AZAP vs EIBO

Panzer EL-TURCO

Yasaklı
Ya bişey sorucam, alarım hangi klandı ? Şey mi yoksa bu, alırıımmmmm, hurdacııııı alırıımmm

Hahahaydyaha çok komik espri len vallah bak yemin edebilirim gerekirse, bunun düzeyini milletinde bilmesi lazım, fazla komik mesela bazı espriler yapıyorlar Mahmutcum onlar bu kadar komik değil, hagahsjagaha ben şimdi buna gülüyomya yarın gülemeyecem diye çok üzülecem kendim, yani genel olarak baktığında çok üst düzey kalıyor bu espri. Az daha komik yapta altımıza yapmayalım gülmekten..
Neyse ford focus 2016 çıkma sol ön kapı, aynası ve kaput kapağı arıyorum varsa ulaş bana..

Deleted User - 5547864

Ziyaretçi
şu oyunu bırakmadan önce forumda tüm milleti kanser eden bi kaç kanser hücresine sağlam sövüp banlanasım var :D beyinsiz insan dolu ya, bi insan anca bu kadar sorunlu olabilir her postun altında aynı şekilde aynı klanla ilgili uzun yazılarını yazmaktan bıkmıyor adam :D normalde bu hafta oyunu bırakacaktım bu günlerde sağlam küfür edebilirdim ama corona dan dolayı benim otostop turları iptal olcak gibi, ne kadar havalar ısınınca oynamayı sevmesem de oynamak zorunda kalcam yani banlanma tarihim ileri tarihlere ertelendi :D

MrTroya.

Casus
şu oyunu bırakmadan önce forumda tüm milleti kanser eden bi kaç kanser hücresine sağlam sövüp banlanasım var :D beyinsiz insan dolu ya, bi insan anca bu kadar sorunlu olabilir her postun altında aynı şekilde aynı klanla ilgili uzun yazılarını yazmaktan bıkmıyor adam :D normalde bu hafta oyunu bırakacaktım bu günlerde sağlam küfür edebilirdim ama corona dan dolayı benim otostop turları iptal olcak gibi, ne kadar havalar ısınınca oynamayı sevmesem de oynamak zorunda kalcam yani banlanma tarihim ileri tarihlere ertelendi :D
Paşam kim ne yaptı söyle. Fermanı ver. Gece uykusunda boğalım.

Deleted User - 5547864

Ziyaretçi
Paşam kim ne yaptı söyle. Fermanı ver. Gece uykusunda boğalım.
Kimin olduğu belli değil mi reis :D bu post altında bi tane kanser hücresi var , beyin yerine bulaşık süngeri kullanıyor herhalde adamın yazıları okudukça şükrediyorum rabbim beni iyiki böyle yaratmadın diye :D