ALARM vs PUSULA

DeletedUser53949

Ziyaretçi
2 cephe ALARM ve ACEMİ ile savaşırsanız olurdu sizin tek cepheniz var.

Bizde arkamızda telli falan 3-5 klan var hepsine savaş açtık 5 cephede savaşıyoruz o zaman. Rakı klanı şuan iyi durumda değil zaten bazı oyuncuları sildi bazıları acemiye geçti falan hala ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar tabi ki.

Cephemiz fazla gibi bir durum yok aynı cephede 2 klan ile savaşıyorsunuz ki bu savaşta sizin önde olmanız lazımdı ilk etapta bence ilk başta iyi organize olsaydınız biz zorlanabilirdik çünkü yeni savaştan çıkıp ordumuz yoktu doğru düzgün şimdi işiniz daha zor kazanırız demiyorum zor diyorum sadece rüzgar bizim arkamızdan esiyor şuanlık.

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Ah kendalcim mobil olunca böyle oluyor kısmı zamanlarda, daha dikkatli olur önce on izleme alırım artık :) post kasma la :D

DeletedUser57691

Ziyaretçi
2 cephe ALARM ve ACEMİ ile savaşırsanız olurdu sizin tek cepheniz var.

Bizde arkamızda telli falan 3-5 klan var hepsine savaş açtık 5 cephede savaşıyoruz o zaman. Rakı klanı şuan iyi durumda değil zaten bazı oyuncuları sildi bazıları acemiye geçti falan hala ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar tabi ki.

Cephemiz fazla gibi bir durum yok aynı cephede 2 klan ile savaşıyorsunuz ki bu savaşta sizin önde olmanız lazımdı ilk etapta bence ilk başta iyi organize olsaydınız biz zorlanabilirdik çünkü yeni savaştan çıkıp ordumuz yoktu doğru düzgün şimdi işiniz daha zor kazanırız demiyorum zor diyorum sadece rüzgar bizim arkamızdan esiyor şuanlık.

Kim bize geçti la ben nie görmedim :)

DeletedUser53949

Ziyaretçi
Kimse geçmedi mi oyuncu dosyalarına bakarken yüksek puanlı 1-2 oyuncularını sizde gördüm sanki

DeletedUser57479

Ziyaretçi
Benim yazılarımı dikaktli okursan ne demek istediğimi anlarsın. Bu dünyada hangi klan iki farklı cephede savaş veriyor. Bu classic hızlı ve elit oyuncuların katıldığı bir dünya olarak görüyorum. Acaba düşünüyorum biz tek cephede savaşsak bu kadar köy alımı olucakmıydı. Veya siz iki farklı cephede savaşsaydınız dünyada bu kadar durabilicekmiyidiniz.

Alarm klanında saygı duyduğum bir kaç kişi var sohbetimi ve oyun şekillerini sevdiğim kişiler. Ama senin gibi yazıyı adam gibi okuyup gereksiz boş yere yorum yapanlara pek saygı duyma gereği hissetmiyorum.

Evet aslanlar gibi duruyoruz burda sen oynamış olabilirsin ben pusulaya ilk kez bu dünyada takılmış biriyim yazıları yazanlara ve gereksiz yorum yapanlara böle bir yazı yazma gereği duydum.

Bence Böle yorumlar yapılıyorsa nedenlerine bakıcak herkes.

1. İki cephede savaşarak halen ayakta duran pusula klanının gücü ?
2. Burda pusula hakkında gereksiz yorum yapanların ciddiyetsizliği?

Yine dediğim gibi bu oyunda herkes yorum yaparken seviyesini bilicek. Burda dalga geçer gibi konuşmalar olmıcak.

İyi Oyunlar dilerim Alarm ve Rakı oyuncularına.

Bu alarm hiç op yemeyince boyle oldu diye baslamısın guzel kardesım belkı içinde bı kotuluk yoktu ama bu sekılde yazdıgında karsı tarafı kucumsemıs oluyorsun

diplomasi işinde hata yaptınız suan onun ceremesini cekıyosunuz bizim kımlerle ne zaman mutluk yaptıgımız ortada bolgemızı rahatlattıktan sonra bekledık ılk hamleyı yapan klana karsı beklemeyi tercıh ettık eger pusula acemı ıle mutluk yapmasaydı belkı bız suan udw yada rakı ılede savasıyor olabılırdık

amacınız hem rakıyı hemde bızı vurmaktı acemı ıle mut olup barbar toplıcak halınız yoktu ve biz kımseye kalkıpta pusulayı ezıyoruz bıcıyoruz demedık sızın yorumlarınıza cevap verıyoruz

op yapmadıgınızı soyluyorsunuz bızı ılgılendırmez as kadro gelmedık dıyosunuz buda bızı ılgılendırmez koyler orda duruyor alabılen alır alamıyan burda car car konusur evet pusula aslanlar gıbı orda duruyor neden bılıyomusun cunku pusula dunku klan degıl bır cok server da bırlıkte oynadıgım ınsanlar onlar kımseyı kucumsıcek halim yok kucumsencek klan degıl bunu bız cok ıyı bılıyoruz

profılınızde yazdıgınız gıbı dıplomasıyı sız belırledınız bızde uyguluyoruz

DeletedUser46610

Ziyaretçi
El elden üstündür. Bir tarih kapanıyor, yeni bir tarih yazılıyor gençler. Keyfini sürün :)

kendal sizin klanının ismini değiştirip artık normaliz falan yapın world sonunda super star olarak kapatırsınız :D:D

DeletedUser37094

Ziyaretçi
Boşuna gerginlik yapmayın la savaşın. Şahine dalın savunma puanına ihtiyacı var :)

DeletedUser53949

Ziyaretçi
Yanlış bilgi lütfen yayalım tt2

bicfakir oyuncu dosyasından bakarsak rakıdan size geçmiş sonrada köylerini toplamışsınız bizde yanlış bilgi olmaz bende kendimi sorguladım yanlış mı gördüm diyede :) demek senin haberin yok

DeletedUser

Ziyaretçi
kanka valla bilemicem farkındaydım olayın ama kendalf a yazacaktım oyunda yok dediler yazamadım bilemiyorum yani :D

DeletedUser57691

Ziyaretçi
bicfakir oyuncu dosyasından bakarsak rakıdan size geçmiş sonrada köylerini toplamışsınız bizde yanlış bilgi olmaz bende kendimi sorguladım yanlış mı gördüm diyede :) demek senin haberin yok

Vardı :) ama bakarsan girgir dan rakiya geçiş olmuş yani hesap doğma büyüme gırgır li değil :)