Azap VS Vuslat

DeletedUser66635

Ziyaretçi
400 köy sadece bizim aldıklarımız kardeşim :) Bilmeden konuşma lütfen yaa bide yorum yapıyor. Alarm bizim savasda istatisliklere dahil değil...
Ha yine sözünüzde durmayarak girdiğiniz 35 i diyorsun sen başka alamadınız çünkü doğru düzgün

Stratejist*

Yasaklı
oyun bilmeyenler yazmasın. 400 köy hiçbirşeydir. Hele hele bu zmana kadar ki süreçte alındığı düşünülürse..
Ben AZAP için ALARMA 500 köy verse bile sıkıntı yok demiştim bir başka konuda. Oyunu bilmiyorsanız bari beyninizi kullanıp yorum yapmaya çalışın.Mualif olmak için mualif olunmaz. Kaldıki ben geçmiş için değil bundan sonraki süreç için 'AL VER' olur ya da az buçuk sancak önde olur dedim. Ama bu da bir limit.Bir yerden sonra son kaçınılmaz. Bu oyunu oyuncularda oynasa bir matematiği var.

ufuqq.kan*

Milis
oyun bilmeyenler yazmasın. 400 köy hiçbirşeydir. Hele hele bu zmana kadar ki süreçte alındığı düşünülürse..
Ben AZAP için ALARMA 500 köy verse bile sıkıntı yok demiştim bir başka konuda. Oyunu bilmiyorsanız bari beyninizi kullanıp yorum yapmaya çalışın.Mualif olmak için mualif olunmaz. Kaldıki ben geçmiş için değil bundan sonraki süreç için 'AL VER' olur ya da az buçuk sancak önde olur dedim. Ama bu da bir limit.Bir yerden sonra son kaçınılmaz. Bu oyunu oyuncularda oynasa bir matematiği var.
Silinip gittiğin bir dünya nın formunda niye bu kadar laga luga yapıyorsun sen Enes gardaş?

ufuqq.kan*

Milis
Burada etrafa saldırmaya başladılarsa sıkıntı basmış daha sıcak savaş başlamadan birilerini :)
Burada etrafa saldırmaya başladılarsa sıkıntı basmış daha sıcak savaş başlamadan birilerini :)
Al birini vur ötekine. Biz gayet rahatız gardaş ama siz cidden cok boş yapıyorsunuz şu forma sadece okumaya girerim forma bana bile yazı yazdırdınız o kadar boşsunuz yani :)

Disa ez

Yasaklı
AZAP ve PMA klanlarını tebrık edıyorum. cok guzel operasyon yaptılar. ıcımızdekı karakter yoksunları ıkı tartısma yasadı dıye koylerı peskes cekmese ıdı bız yıne dırenırdık. ama direncımız kırıldı. dırencımızın kırılmasının bır baska sebebı de guya muttefıkımız olanlar bızı zorla savastıranlar, destek atacagız dıyenler, hem verdıklerı sozlerı tutmadı, hem de attıkları azıcık destegı bellı bır kac oyuncuya attılar. ashley mıkaıle cobaıne calıstı, asıl vuslat oyuncularına hıc destek gelmedı dıyebılırım. bızı yarı yolda bıraktılar. ınsallah onlar sılınır kazanan azap olur. cunku onlar hak edıyorlar. Buyuk lokma ye buyuk soz etme demısler bızden de buyuk sozler sarfedenler suan sılnmek uzere. bız onurumuz ıle mucadele verdık son operasyonu da karsıladık oyle hesapları sıle aldık. kalanlar ıse durumu ortada. bu dunyada cok ınsan tanımıs olduk ozellıkle sancak ve alarm klanlarının menfaatcı oldugunu, muttefık klanlarını kullandıklarını kandırdıklarını da ogrenmıs olduk. adam kolladıklarını ogrenmıs olduk. sız sız olun alarm a asla guvenmeyın onların yalakası ve maşası olan sancaga da hıc guvenmeyın. wom u saymıyorum bıle. tekrar AZAP ve PMA ye basarılar.

W başında bizimle mi ittifaktınız la? Wom mu dedi sana git o bölgeye otur eibo ile iş yap procuları def et azapla savaşa gir diye.. Biz w başında ittifak yaptığımız kişilerle yürüyoruz. Sizin diplomasi ezikliğinizin sorumlusu biz miyiz? Ekmeğine bak

Disa ez

Yasaklı
herkez sırasını beklesin...

şimdi yazın yazacağınızı, gün ola harman ola....

Burda doodlezz e çakal felan demişsin :) durun daha.. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.. Bigün içinizde kamufle oldum başka bir günde kanınıza hakim olacam :) o günler yakındır.

Eklentiler

• Screenshot_20200419-161222.jpg
    Screenshot_20200419-161222.jpg
    692,5 KB · Görüntüleme: 104

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Sancak klanından kimse eleştiri kaldıramıyor sanırım yada eleştirilere yapılan agresif cevapların sebebi aztek korkusu mu bilemedim biri forumdan sancak yenilir yazınca yenilmiş sayılmıyonuz hemen yazan kişiye sövmenize gerek yok :D

Rhombeus

Baltacı
operasyondan once sılıyoruz dedık ama yıne dayanamadım operasyon sonrası sılelım dedım o da kendı gururumuz ıcın sızı dusundugumuz ıcın degıl. sonra da sıldık. Ben donup kendıme kızıyorum zaten sızlere guvendıgım ıcın oyun basndan berı kapak oyuncuları bızde oldugu ıcın, sızın kapak oyuncuları ıle bagınız oldugu ıcın, bu sayede bıze arka cıkarsınız dıye dusundugum ıcın, verdıgınız sozlerı hadı bızı bosverın, kapak ouncuları ıcın tutarsınız dıye dusundugum ıcın. ben cok kızıyorum kendıme. bakıcı aldınız da babanızın hayrına mı aldınız? kendı menfaatınız ıcın aldınız. nopa karsı kıskırttınız azteke karsı kıskırttınız yetmedı az dayanın aztek bıtıyor saglı sollu vurun mernerle gorus hersey guzel oalcak emın emın dedınız durdunuz.sonuc? sız bır kere sırf mıkaılın bır yerlerını kurtarmak ıcın destek attınız vuslat1 klanına calıstınız. mıkaılı sancak ve alarım tarafına tasımayı bılıyordunuz bana da dıyebılırdınız emın gel tasın ahesap toplatırız savasırsın dıye. sımdı oynayın bakalım harıtada. 1 ay sonra sızler de aglamaya baslarsınız.

tekrar tebrık edıyorum azap klanlarını. PMA yı d ayrıca tebrık edıyorum pes etmedıler helal olsun. bız yıne sıze dırenırdık ama azap da vurunca dırenc gostereedık uyeler bırakalaım dıyınce de bıraktık. baska serverler da gorusmek uzere...

dıpnot gecmek ıstıyorum cepten arıyorsunuz yazma emın gaza gelme emın dıye ben gaza gelmıyorum. ben hep anıden tepkı veren bırı oldum. yapım bu. telefon acıp ayıp eduyorsun demeden once kendınıze bakın derım yasını basını almıs adamlarsınız karakterınızden odun vermenıze gerek yok

kimine ne anlatırsan anlat anlamaz o yüzden sana diyecek birşey yok emin her dünya aynısın yazdığın sirkülerdeki gibi tekrardan klan kurmama ve oynamaman dileğiyle

DeletedUser70781

Ziyaretçi
Sen hangi klanda oynuyorsun
Oyun bilgin iyi gibi