AZAP vs EIBO

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
aztek işine yaradı eibo peşkes çekti köyleri azaba şuan azap yukarıya dogru vuslatı zora düşürecek sonrası:D

nemi olacak çogunluk azap lehine olacak ... harita çogunlugu oluşturup göz boyuyacak ...

alarım acilen aztek dogru vuslat ile sancak ile aztegin işini hal etmelı :D dengeler degişmeli:D

DeletedUser66635

Ziyaretçi
aztek işine yaradı eibo peşkes çekti köyleri azaba şuan azap yukarıya dogru vuslatı zora düşürecek sonrası:D

nemi olacak çogunluk azap lehine olacak ... harita çogunlugu oluşturup göz boyuyacak ...

alarım acilen aztek dogru vuslat ile sancak ile aztegin işini hal etmelı :D dengeler degişmeli:D
Tamam emin

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
emin degilim

olan ortada işi biliyor azap

alarım tek basına ekip katmıyor içine ilerlıyor adamları helal olsun toplasanız hiç kimse alarım etmez:

Şuan görünüşe göre alarım haritada bir yere vurgun yapması lazım toplu op

POLİGON

Okçu
clasik başlayınca işimi bırakıcan. burda da başlamıştın anlaşılan yine toplanmışsın. sen gibi vasıfsız boş konuşan oyncuların genel özelliği. başiladığı dünyada toplanmak ( bahanesi real hayat iş güç ) ve sonrasında başkalarını daha açılmamış (genelde clasik) dünyaya davet etmesidir. hadi abim hadi işine bak

DeletedUser65406

Ziyaretçi
clasik başlayınca işimi bırakıcan. burda da başlamıştın anlaşılan yine toplanmışsın. sen gibi vasıfsız boş konuşan oyncuların genel özelliği. başiladığı dünyada toplanmak ( bahanesi real hayat iş güç ) ve sonrasında başkalarını daha açılmamış (genelde clasik) dünyaya davet etmesidir. hadi abim hadi işine bak

Ben oynadigim her dunyada kendim biraktim hiç bi dunyada iş guç vs demedim,cunku ben hayatsizim. Genelde hiç 20 köy uzerine de cikmadim kendi hesabimla. Çok köyüm olmadigi beni toplayan da olmadi. Çok uzun sure pc başinda oynadigim icin bıkkınlık geliyo ve birakiyorum. İş bizim o sorun değil bak ben diyorum ki kardeşim istedigini al gel yanimda herhangi bir birimden 500 adet bas ? Bunu yapacan ya başka bisey degil

POLİGON

Okçu
boş teneke beni açılmayan dünayaya davet ediceğine git aztekten hesap al çık karşımıza savaşalım. hazır dünya varken açılmamış dünya üzerinden artislik yapma. ben burdaki oyunumu bırakıp başka dünyalara gelmem. ama sen istiyorsan buyur gel savaşalım.

DeletedUser65406

Ziyaretçi
xnnssnzznxx. Olum savaşmayacaz bak 500 asker basacan diyorum sadece. Lan kaba bi hesap yapsan zaten 96 saat koruma olsa sen 65. Saatden itibaren asker basmaya baslasan zaten 250-300 baltan olur. Şansın da yaver gider biraz da yagma yaparsan beni tarla yaparsin. Ama sen o kadar iyi biliyosun ki classic de yanimda başlarsan o patlican suratini karni yarık yapacagimi,kendine guvenin yok. Siz şu aralar aztek den biraz ustunsunuz ya ondan forumlara damliyosunuz. Benim işim yağma kardeşim eger ki aztek de yagma atilacak harita olsaydi isterdim hesap+hiç biriyle tek 1 kelime muhabbetim olmamistir,nasil guvensinlerde hesap versinler+ 56 da hafta sonu bi hesaba baktim demistim.

POLİGON

Okçu
Tamam hadi yol al ozaman. Oyun oynadığın zaman laf ebeliği yaparsın kendini forumda değilde oyunda kanıtlarsın.

DeletedUser65406

Ziyaretçi
Tamam hadi yol al ozaman. Oyun oynadığın zaman laf ebeliği yaparsın kendini forumda değilde oyunda kanıtlarsın.
Burdan ben degil sen yol alacan kardeşim. Nop'u eleştirmek tarlabasinda calisan kader kurbanlarindan bile daha pasif olan sana duşmez. Oynayacagin herhangi bi dunya da bana yakinindan davet atmazsan hatrim kalir. Nick lebron-
Nop vs sancak olursa o zaman goruşuruz.

DeletedUser68069

Ziyaretçi
Burda da gösterdim zaten. Siz ulan madenleri kaçta biraksam acaba ? Diye dusunurken nop 150+ köyluk op hazirliyodu. Nop da ki yoneticilerin birakmasi,isim degistirmesi klanin kendi icindeki olaylardir. Dedigim gibi herkes dalga gecebilir,makara yapabilir ama sancak bunlarin arasinda degildir. Velev ki onlar da makara yapacaklar diyelim bunlar bellidir. Hüseyin olabilir, ve 2-3 kisi daha. Ama sen olamazsin kardeşim. Haa suan da azap'ta bi hesaba bakiyorum suanlik sadece pazar gunu oda calistigim icin. Belki ilerde nop klanini sancaga op yaparken de gorursun "yok" dedigin nop klanini.
.net de ki clasige de seni davet edecem bak ben nop klaninin en kotu uyesiyim yanina istedigini al gel köy almak felan degil 500 kilic,mizrak,veya balta basacan ya bu kadar.
Nop nerde lan kimsesiz ? Nop diye isim göremiyorum ben klan isimlerinde

DeletedUser68069

Ziyaretçi
Senin oyunculugun beşiktaşın yenilmesine kadar aslanım :D Bu aksam bjk yenilse ve sana op yapsalar kevgire dönersin ;)

POLİGON

Okçu
Burdan ben degil sen yol alacan kardeşim. Nop'u eleştirmek tarlabasinda calisan kader kurbanlarindan bile daha pasif olan sana duşmez. Oynayacagin herhangi bi dunya da bana yakinindan davet atmazsan hatrim kalir. Nick lebron-
Nop vs sancak olursa o zaman goruşuruz.

:)) gittiğin yerleri takıldığın insanları kendine sakla oğlan çocuğu :))

DeletedUser65406

Ziyaretçi
Ben oralarda takilyorum demedim zaten. İstanbul'a da hiç gitmedim sadece sizin yapmaya calistiginiz dalga gecme isiniz sizden daha iyi yapiyoruz. Oyun kismini da keza oyle. bi classic girelim sana oyle seyler yasatirim ki müzayede ya cikarsin,eseriniz fiyati nedir diye sorarlar,zenginler seni almaya calisir. Satmiyorum derim bu eserime paha biçilemiyo. Onmylove a hediye edecem bunu derim.

MrTroya.

Casus
Hacı. Ya babası büyüttüyse? Allah muhafaza kestaneyi çizdirme sonra :)

Not : Oyun için vs yok seni büyüten yok ana yok baba yok nene vs katmayın. Ayıptır.
Klanca sizi severim. İçinizde de hem çok sevdiğim hem de saygı duyduğum kardeşlerim var. Onların hatırına bişey demiyorum.

HopDedikDoktor

Mızrakçı
emin degilim

olan ortada işi biliyor azap

alarım tek basına ekip katmıyor içine ilerlıyor adamları helal olsun toplasanız hiç kimse alarım etmez:

Şuan görünüşe göre alarım haritada bir yere vurgun yapması lazım toplu op

Ya bişey sorucam, alarım hangi klandı ? Şey mi yoksa bu, alırıımmmmm, hurdacııııı alırıımmm