$aman-pasha

• Konuyu başlatan DeletedUser55354
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48397

Ziyaretçi
paşa klanına baktım kım bunlar dıye;

bunlar bos oyuncu 3-5 fake atın elınızle koydugunuz gıbı koylerını toplayın cunku bos oyuncular savasmadan bu zamana kadar geldiler bundan sonrada ıleleyemezler ..

rakıbını tebrık ederım

Ona buna laf ediyosunda heyecanyapma(vedat) ile baş edemeyip 26.dünyadan yıllardır oynadığın klanı satıp giderken gidişin güzeldi :)
Bide sana eski hucum klanlarından biri vedat abi demiş eğer vedatsan o zaman dha ağır cümleler gerekir sana :)

Şaman klanlarına gelince elinizdeki multi hesaplarla nereye kadar gideceksiniz ? Bizi savaşarak değil savaşmadan bitirmenin derdindesiniz merak etmeyin size bu dünyayı kapattırmayacağız :)

DeletedUser57395

Ziyaretçi
Ona buna laf ediyosunda heyecanyapma(vedat) ile baş edemeyip 26.dünyadan yıllardır oynadığın klanı satıp giderken gidişin güzeldi :)
Bide sana eski hucum klanlarından biri vedat abi demiş eğer vedatsan o zaman dha ağır cümleler gerekir sana :)

Şaman klanlarına gelince elinizdeki multi hesaplarla nereye kadar gideceksiniz ? Bizi savaşarak değil savaşmadan bitirmenin derdindesiniz merak etmeyin size bu dünyayı kapattırmayacağız :)

haklısın bizi sanırım aldıgınız o batak klanı elemnlarıyla karıştırıyorsunuz
türlü türlü oyunlara başvuruyorsunuz onu bunu bırakında kendı halınıze yanın aldınız batakları.... ellınızde patladı

sıra sizde merak etme.......................

DeletedUser55354

Ziyaretçi
oksijennn ben kendilerinden 10 kat büyük batak klanına dalan 20 kişilik ŞAMAN klanından biri sen kim sin ..

PASHA klanındakı artıst arkadaş biz şuanda sein gibi artıst olan batak klanı elemanlarının köyünü topluyoruz

DeletedUser52066

Ziyaretçi
Gerçekten gereksiz bir sürü yazı silsilesi olmuş :)
Arada girip bakıyorum esasında foruma ama cevap yazmıyordum .. Bu seferlik yazayım..
Sizde bunun bir oyun olduğunu ve sadece amacın eğlenmek olduğunu unutmayın.

Şamanın bölgesinde aldığı köylerden dolayı Şaman garantörlüğünde bataktan çıkanların kurduğu bir klan var buna ek şaman klanının içine aldığı kaypak ve korkak oyuncular var. Birde orda burda tutunamayıp ordan oraya gezenler var.. :) Batak klanını yöneten ve oynayan asıl oyuncular zaten bıraktı zaten bu kararı almasalardı şuan hala oyunda olsalardı bu yazıları yazacak durumda bile olmazdı şaman klanı.. Şaman dediğiniz klan oyun başından beri 15-20 kişilik ana kadrosu olan yanındada ordan burdan toplanmış 10-15 oyuncusu olan bir ekip fazlası değil.. Dehşet klanı adını değişip Şaman oldu şuanda bir sürü Şamandan mesaj alıyorum dostlarımdan hatta diplomasi içinde bana ve atlantise mesajlar var.. :) Daha saldırmadık bile biz doğru düzgün :) Sadece bireysel bir iki oyuncunun saldırısında bile paniğe kapılıp tüm klan forumlarınızı doldurdunuz :) Bana dostum kanka diyen adamları klandan atmakla tehdit edip kami fake attırdınız.. :)

Ne yaptınız Batak klanını mı yıktınız ? Bir klan kuruldu bataktan devam eden bunu neden yaptınız hani silecektiniz hepsini hepsi rezerveydi ? Bir kısmı size bir kısmı pashaya bir kısmı ise efendiye geçti oyuncular oyunda ama hala yani başardığı birşey yok şaman klanının.. Barbarcı oyuncular diyorlar bizim klandakilere ama siz nasıl bir klansınız oyun bırakan hesapların buna ek olarak elinizdeki olan hesapları rakip klanlarda tuttuğunuz ne yaptınız ? Topladınız :) Ben bilmiyorumuyum sanıyorsunuz :) Ya bu oyunda savaşan sürekli sınır olan bir oyuncuyum ve öyle basit konuşmalar yazıyorsunuzki çocuk gibisiniz.. Bazı oyuncular sığınmacı oldukları için ayrıldı biz batak klanını aramıza alma kararımız oyun başından beri dost olmamızla alakalıydı yönetimiyle görüşüldü ve bize emanet ettiler arkadaşlarını ama farkettikki yönetici kadrosu dostumuzmuş birçok oyuncuları maalesefki dost değil karakteri zayıf kişilermiş.. Maalesefki batak klanının yanlış gidişatıdır bu durum esasında çünkü her bölgesel klanı aralarına alıp ilerlediler ve bir sürü pasif oyuncu kadrosu oluşturdular benim toplamda 200 oyuncum var ve bayram sonrası neler olacağını hepimiz göreceğiz.. Kazanmakta var kaybetmekte ama biz her halukarda kazançlıyız çünkü ben PASHA ekibini kurduğumdan beri verdiğimiz her sözü tuttuk ve yaptık her klana karşı bu nedenle biz kaybetmeyiz kaybeden bizi kaybedecektir..

Ben PASHA klanı kurucularından biri olarak ekibimi sabır , sukunet ve saygı çerçevesinde oynatıyorum ama maalesef bazen öyle kaypaklıklara maruz kalıyoruzki dayanamıyoruz bizimde elbette belli bir sabır noktamız var.. Birgün önce abi emret vuralım diyenlerin ertesi gün bir klan kurup adını şaman yaptığını bile gördüm bunlar size ne fayda sağlarki :)

Ben kazanacağım köyleri değilde her yerde doğru olmayı tercih ederim ...

Bugün bölgesel olarak sizden korkan ekipler yarın ben vurmaya başladığımda bana gelecekler mesaj atacaklar hatta silinmekten bile bahsetmeye başladılar daha biz birşeye başlamadan :)

Oksijen yazan arkadaşı tanımam etmem hucum klanınıda sadece w26 dan biliyorum ve artık bir hucum klanı yok çünkü hucum klanının oyun tarzı oyun kuralları ve kişilik ahlakına tersti bana göre orada olduğum zaman içerisinde gördüğüm anektottur 26 dünyasında ve bunun böyle yürümeyeceğini bildiğimiz için biz lav ettik öyle bir anlayışta ilerlememeyi seçtik.. Sonuçta ceza alan 2 oyuncum varken klanımda bütün oyuncularım ceza almış gibi reklama girip 26 puanda hesaplar açıp oyun operatörü gibi davranan eski dehşet şimdiki şaman yöneticilerinide ayakta alkışlıyorum gerçekten hayal dünyaları çok geniş ilk mesajlarında verdiğim listeyi naptılar hatırlıyorlarmı :) Az gülmedik o mesajlara skyptan arkadaşlarla konuşurken ... :) Hele son birkaç gün içinde gelenler varki numaralar yazılıp işte bizle konuş yoksa ceza yersinler oyunu kapatmak istiyorsan ne dersek onu yap falan çok gülünçtü :) Sizin olduğunuzu daha ilk mesajımda belirtmiştim klandaki yönetici arkadaşlara bizzat atlantis buna şahittir.. Ceza aldırırız dediğinizde kusurlu hareketin yoksa ceza almazsın dediğimde doğrudur ablaya.. :) Maalesefki Atlantisin güvendiği dağlara kar yağdı da siz biraz kendinizi gerçekten hayal ettiğiniz yerde sandınız :) Komik olmayın arkadaşlar..

Oyununuzu oynayın günlerdir attığınız diplomasi mesajlarınıda buraya koydurtmayın bana.. Zoraki bana dostum arkadaşım kankam diyen adamlarada klandan atarım deyip tehdit edip ordu attırıyorsunuz.. Bana hiçbir klan kurucusu ve yöneticisi arkadaşım dostum dediğim adama da ordu attıramaz çünkü ben şahıs olarak o karakterde olmadım altı üstü bir oyun içinde küçülecek değilim..

Hadi size iyi oyunlar..

Az Laf Çok İş Arkadaşlar..

DeletedUser1607

Ziyaretçi
Gerçekten gereksiz bir sürü yazı silsilesi olmuş :)
Arada girip bakıyorum esasında foruma ama cevap yazmıyordum .. Bu seferlik yazayım..
Sizde bunun bir oyun olduğunu ve sadece amacın eğlenmek olduğunu unutmayın.

Şamanın bölgesinde aldığı köylerden dolayı Şaman garantörlüğünde bataktan çıkanların kurduğu bir klan var buna ek şaman klanının içine aldığı kaypak ve korkak oyuncular var. Birde orda burda tutunamayıp ordan oraya gezenler var.. :) Batak klanını yöneten ve oynayan asıl oyuncular zaten bıraktı zaten bu kararı almasalardı şuan hala oyunda olsalardı bu yazıları yazacak durumda bile olmazdı şaman klanı.. Şaman dediğiniz klan oyun başından beri 15-20 kişilik ana kadrosu olan yanındada ordan burdan toplanmış 10-15 oyuncusu olan bir ekip fazlası değil.. Dehşet klanı adını değişip Şaman oldu şuanda bir sürü Şamandan mesaj alıyorum dostlarımdan hatta diplomasi içinde bana ve atlantise mesajlar var.. :) Daha saldırmadık bile biz doğru düzgün :) Sadece bireysel bir iki oyuncunun saldırısında bile paniğe kapılıp tüm klan forumlarınızı doldurdunuz :) Bana dostum kanka diyen adamları klandan atmakla tehdit edip kami fake attırdınız.. :)

Ne yaptınız Batak klanını mı yıktınız ? Bir klan kuruldu bataktan devam eden bunu neden yaptınız hani silecektiniz hepsini hepsi rezerveydi ? Bir kısmı size bir kısmı pashaya bir kısmı ise efendiye geçti oyuncular oyunda ama hala yani başardığı birşey yok şaman klanının.. Barbarcı oyuncular diyorlar bizim klandakilere ama siz nasıl bir klansınız oyun bırakan hesapların buna ek olarak elinizdeki olan hesapları rakip klanlarda tuttuğunuz ne yaptınız ? Topladınız :) Ben bilmiyorumuyum sanıyorsunuz :) Ya bu oyunda savaşan sürekli sınır olan bir oyuncuyum ve öyle basit konuşmalar yazıyorsunuzki çocuk gibisiniz.. Bazı oyuncular sığınmacı oldukları için ayrıldı biz batak klanını aramıza alma kararımız oyun başından beri dost olmamızla alakalıydı yönetimiyle görüşüldü ve bize emanet ettiler arkadaşlarını ama farkettikki yönetici kadrosu dostumuzmuş birçok oyuncuları maalesefki dost değil karakteri zayıf kişilermiş.. Maalesefki batak klanının yanlış gidişatıdır bu durum esasında çünkü her bölgesel klanı aralarına alıp ilerlediler ve bir sürü pasif oyuncu kadrosu oluşturdular benim toplamda 200 oyuncum var ve bayram sonrası neler olacağını hepimiz göreceğiz.. Kazanmakta var kaybetmekte ama biz her halukarda kazançlıyız çünkü ben PASHA ekibini kurduğumdan beri verdiğimiz her sözü tuttuk ve yaptık her klana karşı bu nedenle biz kaybetmeyiz kaybeden bizi kaybedecektir..

Ben PASHA klanı kurucularından biri olarak ekibimi sabır , sukunet ve saygı çerçevesinde oynatıyorum ama maalesef bazen öyle kaypaklıklara maruz kalıyoruzki dayanamıyoruz bizimde elbette belli bir sabır noktamız var.. Birgün önce abi emret vuralım diyenlerin ertesi gün bir klan kurup adını şaman yaptığını bile gördüm bunlar size ne fayda sağlarki :)

Ben kazanacağım köyleri değilde her yerde doğru olmayı tercih ederim ...

Bugün bölgesel olarak sizden korkan ekipler yarın ben vurmaya başladığımda bana gelecekler mesaj atacaklar hatta silinmekten bile bahsetmeye başladılar daha biz birşeye başlamadan :)

Oksijen yazan arkadaşı tanımam etmem hucum klanınıda sadece w26 dan biliyorum ve artık bir hucum klanı yok çünkü hucum klanının oyun tarzı oyun kuralları ve kişilik ahlakına tersti bana göre orada olduğum zaman içerisinde gördüğüm anektottur 26 dünyasında ve bunun böyle yürümeyeceğini bildiğimiz için biz lav ettik öyle bir anlayışta ilerlememeyi seçtik.. Sonuçta ceza alan 2 oyuncum varken klanımda bütün oyuncularım ceza almış gibi reklama girip 26 puanda hesaplar açıp oyun operatörü gibi davranan eski dehşet şimdiki şaman yöneticilerinide ayakta alkışlıyorum gerçekten hayal dünyaları çok geniş ilk mesajlarında verdiğim listeyi naptılar hatırlıyorlarmı :) Az gülmedik o mesajlara skyptan arkadaşlarla konuşurken ... :) Hele son birkaç gün içinde gelenler varki numaralar yazılıp işte bizle konuş yoksa ceza yersinler oyunu kapatmak istiyorsan ne dersek onu yap falan çok gülünçtü :) Sizin olduğunuzu daha ilk mesajımda belirtmiştim klandaki yönetici arkadaşlara bizzat atlantis buna şahittir.. Ceza aldırırız dediğinizde kusurlu hareketin yoksa ceza almazsın dediğimde doğrudur ablaya.. :) Maalesefki Atlantisin güvendiği dağlara kar yağdı da siz biraz kendinizi gerçekten hayal ettiğiniz yerde sandınız :) Komik olmayın arkadaşlar..

Oyununuzu oynayın günlerdir attığınız diplomasi mesajlarınıda buraya koydurtmayın bana.. Zoraki bana dostum arkadaşım kankam diyen adamlarada klandan atarım deyip tehdit edip ordu attırıyorsunuz.. Bana hiçbir klan kurucusu ve yöneticisi arkadaşım dostum dediğim adama da ordu attıramaz çünkü ben şahıs olarak o karakterde olmadım altı üstü bir oyun içinde küçülecek değilim..

Hadi size iyi oyunlar..

Az Laf Çok İş Arkadaşlar..

Az Laf Çok İş Arkadaşlar.. yazını çöp yapan cümle ile bitirmen garip degilmi !

iyi bayramlar

DeletedUser52066

Ziyaretçi
Yazılarım özet şeklinde aslında herkese tek seferde cevap vermem gerekti atıp tutulmuş yazmıyoruz diye ama bunu okuyup algılamak içinde ayrı bir kapasite lazım tabiki :) Neyse okumadığını düşünelim çünkü algı sorunu olanlarla uğraşmayı bırakalı uzun zaman oldu.. :) Sanada iyi bayramlar..

DeletedUser9390

Ziyaretçi
oksijennn ben kendilerinden 10 kat büyük batak klanına dalan 20 kişilik ŞAMAN klanından biri sen kim sin ..

PASHA klanındakı artıst arkadaş biz şuanda sein gibi artıst olan batak klanı elemanlarının köyünü topluyoruz

vur vur ınlesın :DDDD

arıfım bız kımız ya 10 kıslık ekıp dandık bır klan bız kım savasmak kım:pPP

DeletedUser57395

Ziyaretçi
birader insan oldugun için saygı duyuyorum yaratan ötürü lakin

o senın batak klanındakıler samana 1 ay verdiydi ne oldu
nıye sıldıler ole içi boş hesapların hepsinin sifresini toplayıp organıze kamı atıp mıs atıp ne yaptılar

gelip alaydılar kım durdurdu.

biz 15 kişide sana yeteriz senin klanına yeteriz

bana bunları anlatmadan
oyun dediğin içine fesat hile karıştırıp 4 büyük hesabın neden banladı bundan bahset

surda sunu da söleyeyım zamanında batak varken nıye savas acamadınız burda sımdı boş yazılar silsilesi yapmayacaksın varsa elınde askerin salacaksın gelecek kım alacak kım kaybedecek sahada konusulacak

ama sen ve senın gıbı turevler ancak masa arkasında iş görür

kaypaklıklar alavere dalavere hertürlü işlemi yap sonra gel buraya ben saygılı oynuyorum bu bır oyun gibi keliime oyunları yap

sadece üzülüyorum

yeni kaypaklıklarınız neler olacak

bekliyoruz

DeletedUser57395

Ziyaretçi

madem cok iyi diplomasi yapıyorsun ya

zaten batak oyuncusunu aldıgında diplomasinin biteceğini tecrüben varsıyorum bilmen lazımdı bilmiyorsan öğreneceksin.

DeletedUser57395

Ziyaretçi
bu yazı senın ;

Bugün bölgesel olarak sizden korkan ekipler yarın ben vurmaya başladığımda bana gelecekler mesaj atacaklar hatta silinmekten bile bahsetmeye başladılar daha biz birşeye başlamadan

biz sana vurmaya başladığımızda sende batakdakı arkadaşlar gibi hesap sileceksen baştan söle karakteri zayıf düşmanla savaşmayalım

ayrıca ;

Bazı oyuncular sığınmacı oldukları için ayrıldı biz batak klanını aramıza alma kararımız oyun başından beri dost olmamızla alakalıydı yönetimiyle görüşüldü ve bize emanet ettiler arkadaşlarını ama farkettikki yönetici kadrosu dostumuzmuş birçok oyuncuları maalesefki dost değil karakteri zayıf kişilermiş..

bataktan alınan hiç bir oyuncu bizim dostumuz değildi gerci sana acıklamada yapmamız gerekmıyor

kaldıkı yazında ahlaktan karakterden ve bunun bır oyun oldugundan bahsedıyorsun ama tanımadıgın ınsanlar hakkında hakaret edebiliyorsun

bravo sana devam et sonra hlaklıyım bılmem ne deme

sadece gülüyoruz sana karsı.....

DeletedUser48108

Ziyaretçi
La cengiz w26 da herkes satıcısınız diyebilir anlarımda sen nasıl söyleyebiliyosun şaşıyorum ohmy

Zamanında world un en büyük satışını sen yaptın ne çabuk unuttun?

Sen bu w de karakterli olarak göreceğim son kişisin sende karakterin zerresi yok..

Buraya gelipte dürüstlük taslama senin ne mal olduğunu herkes biliyor gülünç duruma düşme. thumbdown

DeletedUser52066

Ziyaretçi
Satmak mı Dehşet ekibindeyken savaşan 2-3 oyuncudan biriyim hucum ve cin ile sen sınıra bile gelmeye çekinen oyuncusun size yaptığım şu teklifi çok iyi hatırlıyorum 25 köy veriyorum 25 köy içerden verin dediğimde mesajıma 2 kişi cevap verdi böyle bir oyuncu silsilesi ile mi oynayacaktım.. Ki klandan çıkma sebebim çok geç öğrendiğim maalesefki bazı uydurmasyon mesajlarmış gözümle görünce inanmıştım ama şuan sizin kankanız olan atlantis ve hulk a ceza aldıran şahsiyet yoksunu bir arkadaşın hazırladığı bir düzenmiş.. Herneyse ama iyiki ayrılmışım oradaki herkesin gerçek yüzünü görmüş oldum mesajlarından gerekse kulağıma gelen durumlardan.. 65 köyüm varken ve ben savaşırken attığın 3-5 savunma vardı benden yüksek puandaydın oyundan bahsediyorsun ama oynamayan birinin oyundan bahsetmesi çok komik..

4 büyük hesaptan kastınız nedir ekinox ve cikatilo zaten biri toplanan diğeride öbüründen küfür edilerek ceza aldırılan klanınızda bulunan malum arkadaşınızın bizim aramızdan çıkardığımız daha doğrusu benim bizzahati kovduğum bir arkadaşla yaptığı organizasyondur bundada bir sıkıntı yok yani hesaplar toplanıyor sadece istediğim oyuncuların puanı artıyor değişen birşey yok :)

5-6 klan olup 15-20 kişiyle oynamaya devam edin..

Artık yazmayacağım çünkü insanlar görmek istediklerini görürler size birşey ispatlamayada gereksinim duymuyorum görünce saçma yazılarınıza yorum yaptım sadece..

Savaşmayı herkesten çok seven biri olduğumu zaten herkes biliyordur :)

DeletedUser48108

Ziyaretçi
Bu yazdıklarınla sadece kendini tatmin edersin sadece.

Seni hucuma karşı savunurken böyle konuşmuyordun. Kimseye atmadığımız desteği sana attığımızda abindik kardeşindik.

Bukalemun gibisin tek farkın sen karakterini değiştirebiliyosun ki olduğunuda zannetmiyorum closedeyes

Zevk almaya bak kaçışın yok anlarsın ya tt2

DeletedUser52066

Ziyaretçi
Destek mi hala yazıyorsun yaa bana destek atan Turan klanıydı ki oradada Kadir abiyi 10 yıldır tanırım nerdeyse hucum oyuncularına 30 köyde sadece mis arası yaptım kafanızmı güzel toplamda atılan 20-30 çiftlik askerden bahsediyorsunuz :) Komik olmayın.. Klanda oynamayan pasifleri biliyoruz eğer Cin klanı köyleri size bırakmasaydı zaten çoktan gitmiştiniz oyundan.. Üstüne birde heyecanyapma gidip herşey hazırken sizinle anlaşma yaptı tüm yönetim yapmamasını söylerken yani hep paçanızı kurtarıyorsunuz ama bu sefer sona geldiniz.. The end yani.. En başta da bana yamuk yapan dehşet klanıydı zaten şimdi bu dünyada birkaç dünyada oynadıkları oyuncularla klan kurucularıyla toplama klan yapan dehşetin şuanki adıyla şamanın oyundan gitme vakti geldi..

Bu da bu konuya son yorumum istediğini yaz çünkü sen gerçekleri benden daha iyi biliyorsun ve yazdıklarının hayal olduğunun farkındasındır.. At gözlüklerini çıkar davet isteyeceğin günlerde gelecektir :)

DeletedUser48108

Ziyaretçi
Sende at gözlüğü değil eşşek gözlüğü var cengiz neyin ne zaman olduğunu unutmuşsun..

oyun başında 30 çiftliği kime atmışız diye bi sorsaydın keşke hatta sana o desteği kimin attığınıda sor kadir abiye..

Turan klanı diyorsunda turan klanı kimindi sence?

Ben senin gibi karakter yoksunu olsaydım belki gelir davet isterdim senden ama yola çıktıklarımı senin gibi sahtekarlara değiştirmem kafanı yorma..

Son olarak bu oyun bu oyun diyosunda kendin oyun olduğunun farkında değilsin önce git kendin farkına var.. Adam satarak oyun oynanmaz..

Zamanında bizi satmasaydın değil cin kralı gelse orayıda toparlardık.. ha baktık toparlayamıyoruz rakibi tebrik eder çekilirdik önlerinden..

Senin gibi birtarafı sıkışınca oraya buraya beni klana alın demeyiz..

Oyun bilgine çok güveniyorsun bakalım zaman herşeyi gösterir kim kimden davet isteyecekmiş görürüz lafla pilav pişmez aslan parçası (banned)(banned)