AzTeK Klanı olarak diplomasimiz

• Konuyu başlatan DeletedUser35609
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser32540

Ziyaretçi
özgür abim vaay eksikliğini hisetmedim değil :p
yarın ulaşcam sana :)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
tamamdır hasanlan uğraşmayın atikkan benm tim komutanım ona göre heaa :)

DeletedUser46266

Ziyaretçi
hemşo sen dedikten sonra bize yakışmaz zaten birileriyle uğraşmak.

ama burada uğraşı yok sadece yorum yapıyoruz diplomasi hakkında.

DeletedUser32540

Ziyaretçi
:D sana sarıcam abi en sonun uğraş dur benle hehe problemli adamım ben biliyorsun :D

DeletedUser12293

Ziyaretçi
hemşo sen dedikten sonra bize yakışmaz zaten birileriyle uğraşmak.

ama burada uğraşı yok sadece yorum yapıyoruz diplomasi hakkında.

yok topram bende işin makarasındayım kaldıki w20 savaşlarımız kızıştı ama küçük bir ekipte azteklen takılıoz küçük bir ekibimzide udw de birbirmizlen savaşcaz .)) w20 yağama limiti lduğundan 21 de takılabiliyoruz yoksam 2 dunya yorar insanı

DeletedUser44883

Ziyaretçi
:D sana sarıcam abi en sonun uğraş dur benle hehe problemli adamım ben biliyorsun :D

barış elbet sen oyuna dönücen ben seni yakalarım sonra bırakın isteyen istediğini yapsın yorumlarınız düşüncelerinizi yazında inada bindirmeyin olayları gördüğünüzü söylersiniz düşünce derizde abartmayın adamların üstüne gidipde :)

DeletedUser44023

Ziyaretçi
hasan abı uzun zamandır oynamadıgın cok bellı :) kurt kocamıs burdakılere de maskara olmuş ;) anladınız siz yüreği olanla 21de gorusuruz*

DeletedUser32540

Ziyaretçi
vayyy yunus nasılsın insan kendini tanır
geçen sen beni tanımamıştın şimdi ben seni xexe sırayla gidiyor :p

DeletedUser44883

Ziyaretçi
:) olur öyle şeyler adamların konusunu dağıtma başka bıyerlerde uğraş :D

DeletedUser

Ziyaretçi
atikkanla uğraşmak mı cesaret hapı içmişler ama atikkanın suuçu kaç serverdır gelmiyodu kurt ne olsa kurt hepsine dersini verir:)

DeletedUser45608

Ziyaretçi
Bana laf atılmış yeni gördüm. Benim UDW ve AZTEK arasında geçen olaylarla alakam yok. Ben sadece diplomasinin olmamasının ne demek olduğunu anlattım ve Türkiyede diplomasi yapmadan ilerleyebilecek bir klan olmadığını söylüyorum. Onun yeğeni bunun kuzeni , öbürünün önceki dünyadan arkadaşı derken klanları aktif olmayan ve oyunu bilmeyen adamlarla dolduruyorlar.

Benim kim olduğuma gelince, ben bu forumda sadece savaşarak dünya kapatan tek kişiyim.
bknz: .no v12

DeletedUser

Ziyaretçi
iyi organizeyseniz o zaman başarılar yok oyunu bilmeyen mahalleden herkes tanıdığını çağırırsa k. bkma 2-3 opa dağılırsınız