ArTizZTeaM

• Konuyu başlatan DeletedUser58380
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser53677

Ziyaretçi
Stabılo sizin klandamı gelişti?
Stabiloya köy alımında biz bizim köy alımında o yardımcı oldu yani sen bu adamın gelisiminde faydan 0
Hesab ya yalvararak aldın
Ya diz çökerek aldın
Yada parayla aldın
Yanı sen emegınlemı bu yerdesin yok neyin havasındasın
30 35 köye gelcem dedin herkes sahit burda
Hepsinide alcam dedin oda sahit opunu dört gözle bekliyorum bakalım 30 35 köye gelebilcenmi gelebilip alcanada inanıyorsunya alabilcenmi:)

Ama ben dim sna 30 35 köye sen gelemezsin gelirsen hüsran olur bunu yaz köşeye :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Forum da üslubunuza ve kelimelerinize dikkat edin lütfen.

İyi forumlar.

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Pipijo seninde, senin klanında , stabilonunda gelişmesinde ki asıl pay GassaL'ındır. Hangi klan ile savaştınız kardeşim savaş arşivini dök buraya ss le de ki şu klanla savaştım... Mavilik içinde geliştiniz efelik yapıyorsunuz burada. Bunun adına yediğin kaba pislemek derler buralarda... Ayrıca benim hesabımı öne sürüp durmayın... Twstats ı açın S i N S e R hesabına bakın kaçıncı sırada ne durumdaymış... Hesap farketmez siz benden daha iyi oyuncu değilsiniz zaten.. Ha operasyonu da söyledim, kami opu ile 100 köye nasıl girdiysek... 35 köye de öyle geliriz . Forumum da 100 köyün raporu var pipijo, kestiğimiz belli kaçırdığınız belli neye güvenerek sonu hüsran olur diyorsun... Şuraya 2-3 rapor atayım da hani GassaL ın 1 günde hazırladığı opun sonucunu görün...

Hazırlığınızı iyi yapın toplam 3 operasyon hazırlıyorum 3. ünün ardından hesap sil yapmak zorunda kalacaksınız... NOKTA

DeletedUser

Ziyaretçi
25.-kare-patlamis-misir-kola.jpg

Ben hazırım uşaklar thumbup

DeletedUser53677

Ziyaretçi
Mavilik içindemi:)
Hangi savasmı:)
Canım benim sen kendını baskanmı goruon simdi hatırlatm sna birşey daha o zman
Lords klanları vardı yedik onları siz ise onlardan kaçanları klana aldınız :)
Bana sızın yonetım savastayken bız cekılelım dedi ve sizin açtıgınız savası biz kendimiz bitirdik :)
Yani sizin çekildiginiz bizim 3 opta bitirip köyleri toplatıgımz 7 8 eleman bizim klana gelmek ısteyıp biz reddettigimiz elemanlar barındırıosun:)
Konustukca batıyon hala boş konusuon:)
Savasmamısmıyız biz savastık sen savas aç sora adamı ayartmaya calıs bunyeye katarak ilerleme stratejin ben ise köyleri alarak gitme stratejim
Yani sen burda bana birşey söyleyebilmen için dedigin opta basarılı olcanki 30 35 köye gitcen alcanki ondan sora bana söylicen
Ben gittim aldm ve atamadıgınz geç kaldıklarınız istatislikte :)
Ama siz laftasınız be :)

Birde gassal sayesındemı ben geliştim?
Sen hesab aldın ben kendı hesabımla buyudum yagmayla o anda sende ordu yokken bende ordu vardı
Bişe diyon ama ne dedigini kendin bile bilmiyon be

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Canım benim hesabım zaten 9 martta 75. sıradaydı, elimde 2 mis vardı hazır.. 14 Günde ilk 25 te sabit yerine alacak durumdaydı her halükarda boş konuşma.. :)

LORDS klanını bitirdin mi savaşarak mı ? adamlar trafik kazası geçiren oyuncusu yüzünden bıraktı, kalktım geldim sana durum bu ben savaşamam adamlar zaten yenilgiyi kabul etmiş benim bunlara vurmam doğru olmaz etik olmaz ben savaştan çıkıyorum sende çık gelsinler bize dedim :)

Ama doğru sen ankara daki bomba olayını da acıtasyon olarak görüp orada yaşadıklarımızı oyun içerisindeki bahane olarak kabul ettiğin için bir şey diyemeyeceğim sana...

Raporları koydum icraat diyordunuz ya hissedemedinzi mi köyleriniz de daha icraatı :)

DeletedUser53677

Ziyaretçi
Ankarada yasadıkların dogru olsa idi ve dogru oldugu halde o zman bile arkamdan yurumeye calsıyorken acıtasyon görurum ve daha ilerisini görurum
Lords klanı kazamı geçirdi:)
Direk 3 yonetıcısının köyu aldk
3 gunde 40 kusur kısıyı kestk bos bos köyler aldk ama sen birşeyler kafanda kurguluon boş konusuon
Söylesene sen bana kımle savastın kimi yıktın:)

İcraat :)
Klan dosyasına bak bızm aldıgmz köyler ve sizin aldıklarınıza
Nedense hala atımlar devam ediyor :) at at bakalm dha ne kadar atabilceniz:)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Pipijo, sarı yakan adamı klanda tutmamın mantığı ne ihraç ediyorum :)

Ben sarı yakan adama mis attığını nereden bilebilirim, boş konuşuyorsun...

Mevzu ne biliyor musun sen ve ekibini o bölgede hiç bir zaman istemedim, kendal (-dengesizm-) in yaptığı diplomasiyi bozmak istemedim...

Hatta seni de aldım karşıma efendi duracaksan devam yoksa listeme ekleyeceğim dedim... Ha şuda var seninle ilgili gelen olumsuz referanslar ve emp bölgesine zaten çıkma isteğim nedeni ile o bölgeyi güçlendirme isteğim vardı...

Ve zaten sana da savaştan önce dediğim gibi eleme / toplama işlemi yapacağımızı söylemiştim...

Kısacası her şeyin aslını bilip, burada farklı konuşup yalanlarla götürmeye çalışıyorsun ama ben yemiyorum. Kim yerse yesin...

İcraat diyorsun , savaş raporları bölümünde kendi köyünün raporlarını görmedin mi ? :D Kusura bakma biz o bölgede çok hızı olamıyoruz bizim aktif adamlarımız biraz geride kaldı.

Ama sabret aslında bu operasyonla bize mesafe farketmediğini anlatmak istemiştik, anlamamışsınız yeni operasyonlarda kalıcı bir anlatım yaparız. Gerçi o zamanda anlamana gerek yok mesafeyi kısaltmış olucaz. :)

DeletedUser53677

Ziyaretçi
İcraat bölümüne attıgın raporda ben köyü kendim alıyorum
Adam da arkaya mis takıyor yanı biz orda kesım dıe dedıgın ben köyu almıs oldugm raporu söylüyorsun:)
Hala bölgemden köy alamadın
Sen bana birşey diyebilmen için 30 35 köy alcaksın gelip ondan sora diceksin yaptım ettim
Şimdi söylediklerin göz boyamaktan boşa havaya kuru sıkı atmaktan baska birşey değil
Sarı yakanları atıyorsun dimi tamam birşey sorım o zman bizimkiler köye gitti almaya oyncu klandan cıktı köyü dusmeyınce geri girdi ara atmıslar e niye çıktı girdi sarı yaktıgı içinmi :)
30 35 köy bekliyorum gel al bakalm söyledigin kadar iyimisin laftamısın:)
Soru gibi oldu ama laftasın bence :):)

DeletedUser57893

Ziyaretçi
pijoo aa bu sinser aynı ayangıle benzıyor kanka :D

DeletedUser60166

Ziyaretçi
İcraat bölümüne attıgın raporda ben köyü kendim alıyorum
Adam da arkaya mis takıyor yanı biz orda kesım dıe dedıgın ben köyu almıs oldugm raporu söylüyorsun:)
Hala bölgemden köy alamadın
Sen bana birşey diyebilmen için 30 35 köy alcaksın gelip ondan sora diceksin yaptım ettim
Şimdi söylediklerin göz boyamaktan boşa havaya kuru sıkı atmaktan baska birşey değil
Sarı yakanları atıyorsun dimi tamam birşey sorım o zman bizimkiler köye gitti almaya oyncu klandan cıktı köyü dusmeyınce geri girdi ara atmıslar e niye çıktı girdi sarı yaktıgı içinmi :)
30 35 köy bekliyorum gel al bakalm söyledigin kadar iyimisin laftamısın:)
Soru gibi oldu ama laftasın bence :):)

Pipijo seni kendime sakladım... ! :)

DeletedUser55217

Ziyaretçi
bence birbirinizi kıracak sözlerden kaçının arkadaşlar bugün düşman olabilirsiniz ama bu yarın dost olmaycağınız anlamına gelmez bu oyunda her an herşey olabilir :)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
bence birbirinizi kıracak sözlerden kaçının arkadaşlar bugün düşman olabilirsiniz ama bu yarın dost olmaycağınız anlamına gelmez bu oyunda her an herşey olabilir :)

Dediğin stratejiyi bir sevgiliden ayrılırken kullanıyorum da :D p1pijodan alabileceğim en fazla köyü :D o nedenle çok problem yok :D

DeletedUser55217

Ziyaretçi
Dediğin stratejiyi bir sevgiliden ayrılırken kullanıyorum da :D p1pijodan alabileceğim en fazla köyü :D o nedenle çok problem yok :D

büyük konuşma dostum ismi lazım değil bazı vatandaşalrda öyle diyodu sonuç benim dediğim gibi oldu :D illa bu dünyada olacakk diye bişey yok başka dünyalarda olur aynı klanda olursunuz müttefik klanda olursunuz kırıcı sözlere gerek yok :D

DeletedUser58583

Ziyaretçi
o değil de :)) gassal yenilir :D :D pijo seni ve ekibini biliyorum ama muhtemelen 2 ay ömür biçiyorum.

DeletedUser58380

Ziyaretçi
Biz ArTizZ ler mis attığımız köye mis arasınıda kendimiz yaparız.Böylede delikanlı adamlarız thumbup:::::cool::::

kB9yzJ.jpg

WkqLym.jpg

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Iyi de neden govde gosterisi yapma gereksiniminde bulundunuz merak ediyoruk :(

DeletedUser58380

Ziyaretçi
Bu gövde gösterisi değil bizim aramızdaki bir eğlence.Konunun başında biz mis arasını telefonu havaya atıp vole vurarak yapıyoruz derken yalan söylemiyorduk :) :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.