Alarma yakışmadı

• Konuyu başlatan DeletedUser58970
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58661

Ziyaretçi
Yusuf Burak KALAFAT Ktü Tıp Fakültesi bordo klavyeli bekliyorum hala numaranı..

tamam şampiyon sen sıkarsın :D el bombası felanda atarsın sen şimdi buralara :D la bide gülümlü felan konusuyor. bak ananın yaptığı keki ye , çayını iç, ve millete keleşle saldirmayi kes :D sonra sütünü iç battaniyene sarıl ve uyu..

Hehehehe O GÜNLERİ GEÇELİ 29 YIL OLDU BE GÜLÜM SENİN GİBİLERE 21 YILIMI HARCADIM BEN VE HALA HARCIYORUM SADECE ALARM'IN BÖYLE ÜYELERE SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜZÜLÜYORUM...

HEY GİDİ W25 :DD

HADİ BAŞKA WORLD'E KAYBOL......

DeletedUser58950

Ziyaretçi
elinden keleşi bırakmana sevindim :D sıkmayı acilen bırakmalısın :D Keleşli cocuk :D sen hayatında 1 kere keleş görmüşün oda gta da keleşle millete sıkmıssın okadar :D alarm karakterli üyelerden olusur. Söz verdilermi tutulur,kimsenin piyonlugunu usaklıgını yapmaz alarm klanları.. üzülcek bi durum varsa oda senin ruh sağlıgınla ilgili sıkıntılar, yani forumlarda cok atar gider gördük senin eşin benzerin yok :D nasıl bir ruh hali var hayret ediyorum,tedavi olman lazım senin fazla gta oynamaktan kurtlar vadisi izlemekten devrelerin yanmış senin :D sana bazuka atarım bak ahhahahahaahahha :D

elinden keleşi bırakmana sevindim :D sıkmayı acilen bırakmalısın :D Keleşli cocuk :D sen hayatında 1 kere keleş görmüşün oda gta da keleşle millete sıkmıssın okadar :D alarm karakterli üyelerden olusur. Söz verdilermi tutulur,kimsenin piyonlugunu usaklıgını yapmaz alarm klanları.. üzülcek bi durum varsa oda senin ruh sağlıgınla ilgili sıkıntılar, yani forumlarda cok atar gider gördük senin eşin benzerin yok :D nasıl bir ruh hali var hayret ediyorum,tedavi olman lazım senin fazla gta oynamaktan kurtlar vadisi izlemekten devrelerin yanmış senin :D sana bazuka atarım bak ahhahahahaahahha :D

1-Zaten bunun için PDR okuyorum
2-Savaş başladıktan sonra yazdıklarınız bazılarınızın adam olduğunu göstermiyor! (İstisna olarak tüm 25 ekibi benim için baş tacıdır)
3-Bak bu keleş muhabbeti gerçektir ADANA'YA gel gör sen Anadolu ve Yamaçlı'nın perşembe pazarı olaylarını hiç görmemişsin ki bana burada laf ebeliği yapıyorsun
4-Sıkmayı bıraktığımı söylemedim
5-Cidden GTA oyunlarını bilirim de hayatımda oynamadım :D CS-1.6 A DA CS-GO dersen anlardım :D
6-Bizim ve sizin yönetiminiz sözleri tuttu ve DOĞU-BATI SAVAŞI BAŞLADI

Özgür abi 2-3 kere pano yazmış ve başmın tacıdır ama katılmadığım bazı konular ve yergilediklerim olaylar olacaktır ki zaten belirtmiştir bu konuyu...

Neyse yoruldum be gülüm hadi iyi forumlar keyifler sizlerle uğraşılmaz,sizinle de konuşulmaz hadi şimdi istedğin kadar saydır gonuş

öffffffffffffffffffffff :D

DeletedUser58950

Ziyaretçi
keleşli cocuk :D pdr okuyup boş zamanlarında hobi olarak keleş talimimi yapiyon sen şimdi :D anadoluda yamaçlıda olaylar olmuş sanırsın olayların baş mimarıda bu :D sen ananın kekini ya oğlum böle işlere bulaşma :D zamanın kalırsa hobi olarak keleşle sağa sola sıkarsın :D eee el bombası ve c4 talimlerini ne zaman yapiyon , f16 felanda kullanmısındır :D bak doğru söle rus ucagını senmi düşürdünlan :d anasının kekini yiyen bordobereli :D

keleşli cocuk :d pdr okuyup boş zamanlarında hobi olarak keleş talimimi yapiyon sen şimdi :d anadoluda yamaçlıda olaylar olmuş sanırsın olayların baş mimarıda bu :d sen ananın kekini ya oğlum böle işlere bulaşma :d zamanın kalırsa hobi olarak keleşle sağa sola sıkarsın :d eee el bombası ve c4 talimlerini ne zaman yapiyon , f16 felanda kullanmısındır :d bak doğru söle rus ucagını senmi düşürdünlan :d anasının kekini yiyen bordobereli :d

hahahahahaha ulan yazacam lan :d

1-c4 ve el bonbasi kullanmiyorum
2-olaylarin baş mimari hirsiz anadolulular (mahalle lan bölge değil)
3-anam kek yapmaz
4-hobi olarak yaptiğim 1 şey zaten
5-uçak kullanmasini nereden bileyim sende baya atiyon ha gülüm :d
6-bordo bereli değilim be gülüm
7-rusya'dan nefret ederim :d

DeletedUser58950

Ziyaretçi
sizin bu keleşle sıkma aileden gelen bi özellikmi ? snn peder kanascı valide bombacımı yoksa :D adamlar aile boyu kurtlar vadisi :D

tevbe yarabbi :D

BENDE SANA SORUYORUM O ZAMAN?

BAŞLATTIĞINIZ KAVGAYI BİTİRMEYE ÇALIŞIRKEN 4 OYUNCUNUN ABUDİK GUBİDİK YUBİDİK ZUBİDİK SUBİDİK LAFLARLA SABIRLARI TAŞIRMANIZ SİZİN AİLEDEN GELEN ÖZELLİK Mİ?

OYUNUN TADI SAYENİZDE GAÇÇIYOR BE GÜLÜM ....

DEDEDM SIKIYOR BU ARADA

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Hey Allahım yahu!!!

DELİRMİŞ BUNLAR YAHU ...

ADAMLIKTAN ANLAMIYORSANIZ SÖYLEYEYİM O ZAMAN.....

ADANA KİREMİTHANE MAÇO YA DA YAMAÇLI 571 SOKAK BEKLERİZ......

AMA DİKKAT EDİN KESTANENİZE KELEŞLE SIKMAYALIM....

Adam doğru diyor keleş abartı ama bi zınzık yersiniz. Adamlar denizlide hiç bıçaklanma olmuyor diyor çok az diyor sebebi belli. :) denizliye girince efelenecek yürek kalmıyor kimsede. Gençler benden tavsiye bulaştığınızda en en tehlikeli olabilecek iki tip insan vardır bir adanalı iki laz biri pıçaklar diğeri tabancayla mıhlar ayık olun

adam doğru diyor keleş abartı ama bi zınzık yersiniz. Adamlar denizlide hiç bıçaklanma olmuyor diyor çok az diyor sebebi belli. :) denizliye girince efelenecek yürek kalmıyor kimsede. Gençler benden tavsiye bulaştığınızda en en tehlikeli olabilecek iki tip insan vardır bir adanalı iki laz biri pıçaklar diğeri tabancayla mıhlar ayık olun

usta kiremithane de en az 15 keleşli var ya göz bebeğim benim orasi yamaçliyla birlikte :d

müktedir r

Baltacı
[video=youtube;Jn2sens01KQ]https://www.youtube.com/watch?v=Jn2sens01KQ[/video]

Ortam yatışsın biraz thumbup