AZAP vs EIBO

Pollyanna**

Baron
Yahu kardesim. W40 da beraber dunya kapattik. Kacinizi taniyordum? Hepinize ara atmaya calistim bakici aldim op atlattim. Bizi orda birbirimize baglayan neydi ? ortada bir hedef vardi ve onun icin oynuyorduk... Ekipcilikde yapmadik kardes kardes kapattik ben sana olanlarla, yasanmislarla yanit veriyorum. Burda polim yapip insanlarin icine fitne dusurmeye calisma istesende yapamazsin bizim durusumuz bellidir. Otur savasinla ilgilen. Gelirsek yakinina tekrar konusuruz :). Sana tavsiyemdir..
Yazdığın şeylere okumadan layk atıyorum :)

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Tam kızım iki kilo çimento

Toplama ekiplerle kimse bir yere varamaz

ALARIM TEK ATAR
Rakro.31 hiç direnemez karşılarında

Despi
Gara ....
Forvetler nerde

POLİGON

Okçu
Yahu kardesim. W40 da beraber dunya kapattik. Kacinizi taniyordum? Hepinize ara atmaya calistim bakici aldim op atlattim. Bizi orda birbirimize baglayan neydi ? ortada bir hedef vardi ve onun icin oynuyorduk... Ekipcilikde yapmadik kardes kardes kapattik ben sana olanlarla, yasanmislarla yanit veriyorum. Burda polim yapip insanlarin icine fitne dusurmeye calisma istesende yapamazsin bizim durusumuz bellidir. Otur savasinla ilgilen. Gelirsek yakinina tekrar konusuruz :). Sana tavsiyemdir..

dostum polim yaptığım yok fitnede dağıtmıyorum fikrimi söylüyorum. azapta çok ekip var ilerde bu ekpler arasında sıkıntı çıkıcak dağılıcak diyorum dağılmayada bilir ama bu benim fikrim neden celalleniyorsun :)

sen nop zamanında da çok emin konuşuyordun dostum yanıldın, bunda da emin konuşma yine yanılabilirsin :) buda benim sana tavsiyem olsun ..

DISCIPLIN3

Okçu
dostum polim yaptığım yok fitnede dağıtmıyorum fikrimi söylüyorum. azapta çok ekip var ilerde bu ekpler arasında sıkıntı çıkıcak dağılıcak diyorum dağılmayada bilir ama bu benim fikrim neden celalleniyorsun :)

sen nop zamanında da çok emin konuşuyordun dostum yanıldın, bunda da emin konuşma yine yanılabilirsin :) buda benim sana tavsiyem olsun ..

nop zamaninda ne konusmusum hocam bana bi alintilayip msjla yollarmisin

DeletedUser65406

Ziyaretçi

Olum sizde ki bu nop hazimsizligi nedir ? Diyorum ya şu dunyada veya obur dunyada veya araf'da siz nop'a laf soyleyecek kabiliyette insanlar degilsiniz. Lan illa seytan diyor işten çık cocukluklarina geri dönder sumuklu bocegin uzerine neden tuz atiyolar diye dusunmeye baslasin.

POLİGON

Okçu
Olum sizde ki bu nop hazimsizligi nedir ? Diyorum ya şu dunyada veya obur dunyada veya araf'da siz nop'a laf soyleyecek kabiliyette insanlar degilsiniz. Lan illa seytan diyor işten çık cocukluklarina geri dönder sumuklu bocegin uzerine neden tuz atiyolar diye dusunmeye baslasin.

lan bebe klavye arkasından olumlu konuşması kolay. sen ateş olsan cürmün kadar yer bile yakamazsın. senin kuyruk acınıda biliyoruz 40 seni klandan attık armut toplar gibi topladık o günden beri azrodan kimi görsen kuduz it gibi saldırıyon. kucakta konuşması kolay aha dünya gel oyna elinden alanmı var.

Cleon

Kılıç Ustası

Konuşma , savaş. Zira sadece söz cambazlığı yapıyorsun.

DeletedUser65406

Ziyaretçi
lan bebe klavye arkasından olumlu konuşması kolay. sen ateş olsan cürmün kadar yer bile yakamazsın. senin kuyruk acınıda biliyoruz 40 seni klandan attık armut toplar gibi topladık o günden beri azrodan kimi görsen kuduz it gibi saldırıyon. kucakta konuşması kolay aha dünya gel oyna elinden alanmı var.

Fnjakksnndnxn 1 ay kadar sonra .net de classic acilacak. Yanina istedigin oyuncuyu al gel herhangi bi birimden 500 kadar basabilirsen ne dersen o. Bak birak köy almayi 500 asker biriktirecen hepi topu. Nick lebron-

DeletedUser65406

Ziyaretçi
Burda da gösterdim zaten. Siz ulan madenleri kaçta biraksam acaba ? Diye dusunurken nop 150+ köyluk op hazirliyodu. Nop da ki yoneticilerin birakmasi,isim degistirmesi klanin kendi icindeki olaylardir. Dedigim gibi herkes dalga gecebilir,makara yapabilir ama sancak bunlarin arasinda degildir. Velev ki onlar da makara yapacaklar diyelim bunlar bellidir. Hüseyin olabilir, ve 2-3 kisi daha. Ama sen olamazsin kardeşim. Haa suan da azap'ta bi hesaba bakiyorum suanlik sadece pazar gunu oda calistigim icin. Belki ilerde nop klanini sancaga op yaparken de gorursun "yok" dedigin nop klanini.
.net de ki clasige de seni davet edecem bak ben nop klaninin en kotu uyesiyim yanina istedigini al gel köy almak felan degil 500 kilic,mizrak,veya balta basacan ya bu kadar.