ArTizZTeaM

• Konuyu başlatan DeletedUser58380
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser53677

Ziyaretçi
Bazıları konusur
Bazılarıda bizim gibi eglenır
Konusana kadar iş yap iş
Gidip biz mutken bze yurume hedefı yapıyorsan ne senden adam olur ne senle bir olan adamdır :)

DeletedUser59593

Ziyaretçi
Once heveslenirsin.
Sonra hevesin Soner durumu lehine çevirmeye çalışırsin
Sonra herkesin bildiği sonucu sende görünce bahane uydurmaya çalışırsin
Sonunda ise film senaryolarin da ki mutlu sonun tam tersi koca bir sıfır ...

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Once heveslenirsin.
Sonra hevesin Soner durumu lehine çevirmeye çalışırsin
Sonra herkesin bildiği sonucu sende görünce bahane uydurmaya çalışırsin
Sonunda ise film senaryolarin da ki mutlu sonun tam tersi koca bir sıfır ...

Salla onu bunu cluba gitmiyoruz mu la ? :D aşk acısı mı çekmek gerek illa ? :D

DeletedUser53677

Ziyaretçi
Baskasının .. Görmeyen kendininkini bişe sanır varya
Senınkı ona benzedi:)
Birşey yaptıgın yok anca laf anca laf rüzgarsın be bos muhabbet yapcana oyununu oynasana
Ben bana vurcaklar vurcaklar aglamısım:)
Diyelim dedigini dogru sayalım ama sora cıkarıp masaya vurdum:)
Sende cıkar vursana :)

DeletedUser59593

Ziyaretçi
Baskasının .. Görmeyen kendininkini bişe sanır varya
Senınkı ona benzedi:)
Birşey yaptıgın yok anca laf anca laf rüzgarsın be bos muhabbet yapcana oyununu oynasana
Ben bana vurcaklar vurcaklar aglamısım:)
Diyelim dedigini dogru sayalım ama sora cıkarıp masaya vurdum:)
Sende cıkar vursana :)

:) dediğin gibi olsun bakalım . Emin olmadığım sonuçlar hakkında hiçbir zaman konuşmadim. Sonuç benim için kesin ise herkes için kesindir .

O zaman çıkarıp vururuz masaya kimin ki sağlam ;)

DeletedUser53677

Ziyaretçi
Sinser abisini çagırdı beyler dagılın:)
Rüzgar yapmayın bidakine bızim misi görunce klandan cıkarın bazen gec cıkarıyonuz istatislik artıyor:)
Bir laf vardır konusarak çocuk yapılmaz
Sizin muhabbet bildigin o :) hadi tatlım görusuruz:)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Bak canım benim senin gördüğün hayallere sebep olan tablo...

Pasif listemi sana savaş ilanından önce gizli forumdaki hali ile gönderdim...

Aldığınız adamların %90 ı zaten klana bir faydası yok diye listelediğim köy alımını yapmak üzere hazırladığım adamlar. Bunu sende çok iyi biliyorsun..

Neyi iyi yaptığına gelirsek savaş ilanı itibari ile kalkıp 10 dk içerisinde organize edip bu pasifleri bir bir alarak iyi yaptın (Ve buda skoru şişirdi.)

http://www.hizliresimyukle.com/images/2016/03/21/ss1.png

Senin yaptığın çıkarıp masaya vurmaksa dibimde efendi1 vardı. Çıkardım masaya bir vurdum bak bekle 2 tane daha geliyor :)

Herkes kendi çıkardığını büyük sanıyor. Savaşın daha başında bu kadar hayal kurmayın... Ben daha size operasyon bile yapmadım !

Misli tek bir organize saldırı yürütmedim. Sizin operasyonlarınız neticesinde yapabileceğiniz bu kadardı alabileceğiniz yol bu kadar taş çatlasın 10 köy daha hepsi bu... Bitti mi ordu misler ? bitti. Sıra kimde GassaL da emin ol biz başladık mı 30-35 köy alıp durmayacağız. Çünkü biz o bölgeye yerleştik mi sizden kimseyi bırakmayacağız...

Hadi kardeşim şimdi diğer klanların kucağına oturup abi GassaL beni bitirecekmiş de. En iyi bildiğin şey bu nede olsa.

Bu arada dediklerimin SS i var. Buraya koyarım. Rezil olursun pipijo

http://www.hizliresimyukle.com/images/2016/03/21/ss2.png

İki tarafa da başarılar. Her iki klanıda tanıyorum. Bölge avantajı mikro çapta artizzden yana olsada makro çapta bu durum Gassal klanını gösteriyor. Güzel bi sınır savaşı izleyecez gibi.

Hee bu arada istatistikler mini etek gibidir birçok şeyi gösterir ama asıl olanı göstermez. Bu kadar takılmayın yani

DeletedUser53677

Ziyaretçi
Bak canım benim senin gördüğün hayallere sebep olan tablo...

Pasif listemi sana savaş ilanından önce gizli forumdaki hali ile gönderdim...

Aldığınız adamların %90 ı zaten klana bir faydası yok diye listelediğim köy alımını yapmak üzere hazırladığım adamlar. Bunu sende çok iyi biliyorsun..

Neyi iyi yaptığına gelirsek savaş ilanı itibari ile kalkıp 10 dk içerisinde organize edip bu pasifleri bir bir alarak iyi yaptın (Ve buda skoru şişirdi.)

http://www.hizliresimyukle.com/images/2016/03/21/ss1.png

Senin yaptığın çıkarıp masaya vurmaksa dibimde efendi1 vardı. Çıkardım masaya bir vurdum bak bekle 2 tane daha geliyor :)

Herkes kendi çıkardığını büyük sanıyor. Savaşın daha başında bu kadar hayal kurmayın... Ben daha size operasyon bile yapmadım !

Misli tek bir organize saldırı yürütmedim. Sizin operasyonlarınız neticesinde yapabileceğiniz bu kadardı alabileceğiniz yol bu kadar taş çatlasın 10 köy daha hepsi bu... Bitti mi ordu misler ? bitti. Sıra kimde GassaL da emin ol biz başladık mı 30-35 köy alıp durmayacağız. Çünkü biz o bölgeye yerleştik mi sizden kimseyi bırakmayacağız...

Hadi kardeşim şimdi diğer klanların kucağına oturup abi GassaL beni bitirecekmiş de. En iyi bildiğin şey bu nede olsa.

Bu arada dediklerimin SS i var. Buraya koyarım. Rezil olursun pipijo

http://www.hizliresimyukle.com/images/2016/03/21/ss2.png

efendi1 i toplamasaydın hamallık olurdu bi zahmet topla:)

op yapcan mıslı dıyorsunya 30 35 köy alamazsan nolcak bu fotorafıda aldım görcez laftamı kalcan yoksa gösterebilcenmi:)

ama nedense siz oyun bılıncınden cıkmıssınız kimden köy alsak saldırsak sacma sapan konusmalar ergen ergen tipler toplanmıssınız oynayalım oyunu bu savas zevklı geccek zevk alcam dusunurken böyle tipler görunce bu savas atlarla oynanmıcanı dusunmeye basladım agzınız kapanmıyorkı mıs atasınız:)

DeletedUser53677

Ziyaretçi
konu tam tamına istatistik degil:)
pasıf adam dedıklerı adamlar mıs attıgımzda ondu hep onlıne adam pasıf adam diyor
saldırı attıgın kısı sana akademı yıkıyorsa gelıp kılıt denıyorsa bu pasıf degil ama arkadas bu adamları pasif görmüş aktifleriinide görelim

nesee bosver oynayruz da oyunu bakalm napcaklar izleyecez:)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
İki tarafa da başarılar. Her iki klanıda tanıyorum. Bölge avantajı mikro çapta artizzden yana olsada makro çapta bu durum Gassal klanını gösteriyor. Güzel bi sınır savaşı izleyecez gibi.

Hee bu arada istatistikler mini etek gibidir birçok şeyi gösterir ama asıl olanı göstermez. Bu kadar takılmayın yani

mourinho yonun sözü degilmi laa adaş oo :D

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Pipijo farklı bir noktadan köy alımı yaptın mı ? hayır. Sana dedim ki savaş başında daha savaş dahi konuşulmadan bak orası pasif bölgem dedim mi dedim... Yani kalkıp sonradan pasif bölge demedim. Daha neyin derdindesin :D

30-35 Köy alımını yapacağımız operasyon için 100 köye mis atarız zaten :) SS almışken bunuda al.

Adaş onurlar bir büyük sözü de ben paylaşayım heveslendirdiniz "Havaya girdin mi GassaL çakar sana" Rıdvan Dilmen abimiden alıntıdır :D

DeletedUser53677

Ziyaretçi
Şimdi sen savası konusarak oynuosn cok yaşama oyunu
Düzgün işini yap biz savasımızı yapıyoruz biz burayı almamız lazmdı aldık siz de alabılceksenız alın hodri meydan :)
30 köye misli gelmen icin 100 dane tabi atman gerekiyor 30 35 köy dusurcem diyon 100 den asa mis atarakmı dusurcen :)
Cahiller ölsün ya :):):)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Şimdi sen savası konusarak oynuosn cok yaşama oyunu
Düzgün işini yap biz savasımızı yapıyoruz biz burayı almamız lazmdı aldık siz de alabılceksenız alın hodri meydan :)
30 köye misli gelmen icin 100 dane tabi atman gerekiyor 30 35 köy dusurcem diyon 100 den asa mis atarakmı dusurcen :)
Cahiller ölsün ya :):):)

Havaya girdiniz, GassaL çakacak size :D

Bu arada klanında 3k üstü kaç köy var saydın mı hiç ? :D ben geçen saydım 75 çıktı. (son 3-4 günde alınanlar hariç sayı) dahil edersek anca 100 :D yani 100 e gelirsek eş zamanlı 65-70 tanesine mis arası ve savunma mı koyabileceğini düşünüyorsun zeki arkadaşım :D

DeletedUser53677

Ziyaretçi
Ya saolsun buyutuyorsunuz alıyoruz köyleri:)
Ara nedir gülüm söyledigini sen yap ben arayı telefonu havaya atar öyle de atarım:)

DeletedUser52744

Ziyaretçi
Neyse diplomasiden uzak bir yorum yapayım daha savaşın başlamadığını düşünüyorum. neden derseniz verilen köylerin çoğu pasif oyuncularımızın köyleri tabi ki kayıp kayıptır ama bir süre sonra asıl savaş başlayacaktır. :) neyse iki tarafa da başarılar diliyorum ne olursa olsun adam gibi savaş olsun :)

DeletedUser53677

Ziyaretçi
Neyse diplomasiden uzak bir yorum yapayım daha savaşın başlamadığını düşünüyorum. neden derseniz verilen köylerin çoğu pasif oyuncularımızın köyleri tabi ki kayıp kayıptır ama bir süre sonra asıl savaş başlayacaktır. :) neyse iki tarafa da başarılar diliyorum ne olursa olsun adam gibi savaş olsun :)

Savas tabi baslamadı .pasif diye gecıyorsun ama sızın yonetımın hatasını kapamaya calsııyorsun
Kendıne guvenıp savas acıyorsa bı anda desteklemeden ve ustune ustluk ben cok ılerı goruslu saglam bı baskanım dıyebılıyorsa bı celıskı vardır
Anca kıvırıo yani anlıcan işini keşke yapabılsede tebrık etsek bende senın gıbı konusmak ısterdım iyi olan kazansın gıbısınden de konsuurdm ama sızn baskan adam olsaydı sizden bır cok oyuncu ne konusmasını ne de baska bişe bilio ergence laflar yazılanları okusan bana kimlerle oynuyorum dersin biz gülüyoruz sadece

Durum
Konu yanıtlara kapalı.