Alarma yakışmadı

• Konuyu başlatan DeletedUser58970
  • Başlangıç tarihi

müktedir r

Baltacı
veya vazgeçtim dağıtalım :cool:
[video=youtube;N899EdLDJ6k]https://www.youtube.com/watch?v=N899EdLDJ6k[/video]
Bu da etiket şarkılarımdan böyle sigaranı yakıyorsun az bi ritim tık tık etiket :eek:

DeletedUser58950

Ziyaretçi
oo keleşmii alırım bi dal :D dedesi sıkıyormus :D deden önünü görebiliyomu senin :d iyi sıkıyon millete burdan bordo klavyeli :d keleşle sıkıyolarmıs :DDD dayının cocuklarıda mermiye kafa atiyodur şimdi senin :DDDDDDDDD

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Konu mu :D konu zaten dağılmamışmıydı? Neyse girmeyim ben hadi devam edin siz. tt2

oo keleşmii alırım bi dal :d dedesi sıkıyormus :d deden önünü görebiliyomu senin :d iyi sıkıyon millete burdan bordo klavyeli :d keleşle sıkıyolarmıs :ddd dayının cocuklarıda mermiye kafa atiyodur şimdi senin :ddddddddd

1-evet dedem keleş kullanir
2-dedem seni bile görür 71 yaşinda adam maazallah (-perşembe pazarcisidir-)
3-bordo bereli değilim atma artik :d
4-dayimin çocuklari okuyor seni gibi benim gibi burada vakit öldürmüyor :d

DeletedUser58583

Ziyaretçi
:) alarm dagilinca tebrik edecegim iki kisi var simdiden onları da belirteyim birisi ilker(ne kadar forum da yazıp cizse de atsan atılmaz).

Biri de erdaldır,abilik vasfını yitirebilir fakat saygız olacağım anlamına gelmiyor.13 ocaktan sonra 15-16 saatin üzerin de aktif olacagim.Finaller bitsin hele bi :).

DeletedUser53916

Ziyaretçi
:D herkes bekliyordu senin tebriğini mahrum bırakma bizide kazanan kaybedeni tebrik etmeli sadece iki kişiyi değil :D