Azap VS Vuslat

DeletedUser66635

Ziyaretçi
Her konuda fikrini belirten arkadaşlar vardı hala gelmemeleri garip inşallah bir şey olmamıştır

**JiLeT**

Mızrakçı
Kimin multisisin bilmiyorum fakat en ince ayrıntısına kadar biliyorum,Sancaktakileride biliyorum merak etme sen..

Panzer EL-TURCO

Yasaklı
sanmıyorum vuslatın yarısını azapın çoktan yutması lazımdı normal şartlar altında en az 350-400 köy farkı oluşmalıydı ya vuslat baya iyi oynuyor ya azap sınırındaki oyuncular ayakta uyuyor yada azap vuslat opuna biraz sallamasyon gidiyor

bu bir zamanla yarış vuslat ve aztek 2 tarafın kanayan yaraları aztek önce biterse azapın 3v1 hiç şansı olmaz vuslat önce biterse hem vuslat-azap hemde vuslat-aztek cepheleri kapanıcak 2v2 de şuana nazaran daha iyi savaş çıkarabilirler ki 2v2 de %51 şansları var bence ama vuslatı silemicekler sanırım o potansiyeli göremedim ben savaşın gidişatına bakarsak

Reis vuslat ilk operasyonda sildi yalnız, haberin olsun. :)

blackbaron

Mızrakçı
Vuslat klanı son 24 saatte oldulça fazla mesai yaptı ve muttefiklerinden gereken ilgiyi göremedikleri de aşikar oldu.Haritalarının dezavantajına ragmen güzel bir mücadele veren Vuslat klanını tebrik ediyorum ,galip Azap ve Aztek ittifaki olmuştur. Azap klanı adına oldukça keyfili ve katılımın muazzam derecede yüksek olduğu bir operasyon yaptık.Emeği geçen tüm dostlarıma ayrıca teşekkür ediyorum. Önümüzdeki savaşlara daha aktif olarak devam edeceğiz ..

BlackBaron.

Mızrakçı
Öncelikle Pars-Maya-Aztek klanlarını tebrik etmek gerekir. Bu işin yüzde 80'ini onlar başarmıştır.

Sınırdaki gerilla savaşlarında EİBO klanlarından bize katılan oyuncuları ayrı tebrik etmek gerekir.

Son olarak başta operasyonu düzenleyen ve maksimum çaba harcayan @.BLacKBaRoN. ve @Rakro.31 'i ve sonra emeği geçen bütün AZAP oyuncularını tek tek tebrik ederim.

Ayrıca VUSLAT oyuncularına saygılarını bozmadan bir savaş verdikleri için teşekkürler. Emeklerine sağlık.

Bu savaşın kazanını elbet ki AZAP-PMA müttefikliğidir. Ama kaybedeni sadece VUSLAT klanları olmadı.

Herkese reel hayatında başarılar dilerim.

#EvdeKal

Stratejist*

Yasaklı
Öncelikle Pars-Maya-Aztek klanlarını tebrik etmek gerekir. Bu işin yüzde 80'ini onlar başarmıştır.

Sınırdaki gerilla savaşlarında EİBO klanlarından bize katılan oyuncuları ayrı tebrik etmek gerekir.

Son olarak başta operasyonu düzenleyen ve maksimum çaba harcayan @.BLacKBaRoN. ve @Rakro.31 'i ve sonra emeği geçen bütün AZAP oyuncularını tek tek tebrik ederim.

Ayrıca VUSLAT oyuncularına saygılarını bozmadan bir savaş verdikleri için teşekkürler. Emeklerine sağlık.

Bu savaşın kazanını elbet ki AZAP-PMA müttefikliğidir. Ama kaybedeni sadece VUSLAT klanları olmadı.

Herkese reel hayatında başarılar dilerim.

#EvdeKal

ADAMSIN.