Ares

• Konuyu başlatan DeletedUser30954
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Klansavaşları w2 deki arkadaşlarımızı toplayıp bir klan kuracağız inşallah.
Bu klana TREMPS-TREFES - AVCI - Forbidden Zone - KAFKAS gibi eski w2 nin üyelerini de alacağız .

Tabi sonra klan ismi değişir fln sonraki işler işte :)

Kurulacak tüm klanlara başarılar :)

Güneybatı da ikamet edicez

niye kuvva yok :)

DeletedUser30954

Ziyaretçi
Hani derler ya uzun zaman geçmiş aradan :) Herşey hatırlanmıyor :) Kuvva tanıdık geldi ama . 1923 klanını da unutmuşum zamanında çok köylerini almıştım ama neyse :)

DeletedUser

Ziyaretçi
bidakika bi dakika bu isimleri görünce kalbimin atışı hızlandı :)

TREMPS ARES TREFES ne günlerdi :) LORDSa karşı savaş falan :)

noliyi burda :D

kimler gelecek w2den şimdi eski nickleri bi alalım :D

Darkelder, tahaemre, wampaa, disaster, changer başka başka isimler ve ARESli kardeşlerden kimler var?

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
birinci miydi trempsin hiç birincilikten indiğini hatırlamıyorum ben :)

DeletedUser30954

Ziyaretçi
Dur yavaş :) 2.de ares ti :) sen aşağıya in biraz :) 1.bitiremedi sanırsam lords. Belki siz bitirmişsinizdir 1. :D

DeletedUser

Ziyaretçi
en son herkes birbirinin klanına falan geçmişti oyunun kapanacağını duyunca yoksa normalde hiç geçemedi diye hatırlıyorum ama güzel savaşmıştık :)

DeletedUser

Ziyaretçi
böyle şeyler hatırlıyorum ama kaç yıl oldu nickleri bile unuttum :)

DeletedUser30954

Ziyaretçi
Aynen kendi klanımın kurucusunu dahi hatırlamıyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyun Var Dedıler Geldık Haydı Beklıye Beklıye Bır Hal Olduk:=)=) Bakalım w2den kımler olaçak söyle bır klan olsa ne süper olur dımı MAFİAKING WAMPAA ASHLEY PİMOLİZALİ tahaemre,, disaster, changer ve aklıma gelmıyen bır çok kişi bu adamlar w2 damda vurmus ınsanlar cok ısterım boyle 10numara bır klanla oynamak amaaa herkes çekıldı kabugununa belkı gelen olur ne dıyelım beklemeye devam:=)=)

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyun Var Dedıler Geldık Haydı Beklıye Beklıye Bır Hal Olduk:=)=) Bakalım w2den kımler olaçak söyle bır klan olsa ne süper olur dımı MAFİAKING WAMPAA ASHLEY PİMOLİZALİ tahaemre,, disaster, changer ve aklıma gelmıyen bır çok kişi bu adamlar w2 damda vurmus ınsanlar cok ısterım boyle 10numara bır klanla oynamak amaaa herkes çekıldı kabugununa belkı gelen olur ne dıyelım beklemeye devam:=)=)

görüştüklerin var mı bu saydıklarından hala ben kaybettim hepsini özellikle tahaemreyle görüşsem iyi olur :)