Ares

• Konuyu başlatan DeletedUser30954
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Hayırlı olsun şimdiden...w11 ArJEST Oyundan Yada Forum Mesajla Ulaşınız Elımızdekı Oyuncula Ve Eski Prof Oyuncular Ile Ortak Bir Klanda Buluşmak Güzel Olur.. Saygılar Özcan..

DeletedUser

Ziyaretçi
Senı benı tanımıyorsan sen bu oyunu oynamadım derım:=)

FORBIDDEN ZONE KLan kurucusu idim TREMPS Basta DARK ELDER marıshka Olmak Uzere Benı Iyı Tanırlar:=) w11 tanıtıyoruz Ins W12de Herkes Hakettıgımız Saygıyı Gösterır:=)

DeletedUser30954

Ziyaretçi
Aradan kaç sene geçti aklımda kalan 3-4 isim var sadece : namyelus ashley baranemin16 ayhankarayagız thesseus :D

Sizin klanda yakın arkadaşım vardı reelden. nick beykozlusefa idi sanırsam yine de ou bile zor hatırladım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
:=) ashley dunya kapanırken 1ci olarak bıtırdı oyunu ozaman saglam oyundu sımdı cok sular akmıs 3 aydır halen alışamadıgım seyler oluyor:=)

kardesım msnde göruselım su ısı konusalım bana msnden yaz.. beykozlusefa ıyı hatırlarım :=)arjest@hotmail.com

DeletedUser30954

Ziyaretçi
Hadi ya :) ilkokulu liseyi birlikte okuduk onla :D O şimdi tıp okuyo uludağ üniversitesinde :D ben de turizm işletmeciliği :D aradaki fark işte

DeletedUser651

Ziyaretçi
:cool:
Bende geliyorum çok uzun zaman oldu ama eski düşmanlarla dost olmak ve profesyonel takılmak zevklı olur dıye dusnunuyorum. Sniper elite klanıda olmustuk. Ama ilk Fz kurcularından cezaa38

DeletedUser30954

Ziyaretçi
Hoşgeldin :) sniper elite ile avcı müttefik miydi ? Çok yakın diye hatırlıyorum :D

DeletedUser651

Ziyaretçi
hb. evet muttefikti. mazi cok eski mazi
w2 deyınce arkadaşlar bu oyunun w2 sı degıl ta klansavasları.net ın w2 si

DeletedUser31535

Ziyaretçi
Bu oyunun w2 s'ndede sniper elite ve avci muttefik di:)

DeletedUser30954

Ziyaretçi
Barış sen de davetlisin ;) Davet gelmedi deme sonra

DeletedUser31535

Ziyaretçi
bizimkilerle toplanıyoruz bea misafirliğe gelirim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
çok kalıtelı klanlar olaçak sımdıden söyluyorum bugun varım yarın yokum dıyen oyuncu olmaması lazım yoksa baslamayalım saglam guvenılır Onlıne sevıyesı yuksek oyuncu lazım acıkcası ben hep bunları secıyorum..

DeletedUser31535

Ziyaretçi
Hidayet hangi bölgedesiniz yağmalarda yine çakışmayak:D

DeletedUser30954

Ziyaretçi
Senin yağmaladığın barbara destek atarım 20 saat olsada :) güneybatılıyız ;)