$aman-pasha

• Konuyu başlatan DeletedUser55354
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55354

Ziyaretçi
şaman klani pasha klanina savaş ilan etmiştir

hayirlisi.......

DeletedUser9390

Ziyaretçi
arıf batak oyuncularını sakın bu pasha yaptıgın gıbı forumdan sogutma bak:)

DeletedUser57395

Ziyaretçi
patron mutlu son istiyor çocuklar

hadi göreyim sizi :)))

DeletedUser55354

Ziyaretçi
Daha şavaşmadan pasha 66m dan 45m düştü hayırlısı

DeletedUser9390

Ziyaretçi
ARİF DENIZE OLTA SALIP BALIK TOPLAR GIBI KOY TOPLARSAN OLACAGI ODUR :d

DeletedUser55354

Ziyaretçi
Köyler al al al al al al al alda al bitmiyor bune

DeletedUser51008

Ziyaretçi
paşa klanına baktım kım bunlar dıye;

bunlar bos oyuncu 3-5 fake atın elınızle koydugunuz gıbı koylerını toplayın cunku bos oyuncular savasmadan bu zamana kadar geldiler bundan sonrada ıleleyemezler ..

rakıbını tebrık ederım

DeletedUser55354

Ziyaretçi

bunlar bos oyuncu 3-5 fake atın elınızle koydugunuz gıbı koylerını toplayın cunku bos oyuncular savasmadan bu zamana kadar geldiler bundan sonrada ıleleyemezler ..

rakıbını tebrık ederım

Hiçbir oyuncu veya klan bu güne kadar gelmeyi başardıysa boş değildir .. Boş klan ve boş oyuncular oldukları için mi hiçbir klan onlara savaş açamadı lütfen küçümsemeyelim lütfen

Brskr-RTV

Hafif Atlı

rakıbını tebrık ederım

özetlemişsin vedat abi eline sağlık :)

DeletedUser55354

Ziyaretçi
Kişisel metin
HESAP ROLANTİDE... (YERSEN)

Gece.. <--- DİKKAT ÖZ ABİM :)
ڪےuڪے v€ ڪے£YR£T

BALONCU ezigi

GELEN TÜM SALDIRILARA AÇIĞIMDIR

TEK DÜŞMANIM

$AMAN KLANLARIDIR...

BİZE ATAR YAPIP KLANDAN KLANA KAÇMA HER TURLU BALONUNU BATLATICAZ NERE GİDERSEN GİT

DeletedUser57616

Ziyaretçi
Balonların içi helyum mu dolu bilmiyorum ki. Hem havalı hem rüzgar nereye eserse oraya gidiyor. Hani balonun özelliğidir rüzgar nereye eserse oraya gider onu anladım da bence dikkat etmeli. Gelir birimizin dalına takılır patlar :-D Arif abi demedi deme bu balon senin dalda patlar :-D

DeletedUser51008

Ziyaretçi
Hiçbir oyuncu veya klan bu güne kadar gelmeyi başardıysa boş değildir .. Boş klan ve boş oyuncular oldukları için mi hiçbir klan onlara savaş açamadı lütfen küçümsemeyelim lütfen

senın ben ısmınıde duymadım o dunyada cısmınıde gozunde buyuttugun klan oyuncularının oyuncu dosyasından acıp bu zamana kadar nasıl gelıstıgıne bakarsın sonra yaptıgın yorumu dıkkatlı okursun

bu arada sen hangı klandasın dunyada arka planda gelısmıs bırı gıbısın?