Azap VS Vuslat

DeletedUser70383

Ziyaretçi
AZAP ve PMA klanlarını tebrık edıyorum. cok guzel operasyon yaptılar. ıcımızdekı karakter yoksunları ıkı tartısma yasadı dıye koylerı peskes cekmese ıdı bız yıne dırenırdık. ama direncımız kırıldı. dırencımızın kırılmasının bır baska sebebı de guya muttefıkımız olanlar bızı zorla savastıranlar, destek atacagız dıyenler, hem verdıklerı sozlerı tutmadı, hem de attıkları azıcık destegı bellı bır kac oyuncuya attılar. ashley mıkaıle cobaıne calıstı, asıl vuslat oyuncularına hıc destek gelmedı dıyebılırım. bızı yarı yolda bıraktılar. ınsallah onlar sılınır kazanan azap olur. cunku onlar hak edıyorlar. Buyuk lokma ye buyuk soz etme demısler bızden de buyuk sozler sarfedenler suan sılnmek uzere. bız onurumuz ıle mucadele verdık son operasyonu da karsıladık oyle hesapları sıle aldık. kalanlar ıse durumu ortada. bu dunyada cok ınsan tanımıs olduk ozellıkle sancak ve alarm klanlarının menfaatcı oldugunu, muttefık klanlarını kullandıklarını kandırdıklarını da ogrenmıs olduk. adam kolladıklarını ogrenmıs olduk. sız sız olun alarm a asla guvenmeyın onların yalakası ve maşası olan sancaga da hıc guvenmeyın. wom u saymıyorum bıle. tekrar AZAP ve PMA ye basarılar.

Rhombeus

Baltacı
AZAP ve PMA klanlarını tebrık edıyorum. cok guzel operasyon yaptılar. ıcımızdekı karakter yoksunları ıkı tartısma yasadı dıye koylerı peskes cekmese ıdı bız yıne dırenırdık. ama direncımız kırıldı. dırencımızın kırılmasının bır baska sebebı de guya muttefıkımız olanlar bızı zorla savastıranlar, destek atacagız dıyenler, hem verdıklerı sozlerı tutmadı, hem de attıkları azıcık destegı bellı bır kac oyuncuya attılar. ashley mıkaıle cobaıne calıstı, asıl vuslat oyuncularına hıc destek gelmedı dıyebılırım. bızı yarı yolda bıraktılar. ınsallah onlar sılınır kazanan azap olur. cunku onlar hak edıyorlar. Buyuk lokma ye buyuk soz etme demısler bızden de buyuk sozler sarfedenler suan sılnmek uzere. bız onurumuz ıle mucadele verdık son operasyonu da karsıladık oyle hesapları sıle aldık. kalanlar ıse durumu ortada. bu dunyada cok ınsan tanımıs olduk ozellıkle sancak ve alarm klanlarının menfaatcı oldugunu, muttefık klanlarını kullandıklarını kandırdıklarını da ogrenmıs olduk. adam kolladıklarını ogrenmıs olduk. sız sız olun alarm a asla guvenmeyın onların yalakası ve maşası olan sancaga da hıc guvenmeyın. wom u saymıyorum bıle. tekrar AZAP ve PMA ye basarılar.

Seni aztekle savaşa biz sokmadık azap ile de savaşa biz sokmadık oyunun başından beri yanlış diplomasi yaptın git suçu biraz kendinde ara biz şahsen alarm oyuncuları olarak son opta aldığımız bakıcılıklarda ya en az kayıpla kapattık yada operasyonu + köy ile kapattık senin siliyoruz sirkülerine rağmen insanlara laf söylemeden önce dön birde kendi karakterine kendi yaptıklarına bak

KOCA YÖRÜK

Mızrakçı

bir dünyada da beni dinlesen olmaz dimi emin

Falcon 06

Baltacı
i yerine ı harfi kullanması ve sağlı sollu tokatlandıktan sonra başkalarını suçlamasından dolayı bana orji feryatmış gibi geldi. yeloköy bile bu kadar boş yapamaz çünkü

Stratejist*

Yasaklı
AZAP'ın yapacağı ilk 1-2 opu ve önümüzdeki 10 günü geçiyorum yani belki yaklaşık 25 gün diyebiliriz, ALARM da bazı şeyler oynamaya başlar.
AZTEK',in daha uzun sürede sancagı üzmeye başlayacağını, şimdilik al ver şeklinde veya ufak bir sancak üstünlüğüyle savaş ilerleyecektir diye düşünüyorum.
Neler olacak bakalım...

DeletedUser70383

Ziyaretçi
Seni aztekle savaşa biz sokmadık azap ile de savaşa biz sokmadık oyunun başından beri yanlış diplomasi yaptın git suçu biraz kendinde ara biz şahsen alarm oyuncuları olarak son opta aldığımız bakıcılıklarda ya en az kayıpla kapattık yada operasyonu + köy ile kapattık senin siliyoruz sirkülerine rağmen insanlara laf söylemeden önce dön birde kendi karakterine kendi yaptıklarına bak

operasyondan once sılıyoruz dedık ama yıne dayanamadım operasyon sonrası sılelım dedım o da kendı gururumuz ıcın sızı dusundugumuz ıcın degıl. sonra da sıldık. Ben donup kendıme kızıyorum zaten sızlere guvendıgım ıcın oyun basndan berı kapak oyuncuları bızde oldugu ıcın, sızın kapak oyuncuları ıle bagınız oldugu ıcın, bu sayede bıze arka cıkarsınız dıye dusundugum ıcın, verdıgınız sozlerı hadı bızı bosverın, kapak ouncuları ıcın tutarsınız dıye dusundugum ıcın. ben cok kızıyorum kendıme. bakıcı aldınız da babanızın hayrına mı aldınız? kendı menfaatınız ıcın aldınız. nopa karsı kıskırttınız azteke karsı kıskırttınız yetmedı az dayanın aztek bıtıyor saglı sollu vurun mernerle gorus hersey guzel oalcak emın emın dedınız durdunuz.sonuc? sız bır kere sırf mıkaılın bır yerlerını kurtarmak ıcın destek attınız vuslat1 klanına calıstınız. mıkaılı sancak ve alarım tarafına tasımayı bılıyordunuz bana da dıyebılırdınız emın gel tasın ahesap toplatırız savasırsın dıye. sımdı oynayın bakalım harıtada. 1 ay sonra sızler de aglamaya baslarsınız.

tekrar tebrık edıyorum azap klanlarını. PMA yı d ayrıca tebrık edıyorum pes etmedıler helal olsun. bız yıne sıze dırenırdık ama azap da vurunca dırenc gostereedık uyeler bırakalaım dıyınce de bıraktık. baska serverler da gorusmek uzere...

dıpnot gecmek ıstıyorum cepten arıyorsunuz yazma emın gaza gelme emın dıye ben gaza gelmıyorum. ben hep anıden tepkı veren bırı oldum. yapım bu. telefon acıp ayıp eduyorsun demeden once kendınıze bakın derım yasını basını almıs adamlarsınız karakterınızden odun vermenıze gerek yok

-Kingostatic-

Yasaklı
AZAP'ın yapacağı ilk 1-2 opu ve önümüzdeki 10 günü geçiyorum yani belki yaklaşık 25 gün diyebiliriz, ALARM da bazı şeyler oynamaya başlar.
AZTEK',in daha uzun sürede sancagı üzmeye başlayacağını, şimdilik al ver şeklinde veya ufak bir sancak üstünlüğüyle savaş ilerleyecektir diye düşünüyorum.
Neler olacak bakalım...
Enescim al ver ile aradaki fark su an 400 köy :) Yine ismin olmayan worldde boş yapmaya başlamışın. Yazmadan 1 hafta mı dayanabildin :)?

DeletedUser66635

Ziyaretçi
Enescim al ver ile aradaki fark su an 400 köy :) Yine ismin olmayan worldde boş yapmaya başlamışın. Yazmadan 1 hafta mı dayanabildin :)?
40 gündür savaşan sancağın kaç köy önde olduğunu söyle bana onu konuşalım istersen? Ki bu 40 gün boyunca iki tarafla savaşan bir klana saldırdınız. Üzgünüm başarısızsınız.

DeletedUser66635

Ziyaretçi
40 gündür savaşan sancağın kaç köy önde olduğunu söyle bana onu konuşalım istersen? Ki bu 40 gün boyunca iki tarafla savaşan bir klana saldırdınız. Üzgünüm başarısızsınız.
Ki 400 köy önde olsanız bile onu 10 katıyla telafi ettik üzülmesi gereken sizin paktınız

-Kingostatic-

Yasaklı
400 köy sadece bizim aldıklarımız kardeşim :) Bilmeden konuşma lütfen yaa bide yorum yapıyor. Alarm bizim savasda istatisliklere dahil değil...