-Shelby ve We klanları için daha kötü olacak. Ancak haritadan baktığımız zaman bu pakt şu an avantajlı görünüyor.

Hali hazırda savaşta olan klanların savaşının devam ettiğini varsaydığımızda, EİBO ve Ç.Crom'un hamleleri kuzeybatı ve güneybatıda etkili olacak. Diriliş klanları kuzeydoğu savaşına yoğunlaşmak için seçici olmadan çeşitli klanları bünyesine katmaya başladı, w50 de merkezde oynayan klan, çok daha geniş ve kaliteli kadrolarla bunu denedi ancak çatlağın kokusu çıktığı anda çöküş çok hızlı gerçekleşti, bakalım bu dünyada tutacak mı.

V98rlR.gif

TinkleBell

Yasaklı
Bağımsız mı, bu duruma göre hayırlı olsun resmen dünyayı kapatma hikayesi yazmışsınız :D

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Konuyla alakasız olacak ama klan profil renkleri neden siyah :) narcos-diriliş-galaksi-shelby. İzleyiciler için zor oluyo ilk 25 de kimin kaç klanı var, İlk 25 de hangi klanların kaç oyuncusu var tek tek saymak yoruyo :)

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
beni bulduysan sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum senın ıcın :D

Seni buldum :) Kimin hangi klanda oynadığını bulmak ayrı bir dert, 30 ar kişilik klanlar birde harf değişikliğiyle 10-20 klan 3-5 ine girip inceliyosun sonra hangilerine girip baktığını seçemiyon siteden siteye yönlendiren virüsler gibi saçma bir inceleme oluyo :) Bazıları alt klanları bile profile yazmamış kaç klanlar oyuncuları kim hiç incelenmiyo :) Dünyada kimler oynuyo takip etmek çok zor iş :) En basiti ilk sıralamaya bakıp izliyoruz renkler biraz farklı olsun lütfen :)

blackjack021

Mızrakçı
Seni buldum :) Kimin hangi klanda oynadığını bulmak ayrı bir dert, 30 ar kişilik klanlar birde harf değişikliğiyle 10-20 klan 3-5 ine girip inceliyosun sonra hangilerine girip baktığını seçemiyon siteden siteye yönlendiren virüsler gibi saçma bir inceleme oluyo :) Bazıları alt klanları bile profile yazmamış kaç klanlar oyuncuları kim hiç incelenmiyo :) Dünyada kimler oynuyo takip etmek çok zor iş :) En basiti ilk sıralamaya bakıp izliyoruz renkler biraz farklı olsun lütfen :)
Ilk dunyalarda aĺt klan yokdu muttefik dusman vardi bu alt klan muhabbeti ciktiginda cok dedim bu yol yanlis oyun ici savasi taktiği stratejiyi azaltiyor ama modlar birsey yapamayz diyorlar. Onceden modlar klan forumlarini bile inceliyordu simdi nerede

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Anatol-Vegas-We ve Shelby tarafı müttefik olmasalar bile ortak düşman galaxy karşısında birlikte hareket ediyorlar sanırım. En azından benim anladığım bu.
We klanlarının(2) toplam kesim puanı 1.410.000 küsür bir şey. Ana klanları kesimde beşinci sırada.
Anatol klanlarının(6) toplam kesim puanı 3.500.000 falan. 2.500.000 milyon kesim ile ana klanları birinci sırada.
Shelby klanlarının(6) toplam kesim puanı We klanları gibi 1.300.000-1.400.000 arası. Ana klanları kesimde 32. sırada.

Vegas klanlarını toplamaya üşendim ama kesim puanları bu üç klandan da az. Konumları ve fazla kesim yapmamış olmaları sebebiyle diğer üçlüden daha uzun bir süre dayanacaklar gibi. Gerçi Shellby da uzun bir süre gidebilir gibi geliyor bana. We ve Anatol klanları daha ne kadar devam edebilir belirsiz. İki klana da çok fena vurmuşsunuz istatistiklerden anladığım kadarıyla.