ALARM VS ŞİZOFREN

• Konuyu başlatan DeletedUser37094
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Ne yapmış ya bu tricks, benim bildiğim şizofrenle pakt kurmadan önce bile şahin bey ile görüşüp haber vermişlerdi ve şahin beye zamanı geldiğinde alarmın yanında savşa gireceğimizi söylemişlerdi.

Ee savaş tarihi verdik 5 nisan... sınıra oyuncu taşıdık, destek attık bi baktım dostumuzun düşmanı dostumuzun klanına girmiş :D

Tricks alarma ne sözü vermişte sözünü yemiş ve şahin bey selimle emirhanın arkasından sövüyormuş anlatın bilelim hadii?

DeletedUser37094

Ziyaretçi
Ne yapmış ya bu tricks, benim bildiğim şizofrenle pakt kurmadan önce bile şahin bey ile görüşüp haber vermişlerdi ve şahin beye zamanı geldiğinde alarmın yanında savşa gireceğimizi söylemişlerdi.

Ee savaş tarihi verdik 5 nisan... sınıra oyuncu taşıdık, destek attık bi baktım dostumuzun düşmanı dostumuzun klanına girmiş :D

Tricks alarma ne sözü vermişte sözünü yemiş ve şahin bey selimle emirhanın arkasından sövüyormuş anlatın bilelim hadii?

boş boş konuşma birtane küfürümü kanıtlayın hemen hesabı sileyim. Fikir neyse zikir odur diyorum ve susuyorum.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
ALARM her zaman TRİCKS e karşı ılımlı oldu. Hiç bir zaman arka plandan teklifler planlar yapmadı.. TRİCKS yamuk yapmadığı sürece de yapmam diyen bir ekip... Buna karşı TRİCKS, ALARM ın savaştığı klanı pakt yaptı. Şimdi sorarım sen ALARM ın düşmanını pakt yaptığında ALARM tek kelime etmemişken, ALARM ın savaş ganimetini değerlendirmesi neden zorunuza gidiyor abeciler ???

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
ALARM her zaman TRİCKS e karşı ılımlı oldu. Hiç bir zaman arka plandan teklifler planlar yapmadı.. TRİCKS yamuk yapmadığı sürece de yapmam diyen bir ekip... Buna karşı TRİCKS, ALARM ın savaştığı klanı pakt yaptı. Şimdi sorarım sen ALARM ın düşmanını pakt yaptığında ALARM tek kelime etmemişken, ALARM ın savaş ganimetini değerlendirmesi neden zorunuza gidiyor abeciler ???
Simdi soyle bir fark var bana gore Sizo Alarm savasi vardi buna Tricks in etkisi yoktu guney pakti kuruldu sonrasinda etkimiz oldumu? Yine olmadi onlar savasi nasil gidiyorsa oyle devam etti.Bu paktin etkisi cecal-sizo arasinda oldu zaten nwo ile s.a lari varmis guneye yoneldiler tamamen .
Ama bu durum birmi savas ilani savas tarihi verdigimiz sizo nun cogu alarm oluyor ,ne zamandir savas oluyor fark 200-250 biraksak daha aylarca surucek bu savas .Neyin savas ganimetinden bahsediyon acaba?Sizonun cogunun Alarma gecmesi kesin savasi kaybettiklerinden dir Tricksin savas ilaniyla hic alakalari yoktur kesin :D Neyse hadi onlar savas ganimeti degerlendiriyor sizonun nwo artiklarini klana almasi bizim ganimetimize cokmeleri degilmi yani

Ben surekli Tricks e karsi yapilan bir hamle ve Tricks in misillemelerini goruyorum burda da bisekilde Tricks se sallamaya calistin ya helal.olsun silindin gittin ama hala azimlisin :D

DeletedUser67356

Ziyaretçi

yine hile hurda yaptınız dimi püüü size be yok mu bir şeyler altın para hilesi falan :p

DeletedUser64716

Ziyaretçi
yine hile hurda yaptınız dimi püüü size be yok mu bir şeyler altın para hilesi falan :p

O açığa çıktıktan sorna yeni buglar üzerinde çalışıyorlardı. Belki de bulmuşlardır. Oyunu kurallarına göre oynamayı sevmiyorlar :D Hile hurda peşindeler hep .