ANKA VS ex

• Konuyu başlatan DeletedUser51765
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser51765

Ziyaretçi
VDQyAV.png

poxime

Mızrakçı
senelerdir şu forumda takılırım 3 5 yazı ya yazmışımdır ya yazmamışımdır bu mtk yı her forum gezdıgımde görüyordum onla atışma bunla laf dalaşı bu kadar özgüvenli yazışmaları görünce bunlar köklü abiler herhalde diyordum :) şurda raporları görüp en büyük kayıbı ben verdim demesine yarıldım :) gerçi bir çok hesabı varmış belkide raporların yarısı onun köylerine ait o açıdan bir hesap yaptı sanırım , öyleyse daha bi gülerim :) öyle deilde ordaki raporlardan sadece tekiyse en çokunca çok çok 700 savunma olan köy var şu forumda atıp tutanlardaki kalitenin ne kadar azaldığını görmekte ayrıca üzücü

MTK 136

Casus
senelerdir şu forumda takılırım 3 5 yazı ya yazmışımdır ya yazmamışımdır bu mtk yı her forum gezdıgımde görüyordum onla atışma bunla laf dalaşı bu kadar özgüvenli yazışmaları görünce bunlar köklü abiler herhalde diyordum :) şurda raporları görüp en büyük kayıbı ben verdim demesine yarıldım :) gerçi bir çok hesabı varmış belkide raporların yarısı onun köylerine ait o açıdan bir hesap yaptı sanırım , öyleyse daha bi gülerim :) öyle deilde ordaki raporlardan sadece tekiyse en çokunca çok çok 700 savunma olan köy var şu forumda atıp tutanlardaki kalitenin ne kadar azaldığını görmekte ayrıca üzücü
700 savunma kesinlen köyden ne kadar saldırı kesildiğini biliyormusun da konuşuyorsun hocam :) Siz sanıyormusunuz ki o savunmaları yakalatıyoruz wp de raporların gelmesini bekliyoruz sadece oyunun şu aşamasında herkes bilir 50 hafifin 100 mızraktan daha değerli oldugunu,en garibime giden şeyse savaşın içinde olmayanların gelip forumda atıp tutması varsa bize bir kininiz varsa geçmişten gelen kuyruk acısı (burayı size değil genel konuşuyorum) k65 teyiz gelip yanımızdan başlayabilirler.

poxime

Mızrakçı
ben karşı tarafı tanımıyorum senide tanımıyorum hani derlerya cefasını çekmediğin şeyin sefasını süremessin diye bu da o hesap.forumda her olayın içinde yorumunu bi şekilde görüyorum sende her olayda deilsin ama yazıyorsun bak 340 küsür postun var başka hesap varmı o hesap kaç günlük bilmiyorum her olayın içinde yazı yazınca insanlar ismine aşina oluyor oyunculuk kaite vs özellik olmadan ünlü oluyor tabiri caizse e ünlü oluncada göz önünde oluyorsun ve göz önundeki insan hata yaptıgında daha çok sırıtır ve eleştiri alırsın ben eski klansavaşları w6 dan beri bu oyunu oynuyorum ve çoook fazla adam gördüm en tepeden en dibe yani neyin ne oldunu görebiliyorum genel olarak yazarken üst perdeden yazmamak tatlı bir mizahla eleştriyi birleştirmek adına o tarzda bir yazı yazdım ama sen bana asker hesabı yapıyorsun.sen benım neyi eleştirdiğimin bile farkında deilsin ben kim karda hesabı yapmıyorum köyler vasatken neden bu kadar atarlısınız diyorum ve sen blöf yapsanda ben biliyorum o raporlar asker kacırılmıs raporlarda deil köyde ne varsa patlattırdıgınız raporlar bir 2 tanesinde blki yagmada 3 5 hafif dısarda kalmıstır onu hesaba katmıyorum bu kadar kalitesiz oyuna bu kadar büyük laf etmeyin diyorum sadece sanada deil senin kafanda herkese senın savaştıgın adamların içinde varsa onlarada sen göz önündeydin genel bir eleştiri senin üzerinden oldu olay budur

DeletedUser58398

Ziyaretçi
Poxime boşa yazdın ama güzel yazmışsın cünkü anlamayacak ondaki dert cevap verme illa yazılana birşey demek zorunda duramıyor adam