ALARM VS ŞİZOFREN

• Konuyu başlatan DeletedUser37094
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Piyasada rekabet her zaman vardır.Bana 1 köy vereni klana alırım :D

DeletedUser67990

Ziyaretçi
Bizde şizodakiler alarmdan köy alıyor sanıyoruz ingilizcemi biraz geliştirip twstats tan baktım adam dünyaya pasif toplamaya gelmiş.

DeletedUser66448

Ziyaretçi
2 köye klana adam mı alınır çok pahalı.

Ben 1 köy vereni klana alıyorum üstüne yetkide veriyorum özelden ulaşın

DeletedUser64716

Ziyaretçi
Bizde şizodakiler alarmdan köy alıyor sanıyoruz ingilizcemi biraz geliştirip twstats tan baktım adam dünyaya pasif toplamaya gelmiş.

O zaman 1 haftada toplarsınız köyleri. Sonuçta " savaşmayı bilmeyen , sadece pasif ve barbar toplayabilen bir klan Şizofren . " 2 op yaparsınız hemen hesap silerler . Sonra 2 op da barbar köylere yaparsınız dünya kapanır .

DeletedUser67990

Ziyaretçi
Peki sırf oyun hırsı içinmi rakip klanların hesaplarına para teklifi yapılıyor yoksa yolda yürürken paramı buluyorsunuz.

DeletedUser66448

Ziyaretçi
Kanıtın varsa neden buraya yazmıyorsun .
forum kanıt doldu daha ne istiyorsun :)) zaten inkar edende yok ki bunu köy karşılığı klana alım yapma para karşılığı hesap ve köy satın alma bunların hepsini ben bu world gördüm saolasun şizofren öğretti oyunun geldiği konumu sayelerinde anlamış olduk. Sende gelmiş kanıt istiyorsun burda çok geri kaldın forumu hızlı okuman lazım :)

DeletedUser64716

Ziyaretçi
forum kanıt doldu daha ne istiyorsun :)) zaten inkar edende yok ki bunu köy karşılığı klana alım yapma para karşılığı hesap ve köy satın alma bunların hepsini ben bu world gördüm saolasun şizofren öğretti oyunun geldiği konumu sayelerinde anlamış olduk. Sende gelmiş kanıt istiyorsun burda çok geri kaldın forumu hızlı okuman lazım :)

Sen siyasetçi misin ? Ciddi soruyorum .

DeletedUser67990

Ziyaretçi
He diyorsunuz ki sizin mensubu olduğunuz adamlık müessesine biz mensup değiliz yine de inkar edicez öyle birşey yapmaz kanıtınız yok, yada gerçekten bilmiyorsunuz ben özelden kanıt atabilirim. :)