$aman-pasha

• Konuyu başlatan DeletedUser55354
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58426

Ziyaretçi
hainliğin ve satıcılığın son iki klanı stalker ve bang. ama aynaları bile o kadar kir tutmuş ki ; kendilerini göremez olmuşlar...

Ya bak :)) Hadi abisi hadi..

BANG klanı kurulduğu günden bu yana ikili ilişkilerinde, diplomasilerinde, savaşlarında ve anlaşmalarında diğer tüm oyuncuların ve klanların gayet net görebileceği kadar şeffaf hareket etmiştir. Dünya başından bu yana kurulmuş tek bir müttefiklik anlaşmasını dahi bozmadık. Hedeflerimiz ve çizgimiz her zaman belliydi, şu anda da belli. Ya konuştuğun lafın arkasını dolduracaksın, ya da hiç konuşmayacaksın.

DeletedUser54786

Ziyaretçi
oooo taze kavga çıkmış ,ne zamandır kavga yoktu buralar hep dutluk olmuştu blink

DeletedUser55478

Ziyaretçi
Jenjenrosso nickimi arkadasa vermistim.O da baskasina vermis.Şu an hesabima giremiyorum.Bu hesabin en son kimde oldugunu bilen bana ulasabilir mi?

DeletedUser48397

Ziyaretçi
Ya o bu değilde burada neden oynayandan çok oynamayan konuşuyor onu anlamış değilim :)
Zenginin malı zühürdün çenesini yorarmış misali oynamayan daha çok konuşur olmuş ama hepsi boş konuşuyor nedense, çekemeyenler o kadar çok olmuş ki can acılarından ne diyeceklerini bilmiyorlar :)))

Nam-ı Diyar
* H U L K