ANKA VS ex

• Konuyu başlatan DeletedUser51765
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser51765

Ziyaretçi
aYlk5B.png

NDnMqY.png

k69Vkr.png

pnbrgq.png

RDrdJa.png

MTK 136

Casus
Adsız5.png

Savaşta son durum bu şekilde biz daha saldırmaya baslamadık kesimlerden de belli zaten suanda tek gerçek kaybı veren benim ve bikaç arkadaşımız küçük kayıplar vermis evde uyuyan bebek olunca kısık alarmın sesine uyanmak zor iş benim açımdan :) Yalnız anlamadıgım bi durum var bizim de gördüğümüz raporları neden forumda karalama ihtiyacı duydunuz ki ham kaybınızın daha çok oldugunu saklamak için mi acaba mesele 250 mızrağa karşı ölen 120 hafif? :D

Neyse sıkıntı yok bizim açımızdan savaş beklediğimiz gibi gidiyor küçük kayıplar verdik 7 kişinin oynadıgı klanda 3 ordu patlattık bu arada ban yiyen hesaplarımızın içindeki askerleri nasıl olur da kayıpsız keseri diyorduk kesmişsiniz teşekkür ederim :)

DeletedUser58398

Ziyaretçi
MTK 136

3 Yıl oynamışsın ama boş oynamışsın köy geliştirmenden belli
ina Seviye
main.png
Ana bina 9
barracks.png
Kışla 5
smith.png
Demirci 1
place.png
İçtima Meydanı 1
market.png
Pazar 1
wood.png
Oduncu 15
Bina Seviye
stone.png
Kil ocağı 14
iron.png
Demir madeni 12
farm.png
Çiftlik 5
storage.png
Depo 10
hide.png
Gizli depo 3
wall.png
Sur 1

adam savaşta sınırda sura bakar mısın aynı zamanda destek atma şeklinizden de belli gece modu var adamlar 50 50 100 100 gündüz gözüne aralıkla destek atıyor sonra gelmiş bana raporu niye saklıyorsun diyo :D komik şey ya

MTK 136

Casus
MTK 136

3 Yıl oynamışsın ama boş oynamışsın köy geliştirmenden belli
ina Seviye
main.png
Ana bina 9
barracks.png
Kışla 5
smith.png
Demirci 1
place.png
İçtima Meydanı 1
market.png
Pazar 1
wood.png
Oduncu 15
Bina Seviye
stone.png
Kil ocağı 14
iron.png
Demir madeni 12
farm.png
Çiftlik 5
storage.png
Depo 10
hide.png
Gizli depo 3
wall.png
Sur 1

adam savaşta sınırda sura bakar mısın aynı zamanda destek atma şeklinizden de belli gece modu var adamlar 50 50 100 100 gündüz gözüne aralıkla destek atıyor sonra gelmiş bana raporu niye saklıyorsun diyo :D komik şey ya
Bir akıllıda burada :D

DeletedUser67275

Ziyaretçi
5222 adlı eklentiyi görüntüle

Boş yapmak için mi geldin hesabın barbara düşmesine kalmış 4-5 gün sen kendi klanınla ilgilen kemik atan olmadı

Sen şimdi ağlama gram oyundan anlamıyor bu 400 puanlık hesaplar kapansa ne olur kapanmasa ne olur :) :D Sen sallayan değil misin yok öyle oynuyorum yok böyle oynuyorum diyen :D yine tarla yapmışlar seni

Cutorq

Baltacı
Diğer hesapların hiçbirini tanımam etmem zaten büyük hesaba bakarsan teee 150 birim kuzeyde bence biraz mantıklı konuşun sadece sallamak için geliyosunuz sanırım foruma
Sen ne kadar zekisin :D
Bi bakayım dedim hesaplara tabii bu süre içinde daha bitmedi o kadar çok var ki :)
Zaten her birini bi klana koysan serverın tüm klanlarında adamın olur :D
Bence sallamak konusunda yarışmayalım eminim ki bu forumda senin eline su dökemezler...