ALARM vs PUSULA

DeletedUser39335

Ziyaretçi
söz konusu pusulaysa ne zaman ne olacagı belli olmaz dereyi görmeden paçayı sıvamayın bence :)

pusulaya dev aynasında bakma çabasını anlamıyorum yahu adamlarda köy kalmadı 3. klanları w 1.sinin gerisinde kalacak nerdeyse oyuncu desen her opta 5-10 kişi sıfırlanıyor mükemmel bir diplomasi değişikliği olmazsa bitti bu savaş ki diplomasi değişirse de kimse pusula alarmı yendi dememelidir bence

eksilirsin.

Kılıç Ustası
alarm pusulayı diplomasiyle yenince alarm yendi oluyorda pusula diplomasiyle yeninince neden pusula yendi olmuyor onu anlamadım

DeletedUser39335

Ziyaretçi
ne de güzel kazımışız akıllarınıza :)

kardeşim ben buraya atışmaya gelmedim yaşım klan ortalamasından ufak olduğu için yanlış bir şey yazarım da alarma leke düşer diye burayı kullanmıyorum da ama bu pusula önyargısını gördükçe birşeyler yazmak istedim daha da yazmam profilinizdeki yazıyı yazdım sana öyle mutlu ol ne diyebilirim iyi günler herkese

DeletedUser53949

Ziyaretçi
alarm pusulayı diplomasiyle yenince alarm yendi oluyorda pusula diplomasiyle yeninince neden pusula yendi olmuyor onu anlamadım

Ne diplomasisinde yendik??

World başlar başlamaz kendimizin sayıca 2 katı klanla savaşa girdik pusula ne yaptı? Köy ve ordu büyüttü. Size şöyle söyleyebilirim ben pusulaya savaşı açtığımda haritaya baktığımda pusulanın bütün oyuncuları 3 4 5 er k olmuşken benim haritamda 2k idi köylerimiz hatta kendimizle dalga geçtik.

Bizim rakı ile diplomasimiz world başında vardı ben oyun döndürüp mü rakıyı kendi safıma çektim?

Pusulaya yakışmayan bahaneler bunlar ben yenilirsem tebrik ederim yenersem tebrik beklerim pusulanın şuana kadar yenilmemiş olması yenilmeyeceği anlamına gelmez ki bunu rakı klanına bağlamaları çok saçma PUSULA rakıyı yıkmadıysa oda rakının ayıbıdır bizde bir tek pusula ile savaşmıyoruz ama savaştığımızı anında yıkarız siz savaştığınız klanlar yıkamayıp birde diplomasi diyorsunuz.

DeletedUser

Ziyaretçi

alarm mı diplomasi ile yendi ne alaka pusula diploması yapmaz diplomasileri belirlerdi noldu diplomasiden mi dert yanmaya başladı :D

DeletedUser58069

Ziyaretçi
halen daha c3 teki pusula sananlar var. c3 teki c4 teki pusula elemanlarını siz oyundan sogutun . sonra vay efendim pusula . yok oyle bi dünya. pusulanın derdi tasası rakı klanı ozelliklede fio montana olmus :) ne zaman koy alsa hobaa kamiler misler . c3 pusula . c4 anatolde bulunmus birisi olarak c5 te haksızlıklarıyla birbirini tutan 3 5 yoneticinin her baş kaldıranın başını kestigi bir pusula barındırmayacagız. bu oyunu dostluk ve kardeşlik kazansın.

bu arada savasın gidişatını gorüp pusula cephesinden acemiyiz merkezine kacan arkadaslarıda farketmedik degil. sıgıntı degil oyuncu olarak oldugunuz yerde kalın ki zevk alalım . :)

DeletedUser47241

Ziyaretçi
Savaş henüz bitmedi gevşeme lüksümüz yok karşımızda basit bir klan yok. ama bir harita gerçeğide söz konusu inkar edemeyiz nerdeyse pusulanın ortasına kadar ilerledik her opda başarı yüzdesini arttırrak ilerliyoruz

LOFA Sifteri

Okçu
Savaş henüz bitmedi gevşeme lüksümüz yok karşımızda basit bir klan yok. ama bir harita gerçeğide söz konusu inkar edemeyiz nerdeyse pusulanın ortasına kadar ilerledik her opda başarı yüzdesini arttırrak ilerliyoruz

Kesinlikle katılıyorum.Herbir opta basari yuzdemiz ve gittigimiz koy sayisida artiyor.

DeletedUser52052

Ziyaretçi
insanlar düşüncelerinde özgürdür yapacak bişey yok sanırım :)
ama savaşı takip eden tarafsız kitle neyin ne oldugunu biliyor

ALARM klanın ekip ruhu çok sağlam ilk op 15 köy ikinci op 40 köy bugün kü op 75 köy hep üstüne koya koya gidildi ve yıllardır içinde bulunduğum bu klan kendi kendimizi yıkmadığımız sürece (sıkılmazsak) C5 talibiz :=)

favorim Şahin k.. :)

Bilmedenoldu*

Yasaklı
açık maviler savaş başladığında desteklediğimiz köyler; sınır hattı..

şimdiki sınır hattı;

bu da savaşın son istatistikleri, herkese iyi savaşlar...

DeletedUser57479

Ziyaretçi
udw den davet bekliyorum bundan sonra oyunuma ordan devam edicem lutfen benide klaniniza alirmisiniz :(

DeletedUser37094

Ziyaretçi
akmışız be ben daha yeni başlamaya başlamıştım :)