ALARM vs PUSULA

DeletedUser

Ziyaretçi
bu classicte oynamıyorum baslarda vardım sonra hesap sıl yapıp bıraktım bazı sorunlardan dolayı o zamn sizde diyemezsiniz pusulayı yendık dıye koylerınıze udw klanlarından mis araları yapılıyor guzel kardesim sacmalama istersen?

pusula alarma mis mi attıki ara yapılsın :)

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Biz neden diyemezmişiz? Yani anlamadım şu mantığı üye eksiğiniz varmış ee bundan bizene?
Siz bu worldde pusula diye klan açtınız artık pusulayı temsil ediyor musunuz ediyorsunuz daha konuşmaya gerek var mı? Biz sizlerin oyuna teşrif etmenizi mi bekliyeceğiz? Ayrıca udw mis arası yapıosun diyosun sanırım 100 saldırıdan 1 mis arası gördünüz hayır udw ile ters bölgedesiniz okadar uzak yerden yardım aldığımızı duymadım olmuşsada istisnai durumdur. Bizim yolumuzda tek rakıyı gördüm onlardan yardım aldık udw ile bildiğim kadarıyla savaş desteğinden birbirimizi yavaşlatmamak için diplomasi yaptık yönetimden değilim ama böyle biliyorum yani.

Bu arada iyiki bırakmışsın. Yoksa köyün gidiciymiş seninde xd

***DAYI***

Ağır Atlı
Op yemedik ki köylerimize udw mis arası yapsın :D

Alarm rakıyla birlikte (güneybatı) pusulayı(kuzeybatı) yenmiştir , bu basit bi gerçek , kabullenip devam etmek gerekir :DD

Hayır abım ahan yaptım yanı ne olacak lan ne olacak benım muttefık klanım degıl mı alarm bunu yapmıyım mı aceiyiz bana op yaparken pusulannın attıgı fakeler nedır yav canını yerem egolarını bırak kaybettınız iyi oyunlar

DeletedUser55217

Ziyaretçi
Hayır abım ahan yaptım yanı ne olacak lan ne olacak benım muttefık klanım degıl mı alarm bunu yapmıyım mı aceiyiz bana op yaparken pusulannın attıgı fakeler nedır yav canını yerem egolarını bırak kaybettınız iyi oyunlar

dayı soz konusu yapılan yardımlar değil arkadaslar pusula dıplomasıyle yenerse yenmıs sayılmaz dıyor ama kendı dıplomasılerınden haberleri yok nasıl yendıklerını bılmıyor arkadaslar aydınlatmaya calısıyorum ama malesef c3 antidekiler gibi konusuyorlar :D

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Ahahshshdn
Bak bunu bilmiyordum. Bunlar acemiyizle hani destekleşmiyorlardı ayıp

DeletedUser55217

Ziyaretçi
Biz neden diyemezmişiz? Yani anlamadım şu mantığı üye eksiğiniz varmış ee bundan bizene?
Siz bu worldde pusula diye klan açtınız artık pusulayı temsil ediyor musunuz ediyorsunuz daha konuşmaya gerek var mı? Biz sizlerin oyuna teşrif etmenizi mi bekliyeceğiz? Ayrıca udw mis arası yapıosun diyosun sanırım 100 saldırıdan 1 mis arası gördünüz hayır udw ile ters bölgedesiniz okadar uzak yerden yardım aldığımızı duymadım olmuşsada istisnai durumdur. Bizim yolumuzda tek rakıyı gördüm onlardan yardım aldık udw ile bildiğim kadarıyla savaş desteğinden birbirimizi yavaşlatmamak için diplomasi yaptık yönetimden değilim ama böyle biliyorum yani.

Bu arada iyiki bırakmışsın. Yoksa köyün gidiciymiş seninde xd

ben sana pusula eksik dediğimi hatırlamıyorum kendı bıldıgın tarafa cekme konusmayı sizin oyunculugunuz diplomasınız bıtene kadardır baska bir worlde karsılasır umarım kimin oyuncu oldugunu o zaman görürüz iyi oyunlar.

DeletedUser52052

Ziyaretçi
ben sana pusula eksik dediğimi hatırlamıyorum kendı bıldıgın tarafa cekme konusmayı sizin oyunculugunuz diplomasınız bıtene kadardır baska bir worlde karsılasır umarım kimin oyuncu oldugunu o zaman görürüz iyi oyunlar.

uuuuu pehlivan misali başka dünyalara gelin ne kadar abimiz varsa çagıracagız bi kerede tebrik etmeyi ögrenin be kardeşim :)

DeletedUser53916

Ziyaretçi
dayı soz konusu yapılan yardımlar değil arkadaslar pusula dıplomasıyle yenerse yenmıs sayılmaz dıyor ama kendı dıplomasılerınden haberleri yok nasıl yendıklerını bılmıyor arkadaslar aydınlatmaya calısıyorum ama malesef c3 antidekiler gibi konusuyorlar :D

Saptırıyorsun. Diplomasiyle yenilirsek yenmiş olursunuz ama siz bu foruma gelip "pusula alarmı yendi" diyemezsiniz dedim. Bunu diyebilmeniz için sizin köylerimizi almanız gerekiyor. Başkasına aldırmanız sizin yenmiş olduğunuz anlamına gelmiyor dedim. Nedir bu kuyruk acısı gibi gelip mantık dışı şeyler söylüyorsun pusulada değilmişsin pusulalı diye mi bu xd biraz objektif bakmayı öğrenmelisin

DeletedUser55217

Ziyaretçi
uuuuu pehlivan misali başka dünyalara gelin ne kadar abimiz varsa çagıracagız bi kerede tebrik etmeyi ögrenin be kardeşim :)

senin yaş 15mi güzel kardesım ? gelecegız yazmıyor farkındaysan karsılasırız yazıyor leavis ve benım ıcın yazılmıs bısey gozunmu bozuk yoksa baska yerlerınden mi anlıyorsun az laf cok iş hadi oyununuza bakın.

DeletedUser53916

Ziyaretçi

Sen demedin zaten ama bunu bu forumda kaç kişi söyledi kaç kişide ima etti hatırlamıyorum. Hatırladığım 1-2 isim var ama zan altında bırakmayayım madem eksik kişi değilsiniz xd

DeletedUser55217

Ziyaretçi
Saptırıyorsun. Diplomasiyle yenilirsek yenmiş olursunuz ama siz bu foruma gelip "pusula alarmı yendi" diyemezsiniz dedim. Bunu diyebilmeniz için sizin köylerimizi almanız gerekiyor. Başkasına aldırmanız sizin yenmiş olduğunuz anlamına gelmiyor dedim. Nedir bu kuyruk acısı gibi gelip mantık dışı şeyler söylüyorsun pusulada değilmişsin pusulalı diye mi bu xd biraz objektif bakmayı öğrenmelisin

ben zaten objektif bakıyorum kendın dıyorsun pusulayı 2 taraftan rakıyla topluyoruz dıye aynı sey sıze yapılacak olası bi diplomaside aynı şeye gelıyor sızın kafa basmıyor galiba uzatmayın size laf anlatamayacagımı an itibariyle anladım algılayacak kapasiteye sahip degılsınız iyi oyunlar.

DeletedUser55217

Ziyaretçi
Sen demedin zaten ama bunu bu forumda kaç kişi söyledi kaç kişide ima etti hatırlamıyorum. Hatırladığım 1-2 isim var ama zan altında bırakmayayım madem eksik kişi değilsiniz xd

eksik yada fazla isim pusulaysa ve as ekıbının bir kısmı kurmussa o pusuladır bitmiştir.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
eksik yada fazla isim pusulaysa ve as ekıbının bir kısmı kurmussa o pusuladır bitmiştir.

Bende onu diyorum güzel kardeşim. Bi önceki yorumundada rakıyla geldi diyorsun. Tamamda kardeşim bizim savaş istatistiklerimiz mi bozuk? Yada sen bilmiyorsun önceki yorumlarsa bi foto atıldı savaş istatistiği ordaki istatistik yalnızca alarm ve pusula arasındaki istatistik rakı yok orda. İstersen sorabilirsin birine. Net 164 köy artımız var. 200 köy almışız almaya devam ediyoruz biz yenmiş sayılmazmıyız. Benim diplomasiyle yenmenizden kastım sizin 2-3 köy alıp alarmon yıkılışını kendinizie pay edecek olmanızdı muhtemel çizgide diyorum tabi.
Fazla ağır algılıyorsun kendine ayıp ediyorsun kardeşim. Alarm alarmdır pusula pusuladır. Savaşın gidişatına göre konuşuyoruz diye böyle savunmaya geçmene gerek yok.
Sirkü atıldı hatta hiçbirşekilde durmak yok biliyoruzki pusula bu kadarla bitmez devam etmemiz gerekir yendik deyip küçük görmüyoruz

DeletedUser55143

Ziyaretçi
Alarmın as kadrosu şu an yok onlarda olsa şimdiye worldü kapatmıştık thumbup

DeletedUser55143

Ziyaretçi
Bence alarm oyuncuları olarak burada muhabbeti uzatmamalıyız..

1- Pusulayı diplomasi olarak yenmek saçmalığı da nedir ? Bu oyun bütünüyle bir oyun değilmi köylere atılan kamiler misler alınan 200 küsür köyü diplomasi mi aldı ? sizi nasıl yenmemiz gerek daha ? bir world açılacak sadece alarm ve pusulaya özel orda mı oynicaz ? Siz demek alarmın 25 teki diplomasisini görseydiniz oyuna birdaha girmezdiniz. 25 alarm oyuncuları sizin söylediklerinizi söylemedi.

2- Oyunun başında en iyi diplomasi sizdeydi biz dedikmi savaş başında pusula iyi diplomaside ama hadi neyse diye.

3- Hani kimse birinci olamazdı hani diplomasiyi siz belirlerdiniz hani kral sizdiniz?

4- Bırakın şu iğrenç egolarınızı da adam gibi tebrik etmeyi bilin ağlamayın.

5- Başarılı insan çözüm üretir, başarısız insan bahane üretir.

DeletedUser

Ziyaretçi
ALARM'daki Kardeşlerimide , PUSULA'daki Kardeşlerimide Tebrik Ediyorum . Savaş Henüz Bitmedi . PUSULA Klanı Hala Duruyor . Fazlasını Savaş Tamamen Bittikten Sonra Konuşuruz :)

DeletedUser33641

Ziyaretçi
Adamlar hala bi ışık olduğuna inanıyolar. şak şak şak