Ares

• Konuyu başlatan DeletedUser30954
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Birkaç kere ismim geçmiş dostlar :) TREMPS'ten hala görüştüğüm kişilerden geri dönen yok. Sezginle hala görüşürüz tophaneye gideriz o oynamıyor ve erdi de oynamıyor yani dyscode, batu abi evlenmişti zaten oynamaz daha yani wampaa, serkan abiyi çok merak ediyorum ne yapar ne eder diye o da -disaster-, sinem ablayla saçma bir insan yüzünden tartışmıştık en son onu da çok özledim keşke tekrar yanaklarımı sıksa yani darkelder acaba oyuna devam ediyor mu bilmiyorum, korhan abiyle görüşürüm hala, nevin ablayla da bi kaç kere görüştük yani buggs, sonra aresten sevgili kemal abimle hep konuşuruz hala madblue oyunda ilk köyümü ona kaybetmiştim, yalçın abimiz vardı intox, ogzhny ve kürsadhan vardı öğretmenlerdi. şuan aklıma gelmeyen ama çok sevdiğim abilerim ablalarm vardı :) daha bir sürü var trempsi tremps yapan oyuncular ancak kaç tanesi bu klanda şuan hiç bilmiyorum :) Keşke ulaşabilsekte bi buluşma ayarlayabilsek :)
Bu arada forumda gördüklerimi saymadım casper ve wuhuu yu :D

Beni oyunda ilk olrak Anarchiq hesabıyla daha sonra oyunun büyük bölümünü de Changer hesabıyla geçirdim :) W2 yi savunma 1. si olarak bitirdiğimi hatırlıyorum LORDS klanı sayesinde :) Ben bıraktıktan 1 ay sonra zaten oyun kapanmış :)

Her neyse trempsten kimler var çok merak ediyorum :)

DeletedUser30954

Ziyaretçi
bana özelden ulaş :D bi iki kişi daha var :D madblue oynuyordu w11 de konuşmultuk :D changer hesabını hatırlıyorum baya yüksekti :D disaster da tam bi felaketti ismi gibi :D çoğu kişi oynamıyor şu an :( Ulaştığımda tersleyenler bile oldu . Ben onca çabayla millete ulaşıyorum o tersliyor . Bu klan çook zor kuruldu :(

DeletedUser35199

Ziyaretçi
bana özelden ulaş :D bi iki kişi daha var :D madblue oynuyordu w11 de konuşmultuk :D changer hesabını hatırlıyorum baya yüksekti :D disaster da tam bi felaketti ismi gibi :D çoğu kişi oynamıyor şu an :( Ulaştığımda tersleyenler bile oldu . Ben onca çabayla millete ulaşıyorum o tersliyor . Bu klan çook zor kuruldu :(

ne felaketligimi gordun -)

hangi klandasiniz?

selcukpasa

Kılıç Ustası
bende w2de ilk başlarda kısa bir süre destandaydım antifenerbahceli kurucuydu o banlanınca dağılmıştı sanırım klan:) oyun sonuna kadarda Lords ve LordsA klanındaydım ashley ve wampa dünya sıralamasında ilk 2'delerdi,Tremps klanlarıda düşmanımızdı,Avcı klanınıda müttefik olarak hatırlıyorum,oyunun kapanacağı son gün dost düşman 1 klanda toplanmıştık
başarılar

DeletedUser3841

Ziyaretçi
gecmis bizden gecmis yaaa :) bu oyun icin kac gun uyumadigimi serkan abimle kac kere sabahladigimizi hatirlarim hatta ogzhnyle darkelderle sabahalara kdr savas planlamasi yapardik a bide sevgiabla vardi neydi onun nick i tam atirlayamadim simdi ne gunlerimizi harcadik tremps de son nerdeyse 1 yil yoneticilik yaptiydi cok guzel gunlerdi :(

DeletedUser35199

Ziyaretçi
eskilerle konusuyorum geri getirmek icin suan itibari ile 3u geri geldi simdiden

darkelder ogzhny marishka sam ruzgari gibi diger eski trempsleri oyunda tekrar gormek ilginc olabilir...

DeletedUser

Ziyaretçi
:=) ashley dunya kapanırken 1ci olarak bıtırdı oyunu ozaman saglam oyundu sımdı cok sular akmıs 3 aydır halen alışamadıgım seyler oluyor:=)

kardesım msnde göruselım su ısı konusalım bana msnden yaz.. beykozlusefa ıyı hatırlarım :=)arjest@hotmail.com

bende düşmanla anlaşma yapsam saldırı almayacagıma dair bende birinci olurdum özcan :D

DeletedUser

Ziyaretçi
gecmis bizden gecmis yaaa :) bu oyun icin kac gun uyumadigimi serkan abimle kac kere sabahladigimizi hatirlarim hatta ogzhnyle darkelderle sabahalara kdr savas planlamasi yapardik a bide sevgiabla vardi neydi onun nick i tam atirlayamadim simdi ne gunlerimizi harcadik tremps de son nerdeyse 1 yil yoneticilik yaptiydi cok guzel gunlerdi :(

hephaistos gibi bir şey değil miydi Sevgi abla ?

DeletedUser

Ziyaretçi
evet yazılanları okuyorum , hevesiniz güzel , eski klanlar net. teki ne hava ne soluk nede oyunculuk var buralarda hepimiz belkide eski havayı koklarmıyız diye döküldük buralara kimimiz aradığımız eski arkadaşları bulduk kimimiz arar dururuz hala , klanlarnet. düşman düşman dost dost kiminin ne olduğu iyi kötü belli idi , buralarda malesef değil hevesinizi kırmayım ne oyun eski oyun ne arkadaşlar eski arkadaş .bunu derken, herkesin sosyal yaşantısı değişti ,kimi evlendi ,kimi okuyor , kimi tez yapıyor kimi, doktora yapıyor ,kimi nişanlanma ,kimi iş derdinde ,kiminin maddi ,kiminin maneevi sıkıntıları var vs vs hal böle iken bu arkadaşların çoğu gelse bile eski şekli ile oyuna sarılamayacaklar ,ben karamsar davranmıyorum heves ve isteklerinizi kırmakta değil niyetim tabiki nacizane şahsi görüşüm umarım başarılı olursunuz şimdiden hakkınızda hayırlısı olsun