ANKA VS ex

• Konuyu başlatan DeletedUser51765
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58398

Ziyaretçi
tebrikler ama yalan atma yemledik felan sonra oyun yaptık o hesapta kestiğimiz savların haddi hesabı yok 2 er k ya sav kestik o hesapda ve misleri çıktık şansa felan deme sadakat 49 a düşüren sizsiniz bizde misleyince bizde kaldı biz aldığımızda zaten diğer 2 misiniz yolda geliyordu 5 6 tane mis arasına girdik ama doğru mis olan süreyi bulamayınca köy sizde kaldı..TEBRİKLER GÜZEL VE ZEVKLİ BİR GÜNDÜ

DeletedUser66549

Ziyaretçi
  1. tebrikler ama yalan atma yemledik felan sonra oyun yaptık o hesapta kestiğimiz savların haddi hesabı yok 2 er k ya sav kestik o hesapda ve misleri çıktık şansa felan deme sadakat 49 a düşüren sizsiniz bizde misleyince bizde kaldı biz aldığımızda zaten diğer 2 misiniz yolda geliyordu 5 6 tane mis arasına girdik ama doğru mis olan süreyi bulamayınca köy sizde kaldı..TEBRİKLER GÜZEL VE ZEVKLİ BİR GÜNDÜ

500’e benzer mis gibi saldırı varmış doru mu ?

MTK 136

Casus
tebrikler ama yalan atma yemledik felan sonra oyun yaptık o hesapta kestiğimiz savların haddi hesabı yok 2 er k ya sav kestik o hesapda ve misleri çıktık şansa felan deme sadakat 49 a düşüren sizsiniz bizde misleyince bizde kaldı biz aldığımızda zaten diğer 2 misiniz yolda geliyordu 5 6 tane mis arasına girdik ama doğru mis olan süreyi bulamayınca köy sizde kaldı..TEBRİKLER GÜZEL VE ZEVKLİ BİR GÜNDÜ
5 /6 mi 3 tane mis dalgasi vardi bi saat 4 civarina attik bi saat 5 kusur de gercek misler girdi birde saat 10 a attik totalde 50kusur saldiri gidiyordu koye bazi yerlerde 500 saldiri geliyordu diye bahsediyomussun duzeltelim dedim

2serk yida bi raporlarini iletsene yada burda paylas bikac kere vurdunuz once savunalim mi dedik sonradan taktik degistirdik istiyosan bide suan vurmayi dene yavuza ile emrah abiye attigimiz defler ne kadar farkli gorursun :) Aman dikkat yenibrk e de iletebilirmisiniz mesajlarda artislik yapmasin profilinde ovundugu noktadan vururuz biz sonra utancindan direk engeller )

Burada devreye girmek istiyorum hesaba bakıcılık yapan kişi bendim hesap sahibi abi hesabı sildim dediğinde saldırı ordusunu kesmiştiniz ben hesabı istedim verdiğinde tarla olmuştu hesap ilk etapta saldırıları kesebileceğimi düşünerek savunma aldım bir kaç kişiden baktım imkanı yok 9 dk mesafeden hafif atabiliyorsun bende mecburen saldırı bastım kimseden savunma istemedim sadece 30 40 saatten atılmış olup ta iptal edilemeyen savunmalar vardı gelincede çekmedik sebebi bastığımı saldırı zayıf bari savunmada biraz keser kilit ile de biraz keser dedim. hatta bir kilidim tuttu göremedim sonucu ama simulatör ile incelediğimizde bir günde 141 asker kestiğime göre tahminen 150 hafifinden 60 40 baltan ve biraz şah mancınık ve casus kestim ama göremediğim için raporu net bir şey diyemem varsa raporu iletirsen de sevinirim.

Köyü savunma ihtimalimiz olmadığı gibi size de maden vermemek için gece gündüz hep online oldum temizlikten dönen 50 hafif ve senin saldırın arasında 30 sn olmasa o 50 hafifte kestirmezdim orada şansızdım.

bu köyü korumanın manasız olduğunu düşündüğümüz için köyü aktif ve iyi bir oyuncu olan luffy81'e vermeye karar verdik ve işi hızlandırması için elimizden geleni yaptık misleri bastı yolladı son gün yani dün sadakat düşük köye girdiğiniz an köyü vereceğimiz belli idi böylelikle zevkli savaşın adımları atıldı öncelikle kilit attık köy alımına tuttu ayrıca diğer saldıran kişilerden bygürcününde ordusuna kilit attık tuttu. ha şu var savunma kesmedik ama kesilen saldırılar durumu eşitlemişti köyü alamasak bile artık durum eşitti üstüne köyü de aldık şimdilik biz öndeyiz diye düşünüyorum

artık daha hareketli daha güzel bir harita olacağı kesin iyi olan kazansın

MTK 136

Casus
Gokhan abi senin yarin kadar aktif adamlardan tek klan girelim dunyayi esir aliriz ama gecicem yagmada bekle az :D

DeletedUser51765

Ziyaretçi
nly801.png

LDGV5J.png

r1yloB.png

7DQ0rm.png

vPy1WO.png
1E7QO1.png

MTK 136

Casus
ist1 fethedilen köyler.png ist2 puan artışı.png ist3 saldırgan kesimi.png ist4 savunmacı kesimi.png ist5 genel.png
İstatislikler göründüğü üzeredir arka arkaya 2 op yiyip köy vermedik rakip tarafta op harici bikaç arkadaş kendi çabalarıyla kafa kadromuzdan bir arkadaşımızın köyünü aldılar onları da burdan tebrik ederim bizden düşen geri kalan köyler 500puan-1000puan arasında değişen pre kasan rakibin içinde veya yakınında başlamış arkadaşlardır bazılarını bilerek atmadım olsun pişman değiliz istatisliklerde geri olmaktan..

Bu sabah yaptıgımız opta ise 3 köy düşürdük 3k-4k ve 8k lık köyler 5k lık bir köye ara atıldı karşı tarafı tebrik ederim bir tane köydede patlamış bulunmaktayız sağlık olsun biz hedeflediğimiz bölgeyi düşürdük bundan sonra operasyonlarımız sıklaşıcaktır

He bide fake opunda savunma bayrağına katlama açan envanter patlatan aynı gün saldırı bayrağına katlama açıp mislerini ve ordusunu patlatan 2 gün sonraki asıl opumuzda kendisine sadece fake gitmesine rağmen tekrar savunma bayrağına katlama basan elmero adlı arkadaşımızı tebrik ediyorum oyunculuğuyla gövde gösterisi yapıyor resmen ))))))))

Kaos bizim karakterimiz

soylualbay26

DeletedUser66549

Ziyaretçi
20 k savı köyüne alıp üstüne katlama açan arkadaşa sadece fake gitti kami atsak napardı acaba :(

genç arkadaşlardan emrah ve bana ait olan savunma raporlarını ve de son saldırıda ki başarılı olduğumuz raporları da paylaşmasını isterim. başarısız olduklarımız karşı taraf atsın ki karşılıklı atışmamız devam etsin

MTK 136

Casus
Şu an o kadar eminim ki kendi klan üyelerini veya arkadaşlarını ANKA VS ex forumuna getirip burda biraz güçlü görünmek ve arkasını tutmaları için çağırmayı düşündüğünü :D

Noldu şimdi güçlü görünebildikmi biraz?

Bak arkadaşım sen OYUNCU değilsin sorun burada anladın mı bunları söylemek için öncelikle şu an oyunda olman lazımdı hoş gerçi 15 20 hesap açan 1 hesap daha açar, çoktan oyundasındır değil mi? :) Laf duymak istiyorsan sana istemeyeceğin kadar laf da sokarım. Şu avukatlık işine son verip efendice oynamayı becerebilirsen ne mutlu bize tabi sende öyle bir imkan varsa :)
Ben eyvallah oyuncu değilim de beterinde beteri var dünyada dön bir abine bak 3 tane katlamayı bir fake opunda yedi bitirdi kendi kendine şimdi layık oldugu barbarı topluyor :D 1 birimindeki köye onlarca mis kestiren abine bak oyuncu görmek istersen :D

Hayır kendiniz bir batakta batıyosunuz yavaş yavaş tehlike ekibininde paçasından çekiştiriyosunuz kendinizle birlikte batırabilmek için hiçbir problemimiz olmayan insanları bizle savaştırabilmek için zorluyosunuz acınası bir ekipsiniz preyi basınca herşeyin hallolacağını sananlardansınız sanırım...

DeletedUser58398

Ziyaretçi
1 MİLYON KESİM YAPTIK KONUŞMADIK ALINAN 3 KÖYE YAZILANLANLARA BAK :d TEBRİKLER