ArTizZTeaM

• Konuyu başlatan DeletedUser58380
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser53677

Ziyaretçi
Burada artiz klanından daha kimse yazmıcak .
Sende sinser 7 e yakın klanın var normal sartlar altında bizi harcaman gerekirken senin ne kadar beceriksiz komutan ve organizenin sıfır oldugunun göstergesidir bu hareketler
Ben guclu bı klan 6 7 saglam klanım olsa burda bos bos konusmam gösteriş yapmayada çalısmam millet görür zaten :)
Ama konusmandan belli oluyorki telaşa kapılmışsın burda konuşarak ters pıskolojı yaparak gassal güçlü bakmayın gerideyiz ezilmiyoruz izlenimi yaratmaya çalısıyorsun:)

Bunu herkes görüyor sende biliyorsunki panik içindesin

Alberti koruyamayo becerememis bir baskan var karsımda
Ve albertte senın gibi boş konusurken onu susturmasını bilen başka bir başkan var karşında

Daha burada 2 3 gun önce sen benimsin toplıcam seni deyip 1 kamı bile çıkamamıs

Yani burdan anlaşılan şu ki söylediklerin bi su gibi sıcakta gaz olup gidiyor

Burda sadece agzın konusuyor sinirlendirme baskı gösterme çabasındasın
Bu egoistlik degil bu ezikliktir başka birşey degil

Ben bu dünyadada diger dünyalardada oyunuma kimse laf edemez ve bizim gücümüze edemez

Senin benden üstün bi oyunculugun yok

Ama suan güclü bir klanın var benımkınden ama onuda yönetemedigin aşikar çünkü ben daha başarılı yönetiyorum istemlerim hemen yerine gelebiliyor çaba sarfediyorlar

Ama burda sen birşeyi beceremiyorsan ya senin yetersiz oyun bilgin
Yada yönetememe becerin
Yada söylemlerine inanmayışları

Benim söylemlerim ise yerine geliyorsa
Ya oyun becerim ( senden fazlasıyla fazla oldugunu biliyorsun)
Ya bana olan saygınlık ( yanıma yaklaşamazsın)
Kimseyi kullanmadıgımı bilmeleri
Ve başaramıcam seye kalkısmamamdır

Hadi kolay gelsin oyununu oynamaya başla artık

DeletedUser60166

Ziyaretçi
p1pijo

sana bir kaç sorum var o halde

1- Efendi1 i neden koruyamadın ? dibimizde diye mi :)

2- O bölgede kaybedilen köylerle ilgili bahane degil gerçegi söyledim. Pasif Üye listesi diye açtıgım başlıktakilerin %90 ı kaybeden köy... Biz bu dunyaya (Pre kasan ve bizim hatrımıza sadece ismi olsun diye gelen adamlarla ) başladık. Ve bu listenin içerisinde onlar var... Kaç ordu kestin Allahasen orada da konuşuyorsun... SS'lerin hepsi gun bazlı bence mevcut 24 saatlik istatistik (17 - 3 ) Bunun uzerine o bölgeye sagladıgımız organize ile fark hiç uzerine açılmıyor aksine kapanıyor :) Merak ettigim şey şu başarılı organizen senin ordun bitene kadardı ve bitti. Sorması ayıp daha devam edebilecegini mi sanıyorsun

3- Piskolojik baskı demişken savaşın ilk gunu (Savaş var diye kötu olmaya gerek yok kalp kırmayalım ) diyen sensin. Stabilo yu oyun başından beri casus olarak klanımda bulunduran sensin. Stabilo ya klanıma mesaj attırarak beni karalayan sensin, klanımdaki adamları ayartmaya çalışan sensin... NEFER e daha göruşmemiz bitmeden (GassaL ile ne zaman savaşacaksınız) muhabbetine giren sensin... hepsinin SS i var hani hangi karakteri barındırıp da benim karakterime laf edebiliyorsun bunu cidden merak ediyorum

4- p1pijo seni tanıyan herkes bana şunu söylüyor :) dikkat et o çocuga çok fırıldaktır. Arka planda çevirdigi işlerle göturur oyunu diye yani yaptıklarını konuştuklarını görunce zaten bu da bu söylemleri dogruluyor. Tam fırıldaksın...

5- Biz zaten savaşımıza bakıyorduk, konuşmuyorduk her şey oyundaydı mevzuyu buraya taşıyan sizsiniz. Sizi sadece yenip göndermek olmaz rezil edip göndericem ki burada konuştuklarınızın ardından şu oyunu bir daha oynayacak yuzunuz olmasın...

6- Oyun becerin mi ? sen git kumda oyna, Saygınlık mı ? emin ol kimse takmaz seni şu oyun başı yakaladıgın istatistik olmasa (Oda olmıcak yakında) Kimseyi kullanmamak mı ? (Stabilo senin maşan guzelim. ) Başaramayacagın şeye kalkışmamak heh işte ne guzel dedin...Sen sinsi planlar içerisinde başaracagına emin olana kadar bekleyen hazırlık yapan herkese yanaşan arka planda fırıldak gibi dönen bir adamsın... İşte aramızda ki farkta bu... Ben burada senin ne mal oldugunu ortaya dökmeye çalışan bir adamım, Sense işi gucu yalan, dolan ve boş konuşmak olan birisin...

Sen benimle yarışamazsın etik bir şekilde... Boş barbar köyünde ölen casus kadar da gereksiz bir adamın :D

DeletedUser53677

Ziyaretçi
1-) ben ahkam kesmedim korurum ederim adamı diye onu orada alamanız sizin hamallıgınız olurdu:)
2-)bızım oranın hepsi pasifti lafı gelenektir :)
3-) stabilo ile bu dunyada tanıstık mut klanlar birbirleriyle iletişim kurar birbirlerine köy almasına yardımcı olur ve onu yaptık
Casus olsa idi sana artize geçmek istiyorum demezdi müt iken :) Savaşı açan sensin ve sen bana savaş açmışken mütümle görüşme hakkım oldugunu düşünüyorum:)
4-)kendini aklama çabasındasın:)
5-)bunu dedigine kendin bile inanmıyorsun
Milleti kışkırtma boş boş burada klan tanıtımına atlayıp saçmalayan kişi sensin
6-) Oyun basındaki istatislik savas bası istatislik gibi söylemlerin benim oyunculugumu ani baslayan savasta hemen ne yapılması gerektigini bilen ve ilk alınan köylerde asker kesilmemesi gerekir zaten yani stratejik vuruslar sergilettigiö aşikar ve her konusmanda aslında kendını ele verıyorsun

Hadi bu forumda takıl sen :)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
1-) ben ahkam kesmedim korurum ederim adamı diye onu orada alamanız sizin hamallıgınız olurdu:)
2-)bızım oranın hepsi pasifti lafı gelenektir :)
3-) stabilo ile bu dunyada tanıstık mut klanlar birbirleriyle iletişim kurar birbirlerine köy almasına yardımcı olur ve onu yaptık
Casus olsa idi sana artize geçmek istiyorum demezdi müt iken :) Savaşı açan sensin ve sen bana savaş açmışken mütümle görüşme hakkım oldugunu düşünüyorum:)
4-)kendini aklama çabasındasın:)
5-)bunu dedigine kendin bile inanmıyorsun
Milleti kışkırtma boş boş burada klan tanıtımına atlayıp saçmalayan kişi sensin
6-) Oyun basındaki istatislik savas bası istatislik gibi söylemlerin benim oyunculugumu ani baslayan savasta hemen ne yapılması gerektigini bilen ve ilk alınan köylerde asker kesilmemesi gerekir zaten yani stratejik vuruslar sergilettigiö aşikar ve her konusmanda aslında kendını ele verıyorsun

Hadi bu forumda takıl sen :)

1- Ahkam kestin demiyorum canım zaten sen nasıl savaş ilanı ile harekete geçip daldı isen elim kolum baglandı ise , efendi1 de de senin öle olmuştur diyorum hani oo vurduk kırdık naraları atmadık diyorum anladın mı şimdi ?

2- Sana SS gönderdim vicdansız :D hala boş konuşuyorsun :D

3- Stabilo casus canem... SS var elimde zamanı gelince koyucam buraya. Bu arada NEFER le göruşmen saatsel olarak SS olarak elimde seninle konuşmamız bitmeden, savaş açılmadan çok önce oldu boş konuşma :)

4- Kirlenen biz degiliz ki aklanmaya çalışan biz olalım...

5- Bak bakim şuradaki forum geçmişine kim yazmış ne yazmış ilk başta oku ondan sonra gel

6- Kardeşim, sen bunu buradaki insanlara yutturabilirsin ama aynı anda organize 20 köye savaş başladıgı an gelmeyi bana yediremezsin... Bu bir hazırlık urunudur. Sen de bu savaşa hazırlanıyormuşsun hiç bize kalkıp mazluma yatma senin zaten ha bu gun ha yarın amacın orada kalıp bölgeye hakim olmaktı baktın ben planlarını bozucam hazırlıgını yaptın...

DeletedUser60166

Ziyaretçi
P1pijo

Senin gibi birinin seviyesi de zaten bu kadar olur.

Tek bir amacım vardı, zaten sana bunları yazdırmak hepsi dahil SS alındı.. :)

Hadi bakalım şimdi övundugun istatistiği takip etmeye devam edebilirsin...

PANDA*

Kılıç Ustası
Bu arada efendi1 benım uzun suredır tanıdıgım bu serverede onu cagıran gassal ekıbı

işleri dolayısı ile oyuna gırmedı zaten hıc askerde kacırmadı hesabı bırakıcaktı zaten sıf sız adamı attı demeyın dıye klandan cıkarmadık o istisna :)

PANDA*

Kılıç Ustası
57sinser06

Tamam çaylak sen haklısın :D

Ben size casus olarak girdim içinizde casusluk yaparken sana artize geçecegimi söyledim (gassal artız muttefk iken)

Zaten artiz klanına savaşı ben açtım senın haberın yoktu

Ben casustum o yuzden gassal klanında durmadım savaş başlar başlamaz artize geçtim

Sinser her zaman haklıdır evet alkışlıyoruz seni yine palavra konusunda çok iyi sallıyorsun :D

Dua et benim gibi casus gelmiş sana hem artize geçecegimi söylüyorum hemde savaş başlar başlamaz artize geçiyorum ne güzel casusum ben oyle :D

Hangi kafayı yaşıyorsun yediğini içtiğini bizede söyle yiyelim içelim aynı kafayı yaşayalım belki bi yerde uzlaşırız :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Forumda üslubunuza ve kullandığınız kelimelere dikkat edin. Bu konu altındaki 2. Uyarım. Tekrarı olduğu taktirde uyarılmaksızın işlem yapacağım.

İyi forumlar.

DeletedUser59593

Ziyaretçi
Bu arada efendi1 benım uzun suredır tanıdıgım bu serverede onu cagıran gassal ekıbı

işleri dolayısı ile oyuna gırmedı zaten hıc askerde kacırmadı hesabı bırakıcaktı zaten sıf sız adamı attı demeyın dıye klandan cıkarmadık o istisna :)

Geveze Geveze konuşma tt2 . Efendi1 i ben cagirdim , ben ilgilenmedim diye bakmamis ve hesap bir şekilde size geçmiş sor bakayım ona beni mi tercih ederdin, kendal i mi diye cevabı alırsın . Yok bilmem ben çıkarmadim felan geç bu ayaklari

PANDA*

Kılıç Ustası
Efendi1 in hesabında kendı oynuyordu
Geveze konuşan sensın
Beni artize davet edende kendısıydı
O yüzden burda boş yapma anca konuşuyorsunuz

Buda mesajlaşmamızdan ufak alıntı al bak bakalım :)

Bu kadar kendınızı onemsemeyın zaten ben dedım gassal ekibi çağırdı kendısını dıye :D aynı şeyi diyoruz ama sen kışkırtmaya çalışıyorsun
Sizin ne olduğunuz konuşmalarınızdan bile ortaya çıkıyor o yüzden fazla zorlamayın sizin mumunuz söndü herkes ne olduğunuzu anlıyor yavaş yavaş ;) thumbdown tt2

stabilo* Mar 17, 17:13
artizle gassal savaşacak sen nerde yer alacaksın abı ? senınle hareket edeyım

efendi1 Mar 17, 17:24
artizde

stabilo* Mar 17, 17:26
tamamdır abi bende senınle birlikteyim :) gittiği yere kadar :)

efendi1 Mar 17, 17:28
aynen öyle gittiği yere kadar
arada kalmaktan sıkıldım dostlar nereye biz orayta gittiği yere kadar

PANDA*

Kılıç Ustası
Benimle kelam edecek seviyede değilsin tabi o yüzden sen takıl kafana göre :)

zaten daha cevap yazmayacam senın yazdıklarına senın ne olduğun belli bile değil ;)

Kurdugun yenı klanda hayırlı olsun sen daha çok klan kurup değişirsin :)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Serhat bak adam kendini önemli biri sanmaya başladı bırakın şunu :D

DeletedUser37215

Ziyaretçi
vay be ne yılan hikayesi dönüyor burada :)) kendal bile konuya müdahil olmuş :)) kendo efendi1 in yerinde olsam ben seni seçmezdim seni seçen ...e geliyor la :) aaartiz ekibini bu arada bu güne kadar aldıgı köyler için tebrik ederim bu günden sonra bi cacıkta alamzsınız saygılar .:))

DeletedUser59593

Ziyaretçi
Efendi1 in hesabında kendı oynuyordu
Geveze konuşan sensın
Beni artize davet edende kendısıydı
O yüzden burda boş yapma anca konuşuyorsunuz

Buda mesajlaşmamızdan ufak alıntı al bak bakalım :)

Bu kadar kendınızı onemsemeyın zaten ben dedım gassal ekibi çağırdı kendısını dıye :D aynı şeyi diyoruz ama sen kışkırtmaya çalışıyorsun
Sizin ne olduğunuz konuşmalarınızdan bile ortaya çıkıyor o yüzden fazla zorlamayın sizin mumunuz söndü herkes ne olduğunuzu anlıyor yavaş yavaş ;) thumbdown tt2

Cnm benim sana kaç defa diyorum oyuna girmiyorum bile . Himmet abi 3 4 defa yazmış bana cevap gelmeyince onu tutacak sebep olmadığı için gecmis ben olacam da o geçecek He babam tt2

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yakında bu başlıkta Yiği Özgür karikatürlerinde olan seviye düştü babandır noktasına gelecek :D

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Kendal diplomasiden çakmıyor :D Oyun başı YEK e savaş açıp ARTİZZ e diplomasi yaptı çok dedim istemiyorum bunları diye dinlemedi. Kendalın sayesinde geliştiler SiNSeR ve ekibine laf ediyorlar. Böyle de yuvarlak bir dunyada oynuyoruz işte :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.