Alarma yakışmadı

• Konuyu başlatan DeletedUser58970
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58970

Ziyaretçi
Oyunun sonuna geldik Udw ve alarm olarak iki klanında son savası diebiliriz. İki klan arasında antlaşma yapılmıştı 02.01.2016 da savas baslıcak o ana kadar kimse saldırmıcak die biz bu karara saygı gösterip kimse ile sorunumuz olmasın dedik ama alarm içerisinde vuslat die kendilerini bişi zanneden başlarında bir köy için en yakını bile satan feryat (emin) nichli kişi bu anlaşmaya sadık kalmayıp çakallık peşinde oldugunu göre göre alarm yönetiminin bişi yapmaması gercekten kendilerine yakışır bir davranış değildi.

BirDost*

Ağır Atlı
psikonun rizeli53 ü ne zaman toplamaya başladı peki ?

Şimdi alarma mı yakışmadı yoksa udwye mi yakışmadı ? Polemiğe girmeyeceğim. Benim gördüğüm udwden bir oyuncu alarmlı birisinin köyünü alıyor gün içinde gecesinde de misliyle karşılığı veriliyor.

DeletedUser58970

Ziyaretçi
Rizeli msjımı okumasına ragmen cvb vermedi bizim arkadaslara dldıgı yetmiyormuş gibi pisikoya dalmış oda toplamış tüm köyleri bnm bi boşluğumda pisiko toplanmış geldiğimde feryat nichi die bir isim bırskmıcam onun oyunu hepsi tek tek sorulacak

BirDost*

Ağır Atlı
Şimdi hocam Rizelide psikopatta eski rakı klanı oyuncusu

varsa aralarında bir sorun bilemem sorulup öğrenilmesi lazım. He eğer ilk saldırı atma mevzusuysa mevzu ŞahinK. hesabının saldırı köyleri cezalıyken kesildi.

Sa da eski acemi klan oyuncularına geçerli değildi vuracaklarını belirtmişlerdi. Tamamen bir açıklığa kavuşturmak istiyorsak mevzuyu Rizeli kimlere saldırmış bir listesini dökelim.

Mevzunun çözüm yeri burası mı onuda bilemedim açıkçası

DeletedUser58970

Ziyaretçi
Walla acık açık dieyim bn form flan bilmem muhabbet var dediler geldim o rizeli sıpası gece gece uyanık olmasam bna dalıcak neyine güveniyoosa :) bizim cem in köyünü almış aldım elinden sabah pisikoya bulaşmış sahin K ceza yemiş yememiş onlar bni ilgilendirmez pisikoya kim op yaptıysa alarma yakışmadı bu feryat bnmle olan anlaşmayı bana sormadan tanımamasınıda sorcam savunmaları kesildi orduları kalmadı iki gün sonra görüşcez onunlada

DeletedUser17537

Ziyaretçi
delilik74 bence boşuna l-bu kadaar laf yaptın bence ! çünkü adamlar halklı olarak görüyorum bende saldıran taraf ilk sizin adamlar da dogal olarak karşılık vermiş adamlar ortak forumuz var hala

BirDost*

Ağır Atlı
ilk rizeli cemin köyü almış evet sonra okan vurmuş almış sonr apiskopat rizeliyi almaya başlamış bunun üzerinede alarmlılar piskopatı toplamış

DeletedUser17537

Ziyaretçi
ilk rizeli cemin köyü almış evet sonra okan vurmuş almış sonr apiskopat rizeliyi almaya başlamış bunun üzerinede alarmlılar piskopatı toplamış

çet valla bravo cllasicde degilisin bide :D olaya bakış açıın süper hacı pratik zeka ;)

WhiteCr0w

Kılıç Ustası
küfürsüz anlat derdini kardeşim, banı ye de rahatla. adamı tanımam etmem ama şu saçma şeyler için adama demediğin kalmadı şurda. ayıptır.

DeletedUser52610

Ziyaretçi
O elemanı tanıyıpta küfür etmeden tanımlayabilecek bir insan evladı daha tanımıyorum :D

DeletedUser

Ziyaretçi
olayın özetini ne olduğunu bilmiyorum kim haklı haksız ama başlıgı açan çok garibime gitti alarma yakışmadı diye başlık açan anlaşma varken kıta54 ten köy alan kişi ne kadar ilginç birde hakaret savurması garip aynı şeyi sende yapmışsın zamanında demek ki tüm söyledigin sözleri taşıyorsun :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Birbirinize karşı üslublarınıza dikkat edelim lütfen!

DeletedUser

Ziyaretçi
olayın özetini ne olduğunu bilmiyorum kim haklı haksız ama başlıgı açan çok garibime gitti alarma yakışmadı diye başlık açan anlaşma varken kıta54 ten köy alan kişi ne kadar ilginç birde hakaret savurması garip aynı şeyi sende yapmışsın zamanında demek ki tüm söyledigin sözleri taşıyorsun :D

o olayın anlasma ile ilgisi yoktu bizim arkadasımız oldugu icin ve belli bir dönem bizim yönetimimizde yardımcı oldugu icin biz tasımıstık kendi pasif oyuncularımızın veya ceza alan oyuncularımızın köyleri üzerinden bununla üzerine gidemezsin malesef :D

DeletedUser

Ziyaretçi
o olayın anlasma ile ilgisi yoktu bizim arkadasımız oldugu icin ve belli bir dönem bizim yönetimimizde yardımcı oldugu icin biz tasımıstık kendi pasif oyuncularımızın veya ceza alan oyuncularımızın köyleri üzerinden bununla üzerine gidemezsin malesef :D

noldu geçen cevap veremeyince içinde mi kaldı bir kural konulduysa uyulur bu arkadaşım bıraktı filan denmez kıta ihlali yaptı mı yaptı boş konuşma bence diyecem ama her zaman boş konuşuyorsun :D

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı

sende her fırsatta bunu deyip duruyon rakıda okanın klanıydı ve köyleri aldı o zamanlar deseydiniz alma diye niye ben almadım ? eminin(croza) okanı uyardığına şahidim antlaşma var alma dediğini ama okana arkadaşları bilerek isteyerek verdi köyleri her fırsatta bu konudan yürüme yürüyemiyon tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
noldu geçen cevap veremeyince içinde mi kaldı bir kural konulduysa uyulur bu arkadaşım bıraktı filan denmez kıta ihlali yaptı mı yaptı boş konuşma bence diyecem ama her zaman boş konuşuyorsun :D

neye cevap veremeyince ? okanı biz getirdik kıtaya bizim istegimizdi keske en basta onu saysaydınız savas sebebi diye daha mantıklı bir iş cıkarırdınız

DeletedUser

Ziyaretçi
ama dogru o zaman udw ile aranız biz gitmeden bozulabilirdi unutmusum